Powitajki przy kawie 77

30 lipca 2024 06:58 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Szczypiorek mam darmowy w ogródku, mleka nie pijam, kupuję tylko dla kota, a twarożek dostaję od znajomych - prosto od krowy:tanczy:

Witam Czytałam taką książke ktora zapadła mi głeboko w pamięć....PIJ MLEKO BĘDZIESZ KALEKĄ..........oczywiscie ze zaraz druk zdjęto.....wszak lepiej na tym mlekowym interesie zarabiaja jak na alkoholu ....to juz MAFIA Krowy nafaszerowane hormonami antybiotykami nie widza łąki.....nastrzykane setki razy ...potem przemysl swoje dorzuca..........i mamy mlekopodobny SYF.......a co z zawarta w mleku kazeiną.....ktora przyspiesza wzrost kopyt i rogów.co czyni człowiekowi.........ano cysty guzy i inne twory.Gdzieś to musi sie podziać........a wapń i tak jest odkładany NIEPRZYSWAJALNY DLA NASZEGO JESZCZE LUDZKIEGO GATUNKU I Z TĄD ZWAPNIENIA..... .....najwięcej go w sezamie nie w mleku ale wcisneli ciemnote i NARÓD W TO WSZEDŁ .....WŁĄCZ MYŚLENIE.
30 lipca 2024 07:01 / 4 osobom podoba się ten post
Tak więc witam o poranku i WŁĄCZMY MYŚLENIE.......bo nas truja za nasze pieniądze a widać do czego to prowadzi......wystarczy odwiedzić onkologie....o dziecięcej nie wspomne......
30 lipca 2024 07:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Ja zgłosiłam. Agencja od razu pismo do rodziny. Ruter dodatkowy ma być w tym tygodniu. 
Reszta spraw zobaczymy jak się rozstrzygnie . 
A w temacie. Witam we wtorek. Końcówka lipca przed nami. Dziś mam trochę spraw na 📞 w pauzie. 
Miłego dnia opiekunkowo. 
 
30 lipca 2024 08:28 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Ja zgłosiłam. Agencja od razu pismo do rodziny. Ruter dodatkowy ma być w tym tygodniu. 
Reszta spraw zobaczymy jak się rozstrzygnie . 
A w temacie. Witam we wtorek. Końcówka lipca przed nami. Dziś mam trochę spraw na 📞 w pauzie. 
Miłego dnia opiekunkowo. :najlepszego2:
 

Dusia,padł mi Facebook na tym profilu.Wyślę Ci zaproszenie z tego, gdzie w zdjęciu profilowym mam Kir żałobny,dobrze?Bo Messenger też tutaj nie działa. 
30 lipca 2024 09:24 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusia,padł mi Facebook na tym profilu.Wyślę Ci zaproszenie z tego, gdzie w zdjęciu profilowym mam Kir żałobny,dobrze?Bo Messenger też tutaj nie działa. 

Ok. Spoko. 
30 lipca 2024 10:20 / 6 osobom podoba się ten post
Skoro to powitajki przy kawie to na dzień dobry pochwalę się swoją kawą i... sernikiem. Wiecie, że dziś podobno międzynarodowy dzień sernika? Jaki lubicie? Z wanilią, skórką pomarańczową a może tak jak ja z rodzynkami? Dobrego dnia! :) 
 
30 lipca 2024 10:28 / 3 osobom podoba się ten post
izabelaf

Skoro to powitajki przy kawie to na dzień dobry pochwalę się swoją kawą i... sernikiem. Wiecie, że dziś podobno międzynarodowy dzień sernika? Jaki lubicie? Z wanilią, skórką pomarańczową a może tak jak ja z rodzynkami? Dobrego dnia! :) 
 

Lubię ale bez rodzynek. Moi w domu też żadnych rodzynek. 
30 lipca 2024 11:53 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Lubię ale bez rodzynek. Moi w domu też żadnych rodzynek. 

ja tak samo, serniczek tylko bez rodzynek zawsze... a ulubiony ostatnio to sernik belgijski 
30 lipca 2024 16:45 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry :) Teleportowalismy się na tydzien do Polski, bo jak to tak - urlopować się i do ojczyzny nie zajechać .To było w planach. Pojutrze spodziewamy się najazdu szkrabów, które juz broją jak zające w kapuście. Tak, że dziś pełny chillout przy pracach domowych i muzyce . Polskiej, uwielbiam jej słuchac - tu akurat prezentujemy ekstraklasę na całej linii. Dzisiejsze odkrycie - posluchajcie tylko , boskie ! Oraz życzę spokojnej pracy i pogody ducha . 
30 lipca 2024 16:46 / 4 osobom podoba się ten post
izabelaf

Skoro to powitajki przy kawie to na dzień dobry pochwalę się swoją kawą i... sernikiem. Wiecie, że dziś podobno międzynarodowy dzień sernika? Jaki lubicie? Z wanilią, skórką pomarańczową a może tak jak ja z rodzynkami? Dobrego dnia! :) 
 

Sernik to jeden z niewielu rodzajów słodyczy, które lubię. 
30 lipca 2024 16:47 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Szczypiorek mam darmowy w ogródku, mleka nie pijam, kupuję tylko dla kota, a twarożek dostaję od znajomych - prosto od krowy:tanczy:

Dawaj tę krowę jak sama robi twaróg :) 
30 lipca 2024 16:50 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Dobry dobry - oj ja też nie Babka może jak dobije za pare wiosenek do 50tki to pomyślę jak nią zostać 🤔🤔😂😂😂😂

Kombinuj dziewczyno nim twe wdzięki przeminą, tylko szybko :)
30 lipca 2024 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dawaj tę krowę jak sama robi twaróg :) 

Znajoma - właścicielka krowy robi twarożki
31 lipca 2024 05:17 / 4 osobom podoba się ten post
Witaski środowe.Coś dzisiaj nie mogłam spać,kawa naturlich już zaparzona.Teraz polatam po portalach społecznościowych i najnowszych wiadomościach z kraju i ze świata. Śpijcie sobie dalej. 
31 lipca 2024 06:22 / 4 osobom podoba się ten post
Witam i ja środowo
Środa minie - tydzień zginie
Dziś w Berlinie ma być 30 w cieniu, to e słońcu bęzie ponad 40?
Miłego dnia wszystkim