Powitajki przy kawie 77

20 czerwca 2024 08:44 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  cudownego dnia życzę wszystkim 
20 czerwca 2024 09:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w czwartek,słońce próbuje przebić się przez chmury rozciągnięte na całym niebie. Rześko jeszcze,nie pamiętam tutaj prawdziwie letniego poranka. Pasuje mi że pdp późno wstaje. Ktoś powie że cały dzień rozwalony,bo kiedy niektórzy z Was zabierają się za przygotowanie obiadu,my siadamy do śniadania. Mnie to nie przeszkadza. Nie muszę zrywać się o świcie żeby "odprawić " poranne rytuały . Zasiadam spokojnie z kawą na tarasie,z telefonem czy tabletem,słucham śpiewu ptaków,przyglądam się kwiatom,genisuję tę spokojną atmosferę,żadnego pośpiechu. Ładuję baterie na cały dzień.Pewnie że mogłabym popracować,pójść na zakupy,coś zrobić. Ale nie,to czas tylko dla mnie,tak jak w domu,poranki to najbardziej ulubiona przeze mnie pora dnia. Nawet pflege się przychyliła do mojej prośby i przychodzą ok 10:30,żeby założyć seniorce podkolanówki . Czas kończyć poranny relaks,przygotować śniadanie i obudzić Pedepcię. Co prawda już nie śpi ale lubi "doleżeć ". Do południa mija nam wszystko na zwolnionych obrotach.
Spokojnego,pogodnego,dobrego dnia życzę 
20 czerwca 2024 09:47 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Tina ja tylko napisałam że nie przywożę z Niemiec alkoholu, wolę kupić inne produkty jeśli mi się to opłaca, każdy robi jak jemu pasuje.:przytul aniola:

Nincia,nie musisz się nam tłumaczyć,oczywiście że każdy powinien robić tak,jak jemu pasuje. Nie ma obowiązku kupowania czegokolwiek,a już na pewno nie alkoholu 
20 czerwca 2024 10:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 piękny poranek , żadnych interesow
O 11 wybywamy 
Udanego dnia 🤗 
20 czerwca 2024 11:04 / 5 osobom podoba się ten post

 
POZDRAWIAM DESZCZOWO 
20 czerwca 2024 11:13 / 6 osobom podoba się ten post
Witam i pozdrawiam w najdłuższy dzień w pracy 
20 czerwca 2024 15:45 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam i pozdrawiam w najdłuższy dzień w pracy :chaplin::buziaki2:

Dzień dobry - dla niektórych najdłuższy w pracy, dla innych najdłuższy na relaks 
21 czerwca 2024 05:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien dobry 
piatek 
zaczynamy weekend 
milego dnia 
21 czerwca 2024 05:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Obudziła mnie burza. Teraz grzmi ⚡ i porządnie leje ☔. Koniec upału. W tym rejonie jest strasznie dynamiczna pogoda. 
Dziś zaczynają dzieci i.mlodziez wakacje. Wszystkim spokojnego tego czasu a przede wszystkim bezpiecznego. 
Miłego dnia opiekunkowo. 
21 czerwca 2024 06:55 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w piątek weekendu początek miłego dnia wszystkim 
21 czerwca 2024 07:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Tutaj jest ciepło,  na tarasie w krótkich spodenkach. Wieczorem jednak w czasie meczu ma być tu burza i deszcz.
Miłego i spokojnego dnia 
21 czerwca 2024 08:03 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  kolejny weekend przed nami i coraz bliżej do urlopu 
Spokojnego dnia życzę 
21 czerwca 2024 08:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piątek 😄,dziś znowu ma być upał  powyżej 30st.  Dziś dzieci kończą szkołę widzę przez balkon jak maszerują z kwiatami elegancko ubrane 😊. Jedni z rodzicami a drudzy sami  Zaczynamy pierwszy dzień lata i za dwa dni będzie najdłuższy dzień w roku a najkrótsza noc 24 czerwca noc Kupały czy świętojańska 😊. Spokojnego i miłego dzionka życzę, ja dziś mam wizytę kontrolną u okulisty,ponieważ podejrzewają mnie o jaskrę ale to już trwa latami i narazie wszystko jest dobrze🤫. Trzymajcie się zdrowo i ciepłu 
21 czerwca 2024 08:16 / 3 osobom podoba się ten post
21 czerwca 2024 08:35 / 2 osobom podoba się ten post
dzień dobry w słoneczny piątek  pogoda przepiekna , jak widze to słoneczko za oknem to aż mi się wszystkiego chce! chyba upiekę dzisiaj coś dobrego i pójdę na lody.. :) miłego dnia wam kochani opiekunowie