Powitajki przy kawie 77

14 lipca 2024 08:26 / 2 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich  . Od 4 rano mamy piękny spektakl burzowo ⚡ deszczowy ☔. Narazie spokojnie póki co i dobrze bo ziemia już pragnęła wody. 
Dziś mamy w planach o ile przestanie padać odwiedzić cmentarze bo ostatnio odeszły nam dwie osoby ale my nie byliśmy na pogrzebie. 
Później jedziemy właśnie do rodziców chrzesnicy mojego męża zobaczyć dom bo niedawno się wprowadzili i chcemy zobaczyć jak się urządzili. 
Wszystkim życzę spokojnej chłodniejszej niedzieli bo ciepło ciepłem ale nie do przesady. 
14 lipca 2024 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  dziś sobie śpiewam,,ta ostatnia niedziela..."i po południu otwieram walizkę do pakowania
Życzę wszystkim spokojnego dzionka 
14 lipca 2024 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
Koleżanka potrzebuje zmienniczki na bardzo fajne zlecenie  Praca od zaraz ,max 20 -21 lipca najpóźniej .
Może ktoś szuka na 4 tygodnie ?
Prywatnie 
15 lipca 2024 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Koleżanka potrzebuje zmienniczki na bardzo fajne zlecenie  Praca od zaraz ,max 20 -21 lipca najpóźniej .
Może ktoś szuka na 4 tygodnie ?
Prywatnie 

a jaka lokalizacja? senior czy seniorka? jaki język i jaka kaska jeśli mogę tak bezpośrednio zapytać? moja znajoma ostatnio się rozglądała za czymś prywatnie to jej dam znać że tutaj coś sprawdzonego jest
15 lipca 2024 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie, gorąco jak w piekle Spokojnego dnia i chowajcie głowy pod czapki przed słońcem. Grzeje niemiłosiernie.
15 lipca 2024 11:34
Luke

Dzień dobry 🙂
Skrócony pobyt o kilkadziesiąt godzin. Wyjeżdżam z piątku na sobotę około północy. Zmiennik już nie przyjeżdża. Jutro mam jeszcze płatne przez synów, mam spokojnie się popakować i pozwiedzać Berlin.
Dziś byłem wraz z jednym z synów i z dwiema osobami u podopiecznej. Cały czas leży pod aparaturą, ale tylko śpi. Nie wiedziała nawet, że ktoś ją odwiedził. Prawa dłoń cała fioletowa i zimna, smutny widok. Nie jest na Intensiv, ale potem przeniosą ją do szpitalnego hospicjum. Chociaż uważam, że to końcówka. Mogę trochę mieć żalu do zmiennika, że nie powiedział mi o zasadniczym schorzeniu. O raku i guzie mózgu. Dzieci mówiły mu, ale on widocznie ich nie zrozumiał. Ja z kolei ich się nie pytałem, bo zaufałem zmiennik owi. Ostatnio pobolewala babcię głowa, można trochę wcześniej było reagować, ale nie miałem wiedzy o tym guzie. Ale ok, trudno, zawsze będzie moją najlepszą z podopiecznych.
Teraz jeszcze krótki urlopik w Berlinie, potem około miesiąca urlopu w kraju. Niestety, zajmować się drugim podopiecznym w domu... 
Miłego popołudnia :buziaki2:

Bardzo smutna sprawa z twoją podopieczną. Wszyscy tu chyba to rozumiemy bo można przywiązać się do podopiecznych. Nie każda babcia i dziadek są złośliwi i skąpi... Też musimy brać pod uwagę choroby jakie ich dotykają w starszym wieku. Luke życzę ci spokojnego urlopu.
15 lipca 2024 12:21
bozena1234

a jaka lokalizacja? senior czy seniorka? jaki język i jaka kaska jeśli mogę tak bezpośrednio zapytać? moja znajoma ostatnio się rozglądała za czymś prywatnie to jej dam znać że tutaj coś sprawdzonego jest

Okolice Baden Baden 
Babcia na wózku do opieki .Język komunikatywny wystarczy .500 EUR na tydzień .
Tyle wiem 
15 lipca 2024 12:48 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam i życzę spokojnego popołudnia a sama biorę się za dopakowanie walizki 
15 lipca 2024 13:20 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :chaplin: witam i życzę spokojnego popołudnia :buziaki2:a sama biorę się za dopakowanie walizki :-)

Witajcie wszyscy choc mało nas....mało gdzie reszte wywiałoTobie to sie powodzi....radość bliska jest WALIZKA
16 lipca 2024 06:46 / 2 osobom podoba się ten post
Witam oj spiochy ...piękny poranek trza lecieć do szklanek kawy narobić ....tu cisza pewno plaża te rzeczy a babka tu klika i beczy.......Piękny poranek bieg do odliczanek...
16 lipca 2024 07:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jeszcze tylko do południa i życzę wszystkim spokojnej pracy i wspaniałego wypoczynku 
16 lipca 2024 08:19 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Okolice Baden Baden 
Babcia na wózku do opieki .Język komunikatywny wystarczy .500 EUR na tydzień .
Tyle wiem 

Dzięki, pogadam i jakby coś to dam znać :) 
16 lipca 2024 08:29 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :chaplin: witam i życzę spokojnego popołudnia :buziaki2:a sama biorę się za dopakowanie walizki :-)

Udanej podróży :) Dziś ładny dzień, myślę,że będzie wspaniale 
16 lipca 2024 09:24 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry :chaplin:jeszcze tylko do południa i:ferrari::smiech3: życzę wszystkim spokojnej pracy i wspaniałego wypoczynku :buziaki2::najlepszego3:

PIĘKNE TO DNI WSZAK POWRÓT NAM SIE ŚNI.....
16 lipca 2024 09:43 / 1 osobie podoba się ten post
stanislawn

Udanej podróży :) Dziś ładny dzień, myślę,że będzie wspaniale 

Dziękuję