Powitajki przy kawie 77

20 lipca 2024 15:32 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie, my już z babcią po obiedzie i po spacerze. Teraz odpoczywamy. Miłego dnia dziewczyny i chłopaki, ja właśnie piję drugą kawę i idę się położyć na godzinkę.
20 lipca 2024 15:36 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry..:chaplin: Ja już na nogach . Kawkę pije . Zaraz do sklepu jadę , później do teściowej na drugą wieś po warzywa i jajka. Z rana obskocze bo potem trochę pracy w domu mam a  i upał ma być to chce posiedzieć pod orzechem na chustawce w samo południe. 
Dziś czeka mnie koszenie trawy i podcinanie krzaków koło kapliczki bo mamy taką koło naszego domu . Kapliczka jest dla całej wsi ale w sezonie letnim  zawsze ja staram się o nią dbać. 
Mąż pracuje na krajzedze i szykuje drzewo na następną zimę . 
 
Ja jeszcze tydzień w domu i wyjazd do pracy. 
Ps. Luke szkoda, że nie zajecjakes do mnie na kawę. ☕ I ciacho. 🍰
 
Wszystkim życzę spokojnego weekendu niezależnie gdzie jesteście. 

Dziękuję za życzenia, ty dusia na urlopie jeszcze. Widzę dużo osób nie piszę, niech wypoczywają. Ja korzystam z pogody i słońca bo nie lubię pochmurnych dni i zimna Babcia w cieniu siedzi jak wychodzimy posiedzieć przed domem ale na spacerze ciężko. Uparta nie chce nic na głowę założyć, modnisia jedna.
21 lipca 2024 13:38 / 4 osobom podoba się ten post
Witam popoludniowo....pieknie deszczowo ....oj niech PADA dosc duchoty do roboty.
22 lipca 2024 05:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w nowym tygodniu. Dla mnie to ostatni tydzień w domu. W weekend wyjazd. Urlop szybko minął i trzeba wracać do pracy bo kasa z konta szybko topnieje. 😢 . Dziś mam przegląd auta do załatwienia i drobne zakupy tylko. W środę jadę do Lublina do córki pomoc jej umyć okna i zrobić większe zakupy typu woda mineralna i takie tam. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i całego tygodnia. ☕
22 lipca 2024 06:01 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich poniedzialkowo śpioszki niech juz kawe parzą a skowronki do pracy....wszak ona jak na tacy.Dobrego dnia i tygodnia wszystkim bez wyjątku.
22 lipca 2024 08:44 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, tutaj w nocy było ok 20 stopni, ufff 😅  popijam poranną kawkę, deszcz wreszcie pada ☔️ moja Pańcia dosypia, ok 9:00 ją budzę... Udanego dnia życzę 😗
22 lipca 2024 08:59 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,  po wykańczających upałach wreszcie deszcz .Jest czym oddychać .
Dobrego dnia życzę 
22 lipca 2024 09:54 / 4 osobom podoba się ten post
Nie mam mleka do kawy, a nie znoszę czarnej. Ten dzień już nie zaczął się dobrze. Jak tam u was z rana? 
22 lipca 2024 10:14 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  dobrego dnia i całego tygodnia 
22 lipca 2024 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
Witam, poproszę uprzejmie od jutra 11 dni.
22 lipca 2024 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam, poproszę uprzejmie od jutra 11 dni.

Chyba tematy pomieszałaś ze szczęścia
22 lipca 2024 22:34 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Chyba tematy pomieszałaś ze szczęścia:aniolki:

Dopisuję ją do odliczajek. 
22 lipca 2024 22:35 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam, poproszę uprzejmie od jutra 11 dni.

Jutro proszę sprawdzić czy jesteś na liście
23 lipca 2024 04:23 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich śpiących no babka coś spać nie może komar wpadł........i od  1 ej szukanie gada ale gad nie odpowiada.Tak więc witam wtorkowo spijcie ja tu popilnuje i gada upoluje....
23 lipca 2024 05:38 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i ja raniiutko
Zaczynam nowy "turnus" na starych śmieciach
Miały być temperatury znośne, a dziś pokazują internety, że będą upały
Miłego dnia wszystkim