Powitajki przy kawie 77

17 października 2024 11:46 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Cena normalna,69,99. Sprawdzałam w Polsce,280 zł ,czyli prawie tak samo,tutaj nawet trochę taniej wychodzi. Tylko ten chciany zakup,to wbrew rozsądkowi,mam kilka kurtek,krótkich,dłuższych i całkiem długich. Ale takiej nie mam,więc pewnie kupię,jeśli będą w Kolonii :-).

Ja mam sentymentalne podejście do ubrań .Lubię swoje ubrania , szanuje je i dlatego ciężko coś kupić,bo stare nie zniszczone .
Nowe ? muszą się doczekać swojej kolejki, często grzebiąc w szafie zastanawiam się skąd to się wzięło .Nabieram jednak cech " starszej pani '  że się przyda .Obym nie zaczęła gromadzić" durnostojek " .
17 października 2024 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Cena normalna,69,99. Sprawdzałam w Polsce,280 zł ,czyli prawie tak samo,tutaj nawet trochę taniej wychodzi. Tylko ten chciany zakup,to wbrew rozsądkowi,mam kilka kurtek,krótkich,dłuższych i całkiem długich. Ale takiej nie mam,więc pewnie kupię,jeśli będą w Kolonii :-).

A jaki kolor i fason :) Pewnie ładna , skoro próbujesz sobie sama zakup wyperswadować :)
17 października 2024 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Hejka  Widzę, że flaczkami zrobiłam wrzutkę na jakieś pole minowe :) Niecelowo , nie wnikam w niczyje gusta kulinarne, każdy jest dorosły, je co chce - i ja czasem flaczki lubię . A zebrało mi się na metaforę słuchając w przerwie muzyki na sluchawkach ze streamingu i nagle wystreamingowało się coś , co rozszarpało moje poczucie estetyki :) 
Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne. W pracy u nas dziś w miarę spokojnie. Gdzie indziej ktoś zwiał z psychiatryka, chyba go szukają do tej pory. I tak bywa. 
Spokojnego , ciepłego wieczoru . 
17 października 2024 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A jaki kolor i fason :) Pewnie ładna , skoro próbujesz sobie sama zakup wyperswadować :)

Czarna,długość taka trochę poniżej pupy,fason tak trochę "A",fajne pikowanie no i te super rękawy. Pikowane,z tkaniny,tak trochę poniżej łokcia a dalej czarny sciagacz. Wygląda to tak,jakby rękawy od swetra wystawały . Podejrzyj w Reserved na stronie. Po założeniu fajniej wygląda niż na zdjęciu czy na wieszaku,a wiadomo,że często bywa odwrotnie 
17 października 2024 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Czarna,długość taka trochę poniżej pupy,fason tak trochę "A",fajne pikowanie no i te super rękawy. Pikowane,z tkaniny,tak trochę poniżej łokcia a dalej czarny sciagacz. Wygląda to tak,jakby rękawy od swetra wystawały . Podejrzyj w Reserved na stronie. Po założeniu fajniej wygląda niż na zdjęciu czy na wieszaku,a wiadomo,że często bywa odwrotnie :-)

W moim wypadku akurat nieczęsto bywa odwrotnie . Raz sie rozczarowalam, kupilam jakąs sukienkę zza oceanu , a ona była żle wykonczona, nitki wystawały , niestarannie wykonana. Natomiast skorzaną kurtkę, wrzucalam tu fotę - kupilam na Amazonie - na zywo wyglądała dużo lepiej, choc na zdjęciach tez całkiem całkiem. Jezeli chodzi o zakupy internetowe , to wybieram jakąś rzecz, odszukuję w sklepie stacjonarnym, przymierzam. Jeśli pasuje to kupuję online, bo często jest taniej.  Znalazłam "twoją" kurtkę, myślę, że to ta.Te rękawki są bardzo praktyczne. Miałam taką kurtkę z Khujo. Natomiast teraz  chętnie kupiłabym długaśny płaszcz z kapturem, ale wełniany. Trudno coś znależć. 
18 października 2024 06:53 / 4 osobom podoba się ten post
Witam z domku
Oczywiście codziennie latam w las, w międzyczasie spotykam się ze znajomymi, a potem ciężka praca prawie do nocy z obróbką grzybów.
Po niedzieli wybieramy się na Śląsk w odwiedziny do rodziny - przy okazji cmentarze odwiedzimy.
Dlatego najlepsze prezenty to grzybki w słoikach i suszone dla tych, co nie mają lasu w okolicy.
Pomału będę oglądać się za jakimś fajnym zleceniem, żeby jeszcze przed Świętami wrócić do domu.
Widzę, że na Forum tłoczno i gwarno, zakupy, gotowanie itp. itd.
Miłego dnia wszystkim - tym co w pracy i tym co urlopują.
18 października 2024 07:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry, my też na 1 listopada bedziemy w Polsce. Zobaczymy też , wygłaskamy i wytarmosimy naszego milusinskiego, który niedługo konczy 14 lat....Przyjaźń nie do przecenienia i całkiem inna wartość, która broni się sama... Spokojnego dnia.
18 października 2024 07:50 / 4 osobom podoba się ten post
WITAM I JA Z RADOŚCI PO DŁUGIM CZASIE.........ODZYSKAŁAM HASŁO DZIĘKI NASZYM MODERATOROM ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA.......BABKA sie starzeje..... hasła zapomina......szok chyba trze bedzie opiekunki poszukać.Witajcie kochane swej pracy oddane ja kibluje w domu ot niepotrzebna nikomu.....Dobrego dzionka Wam życzę.Alem sie napracowała przy tym starym lapku.....oj ale jesteście BYŁO WARTO.
18 października 2024 08:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam się z Wami i szybciutko do obowiązków, rozpoczynamy kolejny jesienny weekend  Spokojnego piątku życzę wszystkim 
18 października 2024 08:42 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

WITAM I JA Z RADOŚCI PO DŁUGIM CZASIE.........ODZYSKAŁAM HASŁO DZIĘKI NASZYM MODERATOROM ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA.......BABKA sie starzeje.....:wiking: hasła zapomina......szok chyba trze bedzie opiekunki poszukać.:wysmiewa:Witajcie kochane swej pracy oddane ja kibluje w domu ot niepotrzebna nikomu.....:palka:Dobrego dzionka Wam życzę.Alem sie napracowała przy tym starym lapku.....oj ale jesteście BYŁO WARTO.:aniolki:

Jesli chcesz to ja mogę  Będziemy Babka zbierać japka  
Zastanawialam się gdzie jesteś, a to z hasłem walczyłaś, ale dotarłas, to najważniejsze :)
18 października 2024 09:46
tina 100%

W moim wypadku akurat nieczęsto bywa odwrotnie:-) . Raz sie rozczarowalam, kupilam jakąs sukienkę zza oceanu , a ona była żle wykonczona, nitki wystawały , niestarannie wykonana. Natomiast skorzaną kurtkę, wrzucalam tu fotę - kupilam na Amazonie - na zywo wyglądała dużo lepiej, choc na zdjęciach tez całkiem całkiem. Jezeli chodzi o zakupy internetowe , to wybieram jakąś rzecz, odszukuję w sklepie stacjonarnym, przymierzam. Jeśli pasuje to kupuję online, bo często jest taniej.  Znalazłam "twoją" kurtkę, myślę, że to ta.Te rękawki są bardzo praktyczne. Miałam taką kurtkę z Khujo. Natomiast teraz  chętnie kupiłabym długaśny płaszcz z kapturem, ale wełniany. Trudno coś znależć. 

Tak,to ta kurtka. Fajnie wygląda z szerokimi  dżinsami,alurat miałam takie  dżinsy na sobie jak ją mierzyłam . Chciałam zamówić online,ale nie pamiętam czy S czy M mierzyłam . Chyba ten "stary Niemiec" na A, za mną biegać zaczyna . Mnie z kolei często się zdarza,że coś baaardzo mi się podoba na wieszaku czy manekinie,a jak przymierzę to aż śmiać się chce,jak beznadziejnie wyglądam .
Podobnie jak Ty,szukam czegoś w internecie,później biegnę do sklepu,mierzę i jak pasuje,to przez internet zamawiam. Z Khujo kupiłam w ubiegłym roku,taką długaśną,wstawiałam nawet zdjęcie bo nie znałam marki,ale tak jak wtedy napisałaś,warta była swojej ceny jestem z niej bardzo zadowolona 
18 października 2024 09:57
Babka

WITAM I JA Z RADOŚCI PO DŁUGIM CZASIE.........ODZYSKAŁAM HASŁO DZIĘKI NASZYM MODERATOROM ZA CO JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA.......BABKA sie starzeje.....:wiking: hasła zapomina......szok chyba trze bedzie opiekunki poszukać.:wysmiewa:Witajcie kochane swej pracy oddane ja kibluje w domu ot niepotrzebna nikomu.....:palka:Dobrego dzionka Wam życzę.Alem sie napracowała przy tym starym lapku.....oj ale jesteście BYŁO WARTO.:aniolki:

Witaj Babko nad babkami,bardzo się cieszę ,że znów jesteś z nami Nie ma to jak babka "z iskrą",coś mi się zdaje,że rozbuchasz te tlące się,opiekunkowe ognisko 
Ognisko to chyba zaraz na środku salonu rozpalę . Budzę się,wyskakuję z łóżka pełna werwy i chęci do pracy,a tu znowu zimnica. Heizung nie działa . Pierwsze co,to telefon do firmy,mieli zaraz kogoś podesłać a już dwie godziny minęły i nikogo nie ma . Nowy piec zamówiony ,niestety dopiero w przyszłym tygodniu będą montować. To mi się zimna końcówka turnusu trafiła . Na szczęście na dworze ciepło . Najgorzej że nie ma też ciepłej wody,dzięki niebiosom że zmywarka tutaj jest. Gary umyje,moich włosów jednak nie i,jak nic nie zrobią do południa,to będę chyba musiała do fryzjera pobiec,żeby włosy umyć .
Życzę wszystkim pogodnego,ciepłego,spokojnego piątku