Powitajki przy kawie 77

21 czerwca 2024 09:18 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie kochani. Burzowo i deszczowo piątek się tutaj zaczął...jednak ja mimo wszystko zadowolona 😀 bo mój ostatni weekend. Miłego piąteczku opiekunkowo.
21 czerwca 2024 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Joanna1983

Witajcie kochani. Burzowo i deszczowo piątek się tutaj zaczął...jednak ja mimo wszystko zadowolona 😀 bo mój ostatni weekend. Miłego piąteczku opiekunkowo.

21 czerwca 2024 09:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 pół nocy lało , dobrze chociaż że burzy nie było 😊 
21 czerwca 2024 11:34 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo 😊 pół nocy lało , dobrze chociaż że burzy nie było 😊 

U nas było podobnie,deszcz w nocy,teraz niebo zaciągnięte chmurami,przyjemnie ciepło ale też "lepko ". Ziemia oddycha,kwiaty pachną intensywniej,powietrze pyszne,jak zwykłaś mówić 
Qrcze,dorotee,myślałam że uda nam się spotkać w Duesseldorfie,ale za szybko wyjeżdżasz . Córka przyjedzie po nas 26.06 po południu i zostaniemy u Niej do 29.06. Jeden dzień będę miała tylko dla siebie,jeden "rodzinny". Już zaplanowana "rodzinna "wycieczka statkiem,wyjście do restauracji,trochę zwiedzania. Szkoda że Ciebie już nie będzie 
21 czerwca 2024 11:52 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich w piątek,weekendu początek. Ależ wczoraj był cudny wieczór,ciepło,trochę parno,po meczu długo jeszcze siedziałam na tarasie,prawie do północy. I bardzo się z tego cieszę bo dzisiaj rano nie miałam na to czasu. Kolejne spotkanie z g.....nym interesem o 7:30. Duszowanie seniorki,zmiana pościeli,pomoc w ułożeniu się znów w łóżeczku,pranie,słowem "Aktion".Dobrze że wyspana już byłam O,słonko się pokazuje,od razu radośniej na duszy. Mecz Włochy -Hiszpania oglądałam w bistro,w towarzystwie Włochów,Greków ,Niemców i Jednej Hiszpanki. W "naszym",małym bistro. Na dużym telewizorze,w grupie kilkunastu osób. Było bardzo sympatycznie . Tutejsi Włosi ( w tym partner właścicielki lokalu), to już tacy "zniemczeni",nawet nie gestykulowali za bardzo,coś tam po włosku pokrzykiwali na sędziego,ale sprawiedliwie przyznali wyższość Hiszpanom. Nie wiem czy pójdziemy gdzieś oglądać dzisiejszy mecz biało-czerwonych,czy obejrzymy spokojnie w domu. Zależy od samopoczucia i nastroju Pedepci. W każdym razie oglądać będziemy na pewno.
Pieknego,spokojnego dnia życzę 
22 czerwca 2024 07:24 / 2 osobom podoba się ten post
Witam w pochmurna sobote 
milego dzionka wszystkim 
22 czerwca 2024 07:30 / 3 osobom podoba się ten post
Witam.  Po wczorajszym deszczu póki co nie ma śladu a wręcz słońce ☀️ już świeci. Zobaczymy czy zostanie czy znowu najdą czarne chmury jak wczoraj. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 
22 czerwca 2024 08:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,oj,nie wyspałam się dzisiaj . Całą noc śnili mi się moi bliscy,których już nie ma,przeplatali się w tych snach znajomi,jacyś ludzie z dalszej rodziny,moje dzieci,kiedy były jeszcze kilku,czy klikunastolatkami.Nie śpię już od 6:30. Bałam się że w końcu głęboko zasnę i nie usłyszę dzwonka pflege. W weekend mają być ok 8ej,ale jeszcze ich nie ma. Słońce świeci,kawka jednak w salonie z widokiem na ogród. Brrr,za zimno nawet w ciepłym szlafroku żeby posiedzieć na tarasie,tylko 13 stopni . A kalendarz mówi że to już lato."Lato lato lato echże ty" ,gdzie jesteś? 
Coś mi się zdaje,że to będzie długi dzień. Ja "niedospana ", Pedepcia pewnie wyspana ,jeszcze pochrapuje. Chyba całą noc przespała,w łazience żadnych śladów jej obecności ,drzwi od sypialni uchylone dokładnie tak,jak wieczorem zostawiłam. Może nie usłyszę prawie codziennego "ich habe keine Sekunde geschlafen"tylko "es geht ".
No i już była dziewczyna od podkolanówek,do dziesiątej spokój. Te podkolanówki założyć to żaden problem,hm,właściwie sama mogłabym to zrobić,to nie długaśne pończochy,ale po co?. Pedepcia nada im przecież wagę wyższej kategorii,skoro specjalistów potrzeba do ich zakładania .Otulona kołderką rzuciła mi krótkie "bis zehn Uhr "i pewnie jeszcze przyśnie.
Przyjemnej , spokojnej i pogodnej soboty życzę 
22 czerwca 2024 08:34 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Po wczorajszym deszczu póki co nie ma śladu a wręcz słońce ☀️ już świeci. Zobaczymy czy zostanie czy znowu najdą czarne chmury jak wczoraj. 
Spokojnego dnia opiekunkowo. 

U nas wczoraj tak chwilami lało,jakby ktoś wiadrami z nieba wodę wylewał 🌧️. Nawet zagrzmiało kilka razy. Szybko zabrałam pelargonie pod dach,bo pierwsza ulewa trochę je uszkodziła 
22 czerwca 2024 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w sobotę ,u nas też w nocy lało ale burzy nie było dziś jest chłodniejszy dzionek ale tak e sam raz. Spokojnego dnia życzę.
22 czerwca 2024 08:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 pora wstać  .nadal deszczowo , wieczorem byłam Mienić bilet ze środy na  czwartek , padało cały wieczór , atmosfera na dworu wspaniała , Ukraińcy świętowali , polscy kibice nad Renem w takich sobie nastrojach . 
Udanego dnia 🤗 
Szkoda Gusiu , byśmy sobie  pobiegamy po Duesseldorf ie .  Nawet w deszczu jest pięknie . 
Jak będziesz chciała pozwiedzać , pojeździć to kup koniecznie bilet dzienny . 8,30 na Duesseldorf, może i nawet Neuss , chociaż do już Neuss AB  chyba . 
22 czerwca 2024 08:56 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo 😊 pora wstać :-) .nadal deszczowo , wieczorem byłam Mienić bilet ze środy na  czwartek , padało cały wieczór , atmosfera na dworu wspaniała , Ukraińcy świętowali , polscy kibice nad Renem w takich sobie nastrojach . :chaplin:
Udanego dnia 🤗 
Szkoda Gusiu , byśmy sobie  pobiegamy po Duesseldorf ie .  Nawet w deszczu jest pięknie . 
Jak będziesz chciała pozwiedzać , pojeździć to kup koniecznie bilet dzienny . 8,30 na Duesseldorf, może i nawet Neuss , chociaż do już Neuss AB  chyba . 

O,to taniej niż tutaj. Bergisch Gladbach-Kolonia-Lewerkusen kosztuje 11:20. Zawsze kupuję 24-godzinny bilet. Czasem jeżdżę czym i gdzie się da,czasem nie wykorzystuję,tylko "kilometry" robię 
Też bardzo żałuję że nie będzie nam dane się spotkać 
22 czerwca 2024 10:00 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej soboty i niewiele pracy, jak na weekend przystało 
22 czerwca 2024 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Ludu jak się objadłam, jakby mnie o chlebie i wodzie 2 dni pod szafą trzymali :) Jeszcze raz taki numer i sie zgłoszę gdzies po pomoc do speca od kompulsywnego podjadania :)
Ale tak to bywa jak ma się gości, jedzonko było pyszne i nie ja je przyrządzałam :) Wystroiłam się i usiadłam za stołem 
Dzien dobry wam :)
22 czerwca 2024 17:35 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo miłego popołudnia wszystkim