Powitajki przy kawie 77

27 lipca 2024 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, bo jeszcze sporo przed nami . Wygonilam gołębia z domu, siedzi na tarasie .Nie wiem dlaczego ten typ  jest symbolem pokoju .To uparty i egoistyczny osobnik, który dba tylko o siebie . Nie ma z nim żadnych negocjacji .I tu przypomniał mi się dowcip ten o grze z gołębiem w szachy . To prawda zawarta w dowcipie . Rosołek się gotuje , zjem go z naleśnikami krojonymi ja wzór makaronu . Smaczna zupka, próbowaliście ?
Dobrego dnia a ja jadę na szkółkę roślin ozdobnych .
27 lipca 2024 10:08
Malgi

Jeżdżą, jeżdżą, ale mają więcej tabletek ze sobą:batuta:

To współczuję, jak chory opiekuje się chorym ?
 
27 lipca 2024 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
Babka

Witam z rana no powiem tak sa i tacy co z przyjemności jeżdża......ot bardzo lubią a sa tez tacy co muszą....wszak różni są ludzie....i różne mają problemy.A jeśli jest chęć do pracy to już SUKCES czasem zdrowie się pomija.....:wiezienie: Ale zrozumie ten kto przeżył....dobrej soboty i do roboty.:strzela z bicza:

Każdy ma inne okoliczności, potrzeby i często mus  .Też jeździłam z różnych powodów i nie raz miałam przyjemność jakby patrzeć z perspektywy . To dobra robota tylko do domu daleko . Pozdrawiam.
27 lipca 2024 14:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

To współczuję, jak chory opiekuje się chorym ?
 

Czasami nie ma typowej "opieki", czasami trzeba tylko być do towarzystwa, albo jako pomoc domowa, bez ciężkiej pracy fizycznej. Niejedna emerytka, rencistka, a nawet inwalidka jeździ do pracy, jeżeli czuje się na siłach podołać obowiązkom i ma chęci do pracy
27 lipca 2024 22:59 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Czasami nie ma typowej "opieki", czasami trzeba tylko być do towarzystwa, albo jako pomoc domowa, bez ciężkiej pracy fizycznej. Niejedna emerytka, rencistka, a nawet inwalidka jeździ do pracy, jeżeli czuje się na siłach podołać obowiązkom i ma chęci do pracy:sprzatanie:

No co Ty ?
Do pracy w opiece jeździ sama młodzież ,testy sprawnościowe muszą przechodzić jakby w podróż w kosmos ich mieli wystrzelić 
Nie wiedziałaś ?
28 lipca 2024 05:44 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Czasami nie ma typowej "opieki", czasami trzeba tylko być do towarzystwa, albo jako pomoc domowa, bez ciężkiej pracy fizycznej. Niejedna emerytka, rencistka, a nawet inwalidka jeździ do pracy, jeżeli czuje się na siłach podołać obowiązkom i ma chęci do pracy:sprzatanie:

Witam niedzielnie...pieknie napisane a ja chciałam dodać że dziś  już niema zdrowych ludzi są tylko żle zdiagnozowani i Ci co im sie wydaje że nic im nie jest....a żeby się leczyć trzeba mieć za co takich doczekaliśmy czasów.Szybka diagnostyka kosztuje ,naturalne produkty również odejscie od plastiku....i wszechobecnej chemi...naturalne witaminy jest tego sporo czym możemy sie ratować i nasze rodziny.Dobrze że Ukraina zatrzymała świrusa skonczyły się szpryce....ale skutki tego chyba każdy widzi w swoim otoczeniu wszak głośno nie wolno o tym mówic.....pozdrawiam i lece do kawy Każdy ma wybór dzis jeszcze nam wolno ale co jutro .Tak więc żyjmy chwilą kochane dziewczyny i w metryki oraz karty informacyjne nie zaglądać
28 lipca 2024 05:51 / 4 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Dziś zaplanowałam dzień odpoczynku, szkoda, że nie ma w pobliżu żadnego Flohmarku, bo chętnie bym postarociach piszperała
Miłej niedzieli wszystkim
28 lipca 2024 05:51 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

No co Ty ?
Do pracy w opiece jeździ sama młodzież ,testy sprawnościowe muszą przechodzić jakby w podróż w kosmos ich mieli wystrzelić  :hihi:
Nie wiedziałaś ?:oczko1:

28 lipca 2024 05:56 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Witam niedzielnie...pieknie napisane a ja chciałam dodać że dziś  już niema zdrowych ludzi są tylko żle zdiagnozowani i Ci co im sie wydaje że nic im nie jest....a żeby się leczyć trzeba mieć za co takich doczekaliśmy czasów.Szybka diagnostyka kosztuje ,naturalne produkty również odejscie od plastiku....i wszechobecnej chemi...naturalne witaminy jest tego sporo czym możemy sie ratować i nasze rodziny.Dobrze że Ukraina zatrzymała świrusa skonczyły się szpryce....ale skutki tego chyba każdy widzi w swoim otoczeniu wszak głośno nie wolno o tym mówic.....pozdrawiam i lece do kawy Każdy ma wybór dzis jeszcze nam wolno ale co jutro .Tak więc żyjmy chwilą kochane dziewczyny i w metryki oraz karty informacyjne nie zaglądać :modlmy sie:

Tak, to prawda - teraz żeby się leczyć trzeba mieć końskie zdrowie i worek pieniędzy...
Ja na szczęście wierzę w preparaty grzybowe - uczę się ich ciągle i stosuję u siebie, moich bliskich i znajomych. Oczywiście za ich zgodą i wiedzą.
28 lipca 2024 06:00 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Tak, to prawda - teraz żeby się leczyć trzeba mieć końskie zdrowie i worek pieniędzy...:modlmy sie:
Ja na szczęście wierzę w preparaty grzybowe - uczę się ich ciągle i stosuję u siebie, moich bliskich i znajomych. Oczywiście za ich zgodą i wiedzą.:prosze o cisze:

AMANITA....TO My juz jak rodzina......KAWKAJE jak to dobrze miec kogos bliskiego...
28 lipca 2024 06:17 / 4 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie.Widzę,że inne ranne ptaszki ćwierkają już na forum.Wczoraj długo oglądałam na YouTube reportaż że wspomnień ludzi,którzy przeżyli rzeź na Wołyniu.Trzeba o tym pamiętać i przekazywać dalej,to nasza prawdziwa historia. A w kwestii pracy opiekuńczej,to sobota była do...d...y za sprawą pedantycznego seniora.Dzisiaj tylko obiad uszykuję i kiwam palcem w bucie.Dobra,lecę na kawę.
28 lipca 2024 06:18 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę 28 lipca 
Miało w nocy podać 
Odliczam
 
magnab 3 dni ,no kochana możesz powoli pakować walizki 
 
Maluda. 6 dn.   
 
Kamisz. 19 dni i zmiana kodu na jedyneczkę z przodu 
 
Kika.       20 dni 
 
Babka.     22 dni.  
 
Joanna.    26. dni 
 
Marzenka.   27. dni. 
 
Malgi.            27.  dni.  
 
Dusia.            60 dni.  
 
To chyba wszystko na dziś 
Życzę wszystkim miłej niedzieli i zapraszam na wspólną 
28 lipca 2024 06:20 / 5 osobom podoba się ten post
O matko I córko .Dzisiaj odliczajki w rozmowach przy kawie 
Trudno ,zostawiam tak jak jest ,bo nie chce mi się drugi raz pisać  
Idę dalej spać 
28 lipca 2024 06:58 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

O matko I córko .Dzisiaj odliczajki w rozmowach przy kawie :smiech3:
Trudno ,zostawiam tak jak jest ,bo nie chce mi się drugi raz pisać  
Idę dalej spać :slodki krolik:

WSZYSTKO OK........aby sie zgadzało Dziekuje za odliczanie i pilnowanie."/>
28 lipca 2024 07:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dybry Babki, bo chyba same babki tu są  No może Kika jeszcze młodzież bez wnuków , ale milczy w tej kwestii. Kurcze , w głowie mi strzyka jakbym czegoś przycpala. Może i tak było, urlop mam, muszę wrócić do wczorajszych wspomnień . 
Babki sluchajta. Tu mi latajo już nawet i o 6. 00 70:latki na joggingu. Nie wiem czy to trujące. W każdym razie to chyba nie gieny, ale dbanie o siebie długofalowe. Pewnie coś im tam jest, ale same to jakos próbują minimalizować. Zatem trzymajmy się w homeostazie JAMENT