Powitajki przy kawie 77

02 sierpnia 2024 08:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. 
Dziś dzień mopa . Już po sniadaniu. Teraz ogarnę swoje rejony na górze a jak Pflege wykąpie seniora zajmę się dolem. Babka pranie wstawia więc ja tylko wieszam na górze w takim pokoju co i żelazko stoi bo i ja prasuje. 
Po wczorajszych burzach narazie chłodno jest i super bo te upały mnie już męczą. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
02 sierpnia 2024 09:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w deszczowy dzień . Dzisiaj mam zadanie - robię porządku w szafach .Mam coś z kolekcjonera  mimo silnego postanowienia, że posegreguje i te ,które już tylko zajmują miejsce oddam do dalszego użycia .To tylko takie postanowienie, bo zazwyczaj lądują na wieszakach . Dzisiaj sprawdzę , czy mam silną wolę.
Dobrego dnia .
02 sierpnia 2024 10:25 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochani.. ja mam dzisiaj.. dzień jakiegoś lenia. Już po 10 a ja dopiero kawę piję. Nie mogę się obudzić.. chyba nic dobrego dzisiaj nie zrobie, pooglądam coś w telewizji, jakiś szybki obiad i może wyjdę na spacer... nawet się nie biorę za sprzątanie.. no ale wam życzę udanego dnia i całego weekendu też oczywiście 
02 sierpnia 2024 15:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry :) Mam trochę papierologii do ogarnięcia, ale to zostawiam sobie na póżniej  Z przyjemnością sobie prokrastynuję, bo a to coś upichcę, posprzątam, a to smarkacze chcą, żeby coś poczytać , albo iść na plac zabaw. Teraz mam chwilkę, bo grają w nogę z dziadkiem  Całkiem dobrze im to idzie, a Emi, mimo, że zdarza jej się wywrotka, to szybko wstaje, a stylem niejednego chłopaka by zawstydziła :) Kocham to towarzystwo bezgranicznie, nie ma nic ponadto :)
Spokojnego dnia Wam życzę 
03 sierpnia 2024 05:10 / 4 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Mam nadzieję na spokojnt weekend bez niespodzianek
Miłego dnia wszystkim
03 sierpnia 2024 06:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Spałam jednym tchem do 5.40 jak nigdy. Bzdury mi się smioy 🙈 ale się nie wybudzilam. 😁 Za mną już tydzień pracy a przede mną min 7. Wszystkim życzę spokojnego dnia a Maludzie szerokiej drogi. 
03 sierpnia 2024 06:12 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Spałam jednym tchem do 5.40 jak nigdy. Bzdury mi się smioy 🙈 ale się nie wybudzilam. 😁 Za mną już tydzień pracy a przede mną min 7. Wszystkim życzę spokojnego dnia a Maludzie szerokiej drogi. :kawa::najlepszego2:

Dziekuję Dusiu 
03 sierpnia 2024 07:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dziewczyny, która z Was jest w Berlinie. Ja jestem w Berlin Fohnau. Chętnie spotkałabym się  na kawę. 
03 sierpnia 2024 09:20 / 4 osobom podoba się ten post
Gosiak54

Dziewczyny, która z Was jest w Berlinie. Ja jestem w Berlin Fohnau. Chętnie spotkałabym się  na kawę. 

Ja jestem w Berlinie, ale po zupełnie innej stronie - Lichtenrade
 
03 sierpnia 2024 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
Szkoda. Pozdrawiam serdecznie. 
03 sierpnia 2024 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiak54

Szkoda. Pozdrawiam serdecznie. 

Jak chcesz to poszukam tam dziewczyn. W zeszłym roku bylam niedaleko.
Odezwij się - mam namiary w profilu
04 sierpnia 2024 05:16 / 3 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Maluda dojechała już do domku - teraz może spokojnoe odpoczywać
Mołego dnia wszystkim
04 sierpnia 2024 08:00 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  w niedzielę. 
Moja druga na tym adresie. Przede mną jeszcze 6 lub 7 więc jeszcze daleko. Mam nadzieję, że zleci i wszystko tutaj będzie jak jest bez większych fajerwerków. 
Wszystkim życzę dobrej niedzieli. 
04 sierpnia 2024 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gosiak54

Szkoda. Pozdrawiam serdecznie. 

Z tego co się orientuje dziewczyny spotykają się na ławeczce przy kościele ewangelickim ,koleżanka przyjeżdża dopiero za 2 tyg tam,ale zadzwonię do niej i popytam.
05 sierpnia 2024 05:46 / 4 osobom podoba się ten post
Witam poniedziakowo
Dziś ma być trochę chłodniej, to będzie można trochę odpocząć od upałów.
Miłego dnia wszystkim