Powitajki przy kawie 77

28 lipca 2024 07:09 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

O matko I córko .Dzisiaj odliczajki w rozmowach przy kawie :smiech3:
Trudno ,zostawiam tak jak jest ,bo nie chce mi się drugi raz pisać  
Idę dalej spać :slodki krolik:

Żaden dramat, wytnie się, albo nie 
28 lipca 2024 07:13 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam niedzielnie.Widzę,że inne ranne ptaszki ćwierkają już na forum.Wczoraj długo oglądałam na YouTube reportaż że wspomnień ludzi,którzy przeżyli rzeź na Wołyniu.Trzeba o tym pamiętać i przekazywać dalej,to nasza prawdziwa historia. A w kwestii pracy opiekuńczej,to sobota była do...d...y za sprawą pedantycznego seniora.Dzisiaj tylko obiad uszykuję i kiwam palcem w bucie.Dobra,lecę na kawę.

Jest tak jak piszesz. O  11 lipca było cicho.A twój senior nie ma kolegi Parkinsona ? Oni we dwóch odstawiają także pedantyczno - kompulsywne tańce.
28 lipca 2024 07:16 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest tak jak piszesz. O  11 lipca było cicho.A twój senior nie ma kolegi Parkinsona ? Oni we dwóch odstawiają także pedantyczno - kompulsywne tańce.

Niby twierdzą,że nie ale ta jego przesadna pedantyczność doprowadza mnie do szału no i do tego zbiera mu się na amory 
28 lipca 2024 07:29 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Moja pierwsza niedziela na tym adresie. 😁 Spokojnego dnia życzę wszystkim. 😁 
28 lipca 2024 08:19 / 3 osobom podoba się ten post
Babka

AMANITA....TO My juz jak rodzina......KAWKAJE jak to dobrze miec kogos bliskiego...:chaplin:

Amanita, reischi, wroślak, pieprznik, sromotnik, soplówka, boczniak, błyskoporek a nawet porek brzozowy - to są skarby przyrody o których zbyt mało wiemy. A często stawiają na nogi czy pomagają w zwalczaniu choroby
28 lipca 2024 10:09 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Amanita, reischi, wroślak, pieprznik, sromotnik, soplówka, boczniak, błyskoporek a nawet porek brzozowy - to są skarby przyrody o których zbyt mało wiemy. A często stawiają na nogi czy pomagają w zwalczaniu choroby:dwa piwa:

Ja dopiero raczkuje ...u mnie Jaśkowski ,Czerniak ,Skoczylas itd,,,noi Ukryte Terapie.Wnusia z autyzmem atypowym ..wiec trza działąc homeopatia i zioła a teraz czas na KAWKAJE Już wizyta umowiona ino babka musi zarobic bo bez tego ani rusz.Ważne że jest NADZIEJA mamy szanse ona nie szczypana od urodzenia pracowałam wtedy na porodówce......i sami doktory tak zalecili....nie kąpana nie szczypana wiec ma szanse z tego wyjsc tylko dzis nawet trudno miske drewniana do posiłków kupić z całego drzewa ino klejone alem znalazła...zero plasiku woda tylko żródlana i z dala od WI Fi.....Ano mamy POSTĘP w chorobach dzieci onkologie pełne i zupy ze słoiczka i woda z plastiku.........ale czasy.
28 lipca 2024 10:25 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

WSZYSTKO OK........aby sie zgadzało Dziekuje za odliczanie i pilnowanie.:laska2::tanczy3:

28 lipca 2024 10:30 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dybry Babki, bo chyba same babki tu są :-) No może Kika jeszcze młodzież bez wnuków , ale milczy w tej kwestii. Kurcze , w głowie mi strzyka jakbym czegoś przycpala. Może i tak było, urlop mam, muszę wrócić do wczorajszych wspomnień . 
Babki sluchajta. Tu mi latajo już nawet i o 6. 00 70:latki na joggingu. Nie wiem czy to trujące. W każdym razie to chyba nie gieny, ale dbanie o siebie długofalowe. Pewnie coś im tam jest, ale same to jakos próbują minimalizować. Zatem trzymajmy się w homeostazie JAMENT :buziaki2:

Wszystko się zgadza 
Na wnuki nadal czekam i zazdrosna jestem jak olera ,właśnie o te wnuki ,ale to typ zazdrości z tych pozytywnych .Nawet do wózków już zaczynam zaglądać,co mi się od dawna nie zdarzało .Widać muszę jeszcze poczekać i czekam .
Dodam jeszcze tylko ,że zdrowie mam jak przysłowiowy koń i to na dodatek pociągowy ,więc idealnie nadaję się do pracy w opiece 
 
28 lipca 2024 10:33 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Żaden dramat, wytnie się, albo nie :-)

Nie wycięłam ,a niech będzie trochę urozmaicenia przy kawie 
Poprawiłam swój błąd i w odpowiednim temacie też jest lista ,nieszczęśników ",którzy zamiast wygrzewać się na egzotycznych plażach ,to w opiece zapindalją .
Lista pisana na kolanie 
28 lipca 2024 13:57 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Czasami nie ma typowej "opieki", czasami trzeba tylko być do towarzystwa, albo jako pomoc domowa, bez ciężkiej pracy fizycznej. Niejedna emerytka, rencistka, a nawet inwalidka jeździ do pracy, jeżeli czuje się na siłach podołać obowiązkom i ma chęci do pracy:sprzatanie:

No to nie ma co narzekać, że ciężko 
Z tą praca " tylko do towarzystwa " można nawet na wózku pojechać . Pewnie masz rację, tabletka połknięta na wyjeździe działa tak samo jak połknięta w domu . Cus nie miałam takiego szczęścia  , zawsze oprócz przyjemności z liczenia € musiałam coś z siebie dać 
28 lipca 2024 18:46 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Witam niedzielnie...pieknie napisane a ja chciałam dodać że dziś  już niema zdrowych ludzi są tylko żle zdiagnozowani i Ci co im sie wydaje że nic im nie jest....a żeby się leczyć trzeba mieć za co takich doczekaliśmy czasów.Szybka diagnostyka kosztuje ,naturalne produkty również odejscie od plastiku....i wszechobecnej chemi...naturalne witaminy jest tego sporo czym możemy sie ratować i nasze rodziny.Dobrze że Ukraina zatrzymała świrusa skonczyły się szpryce....ale skutki tego chyba każdy widzi w swoim otoczeniu wszak głośno nie wolno o tym mówic.....pozdrawiam i lece do kawy Każdy ma wybór dzis jeszcze nam wolno ale co jutro .Tak więc żyjmy chwilą kochane dziewczyny i w metryki oraz karty informacyjne nie zaglądać :modlmy sie:

Wszystko w temacie 
28 lipca 2024 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Ja dopiero raczkuje ...u mnie Jaśkowski ,Czerniak ,Skoczylas itd,,,noi Ukryte Terapie.Wnusia z autyzmem atypowym ..wiec trza działąc homeopatia i zioła a teraz czas na KAWKAJE Już wizyta umowiona ino babka musi zarobic bo bez tego ani rusz.Ważne że jest NADZIEJA mamy szanse ona nie szczypana od urodzenia pracowałam wtedy na porodówce......i sami doktory tak zalecili....nie kąpana nie szczypana wiec ma szanse z tego wyjsc tylko dzis nawet trudno miske drewniana do posiłków kupić z całego drzewa ino klejone alem znalazła...zero plasiku woda tylko żródlana i z dala od WI Fi.....Ano mamy POSTĘP w chorobach dzieci onkologie pełne i zupy ze słoiczka i woda z plastiku.........ale czasy.:przytul aniola:

Jak będziesz mieć chwilkę to skontaktuj się z Moniką. Możesz się powołać na mnie (Malgi)- może coś pomoże?
https://www.facebook.com/Mykohabitat
https://www.facebook.com/MonikaOstrowskaMedicinalMushrooms
28 lipca 2024 21:39 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

No to nie ma co narzekać, że ciężko 
Z tą praca " tylko do towarzystwa " można nawet na wózku pojechać . Pewnie masz rację, tabletka połknięta na wyjeździe działa tak samo jak połknięta w domu . Cus:-) nie miałam takiego szczęścia  , zawsze oprócz przyjemności z liczenia € musiałam coś z siebie dać :kropla potu:

A KTO narzeka???
Jak mi jest za ciężko - to pakuję autko i wracam do domu Nie jestem tu za karę, a i na chleb z masłem i szynką jeszcze mi z emerytury wystarczy
28 lipca 2024 22:04 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dybry Babki, bo chyba same babki tu są :-) No może Kika jeszcze młodzież bez wnuków , ale milczy w tej kwestii. Kurcze , w głowie mi strzyka jakbym czegoś przycpala. Może i tak było, urlop mam, muszę wrócić do wczorajszych wspomnień . 
Babki sluchajta. Tu mi latajo już nawet i o 6. 00 70:latki na joggingu. Nie wiem czy to trujące. W każdym razie to chyba nie gieny, ale dbanie o siebie długofalowe. Pewnie coś im tam jest, ale same to jakos próbują minimalizować. Zatem trzymajmy się w homeostazie JAMENT :buziaki2:

Dobry dobry - oj ja też nie Babka może jak dobije za pare wiosenek do 50tki to pomyślę jak nią zostać 🤔🤔😂😂😂😂
29 lipca 2024 06:32 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w nowym tygodniu wszak ostatnie dzionki lipca i już zbliża się SIERPIEŃ no leci kabarecik, Aby w zdrowiu i spokoju życzę wszystkim tak bez znoju, komu uda się wczasować niema tego co żałować Pchajmy sobie nasze wózki może która zrobi kluski, wszak robota to głopota lecz nie każdy to despota.