Powitajki przy kawie 77

11 lipca 2024 15:51 / 2 osobom podoba się ten post
marta74

:aniolki:przykre to,ale na pewno zapewniles swojej podopiecznej najlepszą opiekę, i fajnie, że ją jeszcze w szpitalu odwiedziłeś,  chociaż nie reaguje,ale do końca nie wiadomo, być może słyszy, czuje że jest obok ktoś bliski .
Piszesz, że w domu będziesz się też kimś opiekować... Rozchorował się ktoś z Rodzinki?
Trzymaj się, dużo siły i wytrwałości, będzie dobrze :aniolki:

Nieraz wspominałem o synku Tomaszu... Jest bardzo niegrzeczny i agresywny, żonie ciężko z nim sobie poradzić. Może za  niedługo zdiagnozują go w szpitalu psychiatrycznym. On też ma nowotwór mózgu, chociaż lekarz neurochirurg stwierdził, że jeszcze nic nie robimy, nie otwieramy głowy. Może ucisk sprawia, że coś się dzieje takiego, co ma związek z agresją. Póki co, za tydzień jadę z nim na 10 dni wakacji. Żona zostaje, chce odpocząć, wcale jej się nie dziwię. Lublin, Białowieża, Białystok, Augustów i Szczytno. To na trasie naszej marszruty, tam Tomasz chciał jechać. Znowu chce usiąść na ławeczce obok Beaty w Augustowie 😂. A już w sierpniu być może diagnoza u specjalistów w szpitalu. Ileż razy można karetkę wzywać po to, żeby tylko zastrzyk dostał. A szpital jest 90 km od domu... Ech... 
11 lipca 2024 18:43 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Nieraz wspominałem o synku Tomaszu... Jest bardzo niegrzeczny i agresywny, żonie ciężko z nim sobie poradzić. Może za  niedługo zdiagnozują go w szpitalu psychiatrycznym. On też ma nowotwór mózgu, chociaż lekarz neurochirurg stwierdził, że jeszcze nic nie robimy, nie otwieramy głowy. Może ucisk sprawia, że coś się dzieje takiego, co ma związek z agresją. Póki co, za tydzień jadę z nim na 10 dni wakacji. Żona zostaje, chce odpocząć, wcale jej się nie dziwię. Lublin, Białowieża, Białystok, Augustów i Szczytno. To na trasie naszej marszruty, tam Tomasz chciał jechać. Znowu chce usiąść na ławeczce obok Beaty w Augustowie 😂. A już w sierpniu być może diagnoza u specjalistów w szpitalu. Ileż razy można karetkę wzywać po to, żeby tylko zastrzyk dostał. A szpital jest 90 km od domu... Ech... :-)

Luke, życzę Ci cudownego urlopu z synkiem ten wspólnie spędzony czas na pewno dobrze zrobi Wam obu, a swoją drogą Tomek może będzie czuć trochę respekt przed tatą 
Diagnoza i odpowiednie leczenie bardzo by się przydały i pomogły Wam wszystkim, przede wszystkim Tomkowi.
Dużo sił i cierpliwości Tobie i żonie,a synkowi zdrowia
11 lipca 2024 18:47 / 3 osobom podoba się ten post
marta74 dziękuję 
11 lipca 2024 18:49 / 2 osobom podoba się ten post
bozena1234 dziękuję 
11 lipca 2024 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ale bywasz złośliwa... Gdzie pisałem o ogórkach i folii. Z nudów posiałem w doniczkach koperek i rzodkiewkę. A z telefonem... Z dzwonieniem i SMS, z WA nie miałem problemu, coś z pamięcią było. Więc kontakt miałem z kim chciałem. Syn mi już kupił nowy, więc po powrocie go sobie zmienię. 

Luke mało mnie na tym forum .Nie śledzę Twoich wpisów ,więc nie wiem co robisz i  czy coś  uprawiasz .czy nie .Wstawkę o zniszczonej plantacji odebrałam jako żart ,sądząc po ikonkach jakie wstawiłeś ,więc ja również zażartowałam. 
Posądzanie mnie o złośliwość jest dużym nietaktem z Twojej strony ,szczególnie w tym przypadku .
Masz swoje problemy ,no cóż każdy je ma .Bardzo mi przykro z powodu Tomka ,mam nadzieję,że szybko go zdiagnozują i da się to wyleczyć .
 
12 lipca 2024 07:46 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Upału ciąg dalszy. Ufff jak gorąco. 😢 Po wczorajszej burzy na Lubelszczyźnie nie ma śladu. Zaraz jadę do urzędów załatwiać kilka spraw. Wszystkim życzę spokoju i przyzwoitych temperatur a Luke spokojnej drogi i super urlopu. 
12 lipca 2024 08:08 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978 dziękuję 
12 lipca 2024 10:28 / 4 osobom podoba się ten post
U was też taki upał? Najchętniej wlazłbym do lodówki :) 
12 lipca 2024 10:38 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ja kawkę pije rano jedna i koniec tylko w takim większym kubeczku. 😏 Rano kawa z mężem na tarasie to jest to. 👍

Jedna dziennie, to jeszcze chyba w miarę zdrowo :) Miłego dnia
12 lipca 2024 13:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w piątkowe popołudnie i życzę spokojnej reszty dnia i całego weekendu 
13 lipca 2024 11:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam już z rodzinnego Raciborza
Podróż spokojna, tylko sześć i pół godziny jszdy.
W domu spoko, jutro odpoczywam cały dzień, bo w pn wycieczka w Góry Opawskie i Biskupia Kopa. Tym razem zdobędziemy ją od czeskiej strony, a potem przejazd do zawsze pięknej Nysy. Potem załatwianie różnych spraw, by w piątek jechać na wakacje. Nowym zleceniem nie muszę zawracać sobie głowy, bo 14 sierpnia wyjazd do dziadków do Schweinfurtu na dwa miesiące.
Życzę wszystkim tym, co na urlopie, samych miłych chwil i odpoczynku, a tym co w pracy, przede wszystkim spokojności i jak najmniej stresu.
Miłego dnia
13 lipca 2024 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w sobotnie popołudnie i pozdrawiam wszystkich serdecznie 
13 lipca 2024 17:59 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam i pozdrawiam już z rodzinnego Raciborza:chaplin:
Podróż spokojna, tylko sześć i pół godziny jszdy.
W domu spoko, jutro odpoczywam cały dzień, bo w pn wycieczka w Góry Opawskie i Biskupia Kopa. Tym razem zdobędziemy ją od czeskiej strony, a potem przejazd do zawsze pięknej Nysy. Potem załatwianie różnych spraw, by w piątek jechać na wakacje. Nowym zleceniem nie muszę zawracać sobie głowy, bo 14 sierpnia wyjazd do dziadków do Schweinfurtu na dwa miesiące.
Życzę wszystkim tym, co na urlopie, samych miłych chwil i odpoczynku, a tym co w pracy, przede wszystkim spokojności i jak najmniej stresu.
Miłego dnia:buziaczki:

A jak już będziecie w Sztytnie, to może warto zahaczyć o Olsztyn?:)Pozdrawia olsztynianka🙃
 
13 lipca 2024 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
ryba

A jak już będziecie w Sztytnie, to może warto zahaczyć o Olsztyn?:)Pozdrawia olsztynianka🙃
 

Ostatnio byliśmy dwa razy, w tym raz spotkaliśmy się z Gusią. Zawsze zajeżdżaliśmy tutaj w drodze z Bisztynka. Jednak babcia już zmarła, więc teraz odpuszczamy  Ale dziękuję 
13 lipca 2024 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
: