Powitajki przy kawie 77

25 lipca 2024 06:31 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie ,aby nam sie pracowało i spokonie i wygodnie Kawka z rana dobra rzecz ale najpierw ciepla woda z cytrynka i zaczynamy kochane.
25 lipca 2024 06:40 / 5 osobom podoba się ten post
No,to zaczynamy. Spałam dzisiaj do 6.30,aż nie mogłam uwierzyć.Teraz kawa a potem pomyślę.Bezstresowego dnia Wszystkim. 
25 lipca 2024 06:43 / 5 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Dziś może uda mi się udrożnić odpływ w pralni z pomocą środków, a jak się nie da to fachowców trzeba będzie wezwać
Poza tym zaplanowałam dzień porządkowy
Miłego dnia ludkowie
25 lipca 2024 08:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  spokojnego dnia życzę 
26 lipca 2024 05:34 / 4 osobom podoba się ten post
Prawie wstałam.To,co wczoraj Senior wyprawiał,pominę.Powiem tylko, że spałam przy zakluczonych drzwiach.Teraz kawa i poleżę sobie. Wam życzę spokojnego piątku.
26 lipca 2024 05:56 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja piątkowo
Dziś mam kilka spraw "na mieście" do załatwienia.
Potem wizyta u seniorki w KZP.
Miłego dnia wszystkim
26 lipca 2024 06:58 / 5 osobom podoba się ten post
Witajcie wszystcy bez wyjątku pieknego piątku.... nie czas na głupoty trza sie brać do roboty...
26 lipca 2024 08:44 / 4 osobom podoba się ten post
Babka

Witajcie wszystcy bez wyjątku pieknego piątku....:aniolki::chaplin::zywoplot: nie czas na głupoty trza sie brać do roboty...

Ale to ładnie napisane :) Ja kojarzę tylko "Piątek weekendu początek" :) 
26 lipca 2024 09:38 / 4 osobom podoba się ten post
stanislawn

Ale to ładnie napisane :) Ja kojarzę tylko "Piątek weekendu początek" :) 

WEKENDZIK TO W DOMKU ....LUZ A w pracy wiadomo....ale ważne że do domku każdu dzionek i bliżej,
26 lipca 2024 15:49 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Zdrówko jak to zdrówko - raz lepiej, raz gorzej, ale nie będę narzekać, bo niektórzy mają gorzej:tanczy:

Ci co mają gorzej do opieki nie jeżdżą, no bo jak inaczej .
26 lipca 2024 15:55 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i ja doczekałam się luksusów , pogoda jak na zamówienie .Markizę musiałam zwinąć nad tarasem , bo słoneczka " niet " . Tak mało mi do szczęścia potrzeba, że sama się dziwię  .
Wam też dobrej pogody wg życzenia i humoru 
27 lipca 2024 06:46 / 3 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio w rytmie piosenki Suzi Quatro i Chrisa Normana.Spałam dobrze z jedną przesiadką na .Banana zjadłam więc kawę mogę pić bez wyrzutów sumienia. No,to śpijcie dalej.
27 lipca 2024 07:22 / 3 osobom podoba się ten post
Witam i ja sobotnio
Sobota - Dzień kota
Miłego dnia wszystkim
27 lipca 2024 07:23 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ci co mają gorzej do opieki nie jeżdżą, no bo jak inaczej .:-)

Jeżdżą, jeżdżą, ale mają więcej tabletek ze sobą
27 lipca 2024 08:46 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Jeżdżą, jeżdżą, ale mają więcej tabletek ze sobą:batuta:

Witam z rana no powiem tak sa i tacy co z przyjemności jeżdża......ot bardzo lubią a sa tez tacy co muszą....wszak różni są ludzie....i różne mają problemy.A jeśli jest chęć do pracy to już SUKCES czasem zdrowie się pomija..... Ale zrozumie ten kto przeżył....dobrej soboty i do roboty.