Powitajki przy kawie 77

29 lipca 2024 06:35 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Jak będziesz mieć chwilkę to skontaktuj się z Moniką. Możesz się powołać na mnie (Malgi)- może coś pomoże?
https://www.facebook.com/Mykohabitat
https://www.facebook.com/MonikaOstrowskaMedicinalMushrooms

Dzięki Malgi wielkie dzięki już zanotowane i będzie obserwowane widac w Tobie dobre serce....może jesli pozwolisz to jakas prywata...ot tak  jak brat dla brata, byłabym bardzo wdzięczna  meil spisany będziemy w kontakcie jesli pozwolisz.W takich chwilach zwątpienia zawsze licze olśnienia ...
29 lipca 2024 06:48 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek poniedziałkowo.Parzę ja sobie kawę w kuchni i widzę u sąsiada wystawione kontenery z bio.No to lecę do sypialni, ściągam pidżamę i hajda na dwór z tutejszym .Ale żem się zasapała.Teraz leżę z powrotem w wyrku,słucham Radio Plus z nutką nostalgii i narazie jest dobrze.No,to hop w ten nowy tydzień. 
29 lipca 2024 06:57 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  A ja po dwóch dniach widzę co jest nie tak na szteli i będę dziś interweniować do agencji. Ruter na drugim końcu chalupy starego poniemieckiego domu. Mury grube wiec żeby coś było to muszę mieć drzwi otwarte. Ja nie będę ze swojego Play korzystać bo się nie wypłacę. To samo i wczorajsza pauza skrócona bo ona na spacer z dziadkiem chce iść. Tak to nie będzie. Albo szacunek do opiekunki albo zjeżdżam stąd bo ja nie jestem niewolnikiem. 
Wszystkim spokojnego dnia i całego tygodnia. 
29 lipca 2024 07:05 / 4 osobom podoba się ten post
Babka

Dzięki Malgi wielkie dzięki już zanotowane i będzie obserwowane widac w Tobie dobre serce....może jesli pozwolisz to jakas prywata...ot tak  jak brat dla brata, byłabym bardzo wdzięczna  meil spisany będziemy w kontakcie jesli pozwolisz.W takich chwilach zwątpienia zawsze licze olśnienia ...:aniolki:

Oczywiście dzwoń, kiedy będziesz chciała
Moje namiary mam w profilu
 
A w temacie:
Witam poniedziałkowo
Minął mi pierwszy tydzień na tym turnusie
Miłego dnia wszystkim
29 lipca 2024 08:41 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Moja pierwsza niedziela na tym adresie. 😁 Spokojnego dnia życzę wszystkim. 😁 

Spokojnego pobytu na zleceniu! Wszystkiego dobrego. Niech szybko zleci. 
29 lipca 2024 10:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  spokojnego dnia życzę wszystkim 
29 lipca 2024 10:10 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: A ja po dwóch dniach widzę co jest nie tak na szteli i będę dziś interweniować do agencji. Ruter na drugim końcu chalupy starego poniemieckiego domu. Mury grube wiec żeby coś było to muszę mieć drzwi otwarte. Ja nie będę ze swojego Play korzystać bo się nie wypłacę. To samo i wczorajsza pauza skrócona bo ona na spacer z dziadkiem chce iść. Tak to nie będzie. Albo szacunek do opiekunki albo zjeżdżam stąd bo ja nie jestem niewolnikiem. 
Wszystkim spokojnego dnia i całego tygodnia. :kawa:

Masz rację Dusiu, trzeba interweniować w takich sytuacjach i to właśnie najlepiej na początku zlecenia.
Nie rozumiem, dlaczego wybierać się na spacer akurat wtedy, kiedy opiekunka ma przerwę.Chyba jest wystarczająco dużo czasu pospacerować przed Twoją przerwą, albo po przerwie.Wystarczy odrobina dobrej woli Słusznie nie zgadzasz się na takie traktowanie.Szacunek powinien być z obu stron.
29 lipca 2024 10:58 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Masz rację Dusiu, trzeba interweniować w takich sytuacjach i to właśnie najlepiej na początku zlecenia.
Nie rozumiem, dlaczego wybierać się na spacer akurat wtedy, kiedy opiekunka ma przerwę.Chyba jest wystarczająco dużo czasu pospacerować przed Twoją przerwą, albo po przerwie.Wystarczy odrobina dobrej woli:-) Słusznie nie zgadzasz się na takie traktowanie.Szacunek powinien być z obu stron.

Pewnie nie tylko respektem do pauzyn wyraża się szacunek do opiekunki .Pewnie starsi  są przyzwyczajeni do spacerów o określonej porze i  pierwsze dni mogą być trudne . Jak się nie przestawia to może tak jak do przyjazdu opiekunki sami pospaceruja ?  . Fakt , bez internetu ciężko, bo jakiś kontakt ze światem trzeba mieć . Może wszystko się ułoży , czego Dusi życzę .
29 lipca 2024 11:00 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

A KTO narzeka???
Jak mi jest za ciężko - to pakuję autko i wracam do domu :ferrari: Nie jestem tu za karę, a i na chleb z masłem i szynką jeszcze mi z emerytury wystarczy:balans:

Chyba nikt  . Mnie na mleko , twaróg i szczypiorek też starczy .I nie ma co narzekać 
29 lipca 2024 17:18 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Chyba nikt  . Mnie na mleko , twaróg i szczypiorek też starczy .I nie ma co narzekać :lol3:

Szczypiorek mam darmowy w ogródku, mleka nie pijam, kupuję tylko dla kota, a twarożek dostaję od znajomych - prosto od krowy
29 lipca 2024 22:00
Malgi

Szczypiorek mam darmowy w ogródku, mleka nie pijam, kupuję tylko dla kota, a twarożek dostaję od znajomych - prosto od krowy:tanczy:

Mnie stać to se kupię .A szynka dla mnie trucizna ,jestem wierząca to przecież nie popełnię samobójstwa 
30 lipca 2024 05:45 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dziś czekam na telefon z firmy, bo sytuacja się zmieniła diametralnie
Miłego dnia wszystkim
30 lipca 2024 06:09 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam wtorkowo:chaplin:
Dziś czekam na telefon z firmy, bo sytuacja się zmieniła diametralnie:na wozku1:
Miłego dnia wszystkim:angel1:

Malgi,życzę  pozytywnego rozstrzygnięcia 
30 lipca 2024 06:37 / 3 osobom podoba się ten post
Witaski wtorkowe.Dzisiaj zakupy z najstarszą córką,Ute.Muszę też przy okazji kupić sobie coś dobrego na podróż.Z obiadem się nie wysilam,mam paluszki rybne,dorobię tylko mizerię.Dobra,lecę na kawę.Miłego dnia Wszystkim, a Dusi i Malgi powodzenia w rozstrzygnięciu spraw.
30 lipca 2024 06:39 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witaski wtorkowe.Dzisiaj zakupy z najstarszą córką,Ute.Muszę też przy okazji kupić sobie coś dobrego na podróż.Z obiadem się nie wysilam,mam paluszki rybne,dorobię tylko mizerię.Dobra,lecę na kawę.Miłego dnia Wszystkim, a Dusi i Malgi powodzenia w rozstrzygnięciu spraw.