Powitajki przy kawie 77

16 lipca 2024 10:00
Babka

PIĘKNE TO DNI WSZAK POWRÓT NAM SIE ŚNI.....:chaplin:

Jako koszmar 
16 lipca 2024 10:02 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234

Dzięki, pogadam i jakby coś to dam znać :) :kwiatek dla ciebie:

To było zlecenie praktycznie na już .
Koleżanka znalazła zmieniczkę 
16 lipca 2024 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wieczorkiem i powiem wam że choć ja lubię ciepło i znoszę upały ale tego już za dużo i za długo,choć dziś była u mnie burza a ja musiałam iść do przychodni na badania tylko 200metrów od domu to zmokłam aż do majtek jedynie głowa była sucha  bo pod parasolem. Wróciłam do domu to aż przyjemnie było taki chłodzik.Niestety po godzinie znów duchota i nie ma czym oddychać.Miłego wieczorku wszystkim .
17 lipca 2024 08:20 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

To było zlecenie praktycznie na już .
Koleżanka znalazła zmieniczkę :-)

O widzisz, to cieszę się że tak szybko poszło :)
17 lipca 2024 08:23 / 3 osobom podoba się ten post
ja od rana w kuchni, bo wymyśliłam sobie babeczki z jagodami.. no i co wam powiem... palce lizać  
17 lipca 2024 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja już odpoczywam  pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę cudownego dnia 
17 lipca 2024 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
WITAJCIE POOBIEDNIO WSZYSTKIM DOBREGO POPOŁUDNIA i chwili odpoczynku.
17 lipca 2024 20:23 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wieczorkiem  i życzę aby był miły i spokojny.
18 lipca 2024 06:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Witam w czwartek po nocnej burzy po której śladu nie ma. Słońce ☀️ świeci. 
Urlop leci szybko wręcz za szybko. 70 procent spraw załatwionych . Reszta jeszcze dziś i jutro . Powoli muszę rozglądać się za zleceniem bo w przyszły weekend chciałabym jechać.  Wszystkim życzę spokojnego dnia i spokojniejszej pogody. 
18 lipca 2024 09:16 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ☺️ wczoraj wróciłam do Münster. Tym razem już 22.08 powrót do domku. Teraz kawka na tarasie...Miłego dnia tym w pracy i na wakacjach 😉
19 lipca 2024 09:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam wszystkich przy po długim kontrakcie urlop doceniam jeszcze bardziej, delektuję się każdą chwilą, tym że nic nie muszę,tylko mogę, albo chcę 
Życzę wszystkim cudownego weekendu 
20 lipca 2024 05:38 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.. Ja już na nogach . Kawkę pije . Zaraz do sklepu jadę , później do teściowej na drugą wieś po warzywa i jajka. Z rana obskocze bo potem trochę pracy w domu mam a  i upał ma być to chce posiedzieć pod orzechem na chustawce w samo południe. 
Dziś czeka mnie koszenie trawy i podcinanie krzaków koło kapliczki bo mamy taką koło naszego domu . Kapliczka jest dla całej wsi ale w sezonie letnim  zawsze ja staram się o nią dbać. 
Mąż pracuje na krajzedze i szykuje drzewo na następną zimę . 
 
Ja jeszcze tydzień w domu i wyjazd do pracy. 
Ps. Luke szkoda, że nie zajecjakes do mnie na kawę. ☕ I ciacho. 🍰
 
Wszystkim życzę spokojnego weekendu niezależnie gdzie jesteście. 
20 lipca 2024 07:43 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry-! Dawno mnie tu nie było. Dzis 1 dzień na zleceniu ale jestem tutaj nie po raz pierwszy. Dobrego dnia Wszystkim
20 lipca 2024 08:36 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  pozdrawiam wszystkich i życzę przyjemnej soboty 
20 lipca 2024 09:19 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo. Oj grzeje już od rana...moja Pańcia w łazience a ja relaks przy kawce a potem śniadanko...Miłego dnia życzę ☺️