Powitajki przy kawie 77

23 czerwca 2024 07:00 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Spokojnego dnia opiekunkowo. 
23 czerwca 2024 07:01 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo moge dzisiaj zaśpiewać ta ostatnia niedziela  miłego dnia 
23 czerwca 2024 07:05 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
dzisiaj niedziela
milego dzionka  
 
23 czerwca 2024 08:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w słoneczną  ☀️ niedzielę.Zjadłam już śniadanko i teraz szybki prysznic po dusznej nocy i biegusiem na targ,bo u nas w niedzielę jest targ i warzywny i z ciuchami. Muszę zobaczyć co tam ciekawego mają  Kupić nie kupić pooglądać można  a przy okazji spacerek zaliczyć. Miłego i spokojnego dnia wszystkim 😊
23 czerwca 2024 08:46 / 4 osobom podoba się ten post
creyzy

Dzień doberek opiekunkowo moge dzisiaj zaśpiewać ta ostatnia niedziela  miłego dnia :aniolki:

Dzień doberek ☺️ ja również podśpiewuję ta ostatnia niedziela. Miłego dnia życzę 🤗
23 czerwca 2024 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo,w bardzo słoneczny,niedzielny poranek ☀️
Jak ja to lubię,co tam lubię,po prostu uwielbiam takie letnie poranki. Słońce już grzeje,niebo błękitne ,ptaki śpiewają,cisza ,tylko gdzieś z daleka dochodzą odgłosy miasta. Dziewczyna od podkolanówek już była,seniorka w łóżku,a ja na tarasie. W taki piękny ranek nawet kawa bardziej pachnie i lepiej smakuje. W końcu się doczekałam . Nie wiem jeszcze co będziemy robiły. Do południa Pedepcia pewnie będzie oglądała swoje Immer wieder sonntags czy inne niedzielne Fernseggarten,ja zajmę się tarasem. Trzeba zamieść,coś poobcinać,coś dopieścić. Już się cieszę na chwile kiedy wystawię odkryte nogi i ręce a słońce będzie je lizało ciepłymi promieniami . Później pewnie gdzieś wybędziemy,mecz obejrzymy albo "gdzieś",albo w domu. I nadejdzie,mam nadzieję,ciepły,letni wieczór.
Pieknej niedzieli życzę 
23 czerwca 2024 10:32 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 słońce ☀️ w pełnej krasie  udanej niedzieli 😉
24 czerwca 2024 05:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
Nareszcie dzien na ktory kazdy czeka 
Czas do domku 
milego dzionka wszystkim 
24 czerwca 2024 06:01 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

Dzien dobry wszystkim :-)
Nareszcie dzien na ktory kazdy czeka :radosc:
Czas do domku :ferrari:
milego dzionka wszystkim :radosc::radosc:

Szerokiej drogi do domu i super urlopu. 
24 czerwca 2024 06:04 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Słońce ☀️ już  operuje więc pewnie będzie dziś ciepło. Krótkie spodenki czas założyć i nogi opalić trochę. Miłego i spokojnego dnia i całego tygodnia opiekunkowo. 
24 czerwca 2024 06:51 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo miłego dnia wszystkim 
24 czerwca 2024 07:54 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Słońce ☀️ już  operuje więc pewnie będzie dziś ciepło. Krótkie spodenki czas założyć i nogi opalić trochę. Miłego i spokojnego dnia i całego tygodnia opiekunkowo. 

ja wczoraj opalałam 

 
 
Ja dziś imieninowo. Popołudnie z koleżankami na mieście 
24 czerwca 2024 08:09 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

Dzien dobry wszystkim :-)
Nareszcie dzien na ktory kazdy czeka :radosc:
Czas do domku :ferrari:
milego dzionka wszystkim :radosc::radosc:

Fiore nareszcie się upragniony dzień  spokojnej i szczęśliwej podróży do domku 🏠  
24 czerwca 2024 08:15 / 3 osobom podoba się ten post
Wszystkim dzień dobry w poniedziałek  trochę zachmurzony ale ciepły, Może się wybiorę rowerkiem nad wodę  trochę nogi pomoczyć. Spokoj ego dzionka wszystkim 
24 czerwca 2024 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
Zapomniałabym wszystkim Janom i Jankom wszystkiego najlepszego