Co dzisiaj gotujesz na obiad? 20

02 września 2024 10:18
Wczoraj nie miałam pomysłu na obiadokolację,wyjęłam więc sporo warzyw i pierś z kurczaka i wyszło bardzo smacznie 
Wcześniej wszystko sobie pokroiłam,zamarynowałam mięsko,więc wieczorem gotowanie zajęło mi tyle czasu,ile ryż się gotował. Miałam kilka papryczek,tych zielonych bratpaprika,to ysmazylam je króciutko, pospałam grubą solą i odrzuciłam każdemu na talerz. Talerze wyglądały kolorowo i apetycznie 
 
02 września 2024 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
03 września 2024 15:49 / 1 osobie podoba się ten post
A ja miałam od dłuższego czasu smaka na śledzika w śmietanie z dodatkami i Pellkartoffeln  .
Ostatnio zbyt dużo słodyczy zostało zniszczonych przeze mnie. No qrcze blade nie mogłam się od łączyć od dopływu słodyczy .
03 września 2024 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś miałam bratkartofelen z jajkiem sadzonym i sałata lodowa z dressingiem,na jutro zaplanowałyśmy wątrubkę drobiową smażoną z ziemniakami i ogórek konserwowy  
03 września 2024 21:49 / 2 osobom podoba się ten post
Sorry wątróbka przez ó a nie u,  ach ten smartfon źle pisze a nie poprawia 
04 września 2024 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Sorry wątróbka przez ó a nie u, :smiech2: ach ten smartfon źle pisze a nie poprawia :smiech3:

Co się martwisz przez ,".u" lepiej smakuje .
04 września 2024 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie dzisiaj szybki obiad, bo dużo spraw do zalatwienia poza domem - kurczak z brokułem w sosie śmietanowo-musztardowym
Thumbnail
 
A co u Was z obiadem?
04 września 2024 10:13 / 2 osobom podoba się ten post
izabelaf

U mnie dzisiaj szybki obiad, bo dużo spraw do zalatwienia poza domem - kurczak z brokułem w sosie śmietanowo-musztardowym
Thumbnail
 
A co u Was z obiadem? :gotuje:

ja uważam że sos śmietanowo musztardowy to jest odkrycie. tyle smaku!! zawsze mam problem z doprawieniem a tutaj problem praktycznie rozwiązany :)
04 września 2024 13:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Co się martwisz przez ,".u" lepiej smakuje .:lol3:

Super  dzięki za pocieszenie bo niektórzy to potrafią wytknąć  i się wymądrzać a przecież ja nie polonistka a wszyscy wiedzą o co chodzi 
04 września 2024 13:48 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

ja uważam że sos śmietanowo musztardowy to jest odkrycie. tyle smaku!! zawsze mam problem z doprawieniem a tutaj problem praktycznie rozwiązany :)

Ja często robię sos musztardowy się do tego podpieczoną kiełbaskę pokrojoną w plasterki bardzo to lubimy.Muszę kiedyś spróbować dodać śmietany pewnie też jest dobry 
04 września 2024 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie była wątróbka drobiowa z cebulką,ziemniaki i ogóre konserwowy.
06 września 2024 01:10 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj tylko jadłam,nie gotowałam. Kuchnie przejęła córka pdp. Była polędwiczka wieprzowa w sosie z zielonym pieprzem,ziemniaczki i duuużooo sałaty  wczoraj też nie gotowałam,byliśmy (syn pdp też dołączył) w greckiej restauracji. Jutro koniec laby,trzeba będzie stawić się przy barkach i patelniach
06 września 2024 07:00 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzisiaj tylko jadłam,nie gotowałam. Kuchnie przejęła córka pdp. Była polędwiczka wieprzowa w sosie z zielonym pieprzem,ziemniaczki i duuużooo sałaty :mniam: wczoraj też nie gotowałam,byliśmy (syn pdp też dołączył) w greckiej restauracji. Jutro koniec laby,trzeba będzie stawić się przy barkach i patelniach

Tylko po zazdrościć 
06 września 2024 07:25 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie dzisiaj kotleciki mielone ( może mizeria a może małosolny )  do tego ziemniaczki tłuczone  .Jest to jedyny wkład mięsny, który toleruje mój żołądek . Nie  wspomnę o boczku  którego nie tylko smak , ale i zapach mnie podnieca  
06 września 2024 07:37 / 1 osobie podoba się ten post
My zaplanowałyśmy z seniorką reibenkuchen  i resztki barszczu białego od wczoraj z jajkiem i parówką