Powitajki przy kawie 77

13 października 2024 14:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry ,u mnie też druga niedziela,tyle że od końca . Za dwa tygodnie będę już w domciu :radosc:. Bardzo się cieszę ,chociaż jak zawsze za dużo swoim domkiem i samotnością się nie nacieszę. Przede mną długi urlop,aż do ok 7-10 stycznia,tyle że prawie wszystkie dni już zaplanowane. 1 i 2 listopad będzie tłoczno,gwarno i rodzinnie. Brat z rodziną i siostrą do mnie zawitają,wspólny wyjazd na cmentarz a później będziemy się cieszyć swoim towarzystwem. Ok 10 listopada polecę do córki do Szkocji na 10-14 dni,jeszcze nie byłam w Jej nowym,własnym domu. Po powrocie luz,czas tylko dla siebie i przyjaciółek i tak nawet się nie obejrzę i będzie Boże Narodzenie. Znów pełna chata,dzieci przylecą i przyjdą. A już 29 grudnia wyjeżdżamy do Zakopanego. 30 osób,cała rodzina,z wyjątkiem moich dzieci,które muszą wracać do swoich domów:-(,wynajęliśmy juz w marcu duży dom. Żeby mieć go tylko dla siebie,dobraliśmy przyjaciół ,bo po prostu taniej będzie ,jak się koszty rozłoży . I zostajemy do 2 stycznia . Każdy dzień już też zaplanowany. Będzie aktywnie,sportowo i zabawowo :-). Po powrocie rozpakowywanie,pranie,sprzątanie i kolejne pakowanie walizek na powrót do Bergisch Gladbach. Będzie się działo 😉. Jeszcze nie zaczęłam urlopu a już się martwię, że zaraz się skończy :-(.
Za chwilę spakuję swoje rzeczy,pdp już spakowana,ok 12-tej przyjedzie po nas córka i wypadamy z domu ,wracamy dopiero we wtorek po południu.
Slońce nieśmiało jeszcze wyłania się spoza chmur,mam nadzieję że pokaże się w całej okazałości . 
Przyjemnej,słonecznej i spokojnej niedzieli życzę :najlepszego3:

W sylwestra pracuję , ale BN w domu :) Coś się kroi :) 
13 października 2024 23:31 / 2 osobom podoba się ten post
Nie chce mi się szukać dobranocek - napiszę tylko, że ależ dobra muzyka potrafi nastrój wyczarować , naprawdę szampanski.
Ale mam też coś kojącego na noc , tonującego nerwy i drapiącego za uszkiem :) Nasza dziewczyna Natalia :) Dobranoc :)

 
 
14 października 2024 08:59 / 4 osobom podoba się ten post
Witam opiekunkowo w poniedziałek miłego dzionka wszystkim 
14 października 2024 10:30 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry zakupy już zrobione, teraz czas przywitać się i pomału szykować obiad 
Spokojnego dnia życzę 
14 października 2024 12:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w słoneczny choć chłodny poniedziałek. Do południa byłam trochę zabiegana teraz znalazłam czas aby się przywitać i życzyć wszystkim spokojnego i miłego dzionka 😀
14 października 2024 21:53 / 3 osobom podoba się ten post
Witam całą grupę.  Chciałam się przywitać i życzyć podróżującym bezpiecznej drogi do domu i do pracy. Nadal pracuję w Polsce ale już przy jednej podopiecznej. Zwolniłam trochę z pracą, teraz spędzam więcej czasu w domu. Czytam was co jakiś czas. Dobrych snów opiekunkowo.
15 października 2024 08:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  w słoneczny wtorek. Ma być słońce cały dzień i dobrze. Spacery koło domu lub nad Bodeńskie to tutaj codzienność. Senior ma Parkinsona więc zalecane są długie spacery. Nawet skracam swoją pause o godzinę bo sama chce skorzystać ze słońca. Ja za kierowce robię więc ode mnie uzależnieni. 😁 On przeważnie siedzi na ławce a my z seniorka robimy rundę koło jeziora. 
Wszystkim życzę spokojnego i dobrego dnia. 
15 października 2024 10:43 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie co prawda słońca nie widać na razie, ale nie pada , więc dobrze jest 
Życzę wszystkim dobrego dnia, trzymajmy się ciepło 
15 października 2024 10:49 / 5 osobom podoba się ten post
Kochani wcięło mi długiego posta więc tylko dzień dobry i spokojnego dnia
15 października 2024 11:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry :) I ja króciutko bo w przerwie  , toteż nie wstawię żadnej rąbanki, choć już lunch za pasem, ale flaczków jadła nie będę, trawy też nie  Pewnie wezmę opiekanego łososia , bakłażana z pomidorami i pieczone ziemniaczki .
Spokojnego dnia i takiej pracy. 
 
15 października 2024 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalenka

Witam całą grupę. :-) Chciałam się przywitać i życzyć podróżującym bezpiecznej drogi do domu i do pracy. Nadal pracuję w Polsce ale już przy jednej podopiecznej. Zwolniłam trochę z pracą, teraz spędzam więcej czasu w domu. Czytam was co jakiś czas. Dobrych snów opiekunkowo. :pada_deszcz:

Rzadko zaglądam, kurcze nie wiedzialam, że w Polsce pracujesz :) 
15 października 2024 12:27 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć  wszystkim,  po 4 latach  wróciłam  do opieki.  Dziś to mój  6 dzień,  zostało jeszcze 66. Sztela dobra dziadek  w miarę  fajny  kumoty jeszcze  i uwielbia jeździć  autem.  Kierowcą  jestem oczywiście  ja,  trochę  zlęknionym bo od dwóch lat prawko  ale dajemy radę.  Jestem tu z moim  psiakiem , dokarmiam też kotki mieszkające  w stodole (należy  to do moich obowiązków). Dziadek kocha  zwierzęta,  więc mamy że sobą coś wspólnego. Pozdrawiam wszystkich. 
15 października 2024 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Witam,
 
Jestem pierwszy raz na forum i liczę na Waszą pomoc. A mianowicie. Mieszkam w małej mieścinie, gdzie nie ma z kim po polsku pogadać. Moi podopieczni mówią w Schwabisch Deutsch, więc mój Hochdeutsch powoli umiera. Chciałbym z kimś po prostu pogadać w swojej ojczystej mowie. 
 
Pozdrawiam,
Mario 
16 października 2024 07:05 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo we środę  wszystkim miłego dzionka życzę i lecę na herbatke
16 października 2024 07:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam opiekunkowo i życzę pięknego dnia