Powitajki przy kawie 77

31 lipca 2024 06:29 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam i ja środowo:chaplin:
Środa minie - tydzień zginie:niebo pieklo:
Dziś w Berlinie ma być 30 w cieniu, to e słońcu bęzie ponad 40?
Miłego dnia wszystkim:angel1:

Afryka dzika,nagle odkryta...
31 lipca 2024 06:31 / 4 osobom podoba się ten post
  Witajcie kochane ano Afryka już nie jest dzika człowiek zniszczy wszystko ...ZABETONUJE a potem piepszą o ociepleniu...Matka Ziemia przyjmie wszystko ale na durnego człowieka rady nima.....Pięknego dnia dla Was kochane abyście nie byly zabetonowane i do przodu zrobic swoje spadać z tego MIODU.
31 lipca 2024 06:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry, widze, że u was wszystko po STAREMU :) Toteż dalej spokojnie piję kawę :) 
Z odkryć, to gorąc dziś będzie - uważajcie na siebie :) 
31 lipca 2024 06:37 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Znajoma - właścicielka krowy robi twarożki:aniolki:

To wszystko w porządku. A mnie już się zamarzył byk co to się sam cieli , ale to taki po ukrytych terapiach chyba , to nie ma czego żałować :) 
31 lipca 2024 08:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień doberek ☺️ dziś nawet ja człek ciepłolubny będę grzecznie na pauzie w cieniu siedzieć a rower no cóż...wieczorem 🤔
31 lipca 2024 09:36 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dawaj tę krowę jak sama robi twaróg :) 

i ja też chętnie przygarnę... ale mnie naszła ochota na kanapkę z twarożkiem, szczypiorkiem, rzodkiewką.. zaraz sobie kupie i zrobie 
31 lipca 2024 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam i ja środowo:chaplin:
Środa minie - tydzień zginie:niebo pieklo:
Dziś w Berlinie ma być 30 w cieniu, to e słońcu bęzie ponad 40?
Miłego dnia wszystkim:angel1:

Z tego ciepła ,to zapomniałam,że już środa 
01 sierpnia 2024 05:12 / 5 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Dziś ma być trochę chłodniej bo tylko 27
Miłego dnia wszystkim
01 sierpnia 2024 06:19 / 6 osobom podoba się ten post
WITAJCIE PISZE DZIS PO RAZ ENTY ....tak muli a taki piekny dzień 1 sierpień miłego dla wszystkich......może uda sie Was przywitac tym razem....net muli ja w koszuli...
01 sierpnia 2024 06:27 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

WITAJCIE PISZE DZIS PO RAZ ENTY ....tak muli a taki piekny dzień 1 sierpień miłego dla wszystkich......może uda sie Was przywitac tym razem....net muli ja w koszuli...:yeah::zywoplot:

01 sierpnia 2024 06:28 / 5 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo.Spałam z jedną przerwą.Teraz kawa,a o obiedzie pomyślę później. Oby było chłodniej niż wczoraj, bo chodziłam jak mucha w smole.Dzisiaj ważna data i niebyłabym sobą gdybym nie wspomniała.1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17.00 wybuchło Powstanie Warszawskie.Dziś też  w całej Polsce w godzinę W zabrzmią syreny.Cześć Pamięci Bohaterom.Moze dla niektórych zbyt patetycznie napisałam,ale uważam,że trzeba pamiętać i kultywować tą pamięć,żeby dalsze pokolenia nie zapomniały.
01 sierpnia 2024 07:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Przede mną dziś kolejna rozmowa z agencją . Dałam im ultimatum, że albo rodzina zrobi coś żeby internet był albo ja jadę stad. Nie będę dokładać do rodzin niemieckich i korzystać ze swojego w Play bo to za drogi gips. 
Babka do mnie że w internecie nie ma nic ciekawego. A ja do niej że jest tv, kontakt z rodziną i po trzecie place rachunki przez internet. 
Wykształceni ludzie z seniorem a żyją jak w jaskini. 
Miłego dnia opiekunkowo. 
01 sierpnia 2024 09:05 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam czwartkowo.Spałam z jedną przerwą.Teraz kawa,a o obiedzie pomyślę później. Oby było chłodniej niż wczoraj, bo chodziłam jak mucha w smole.Dzisiaj ważna data i niebyłabym sobą gdybym nie wspomniała.1 sierpnia 1944 roku o godzinie 17.00 wybuchło Powstanie Warszawskie.Dziś też  w całej Polsce w godzinę W zabrzmią syreny.Cześć Pamięci Bohaterom.Moze dla niektórych zbyt patetycznie napisałam,ale uważam,że trzeba pamiętać i kultywować tą pamięć,żeby dalsze pokolenia nie zapomniały.

Pamiętamy !!!
02 sierpnia 2024 06:28 / 4 osobom podoba się ten post
Witaski piątkowe w mój ostatni, roboczy dzień,po południu przyjeżdża już stała zmienniczka. Ja już bardzo chętnie odpocznę w domu, bo kolano i kręgosłup dają mi się we znaki. Termin konsultacji w Toruniu wreszcie mam i w końcu będę wiedziała co co dalej.Dobra,teraz kawa a potem trochę popracuję.
02 sierpnia 2024 06:29 / 4 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo
Dziś od rana będę zalatana
Miłego dnia wszystkim