Powitajki przy kawie 77

19 czerwca 2024 10:55 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo 😊 już trochę popaduje , Byłam bułki kupić na śniadanie gościnne :chaplin:
Dusiu mnie też wywala z forum a nic nie lata . No może tylko Margaretka :-)
 
Flaszki już czekają na podróż :-) zawsze z Duesseldorf u zabieram Killeptisch  likier ziołowy o mocy wyższej . Teraz jeszcze Feigklinga :chaplin:

Wiedziałam .A co to za Killeptisch? Dla zdrowotności czy przyjemności?
U mnie też już niestety zaczyna padać ☔️,bez🌂 raczej nie ma co gdzieś ruszać
Jak ja za prawdziwym latem tęsknię...
19 czerwca 2024 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo już prawie południe tutaj też ciągle pada żadnych upałów onich nie marzę ,ale chociaż by przestało padac miłego dzionka 
19 czerwca 2024 11:55 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Wiedziałam :-).A co to za Killeptisch? Dla zdrowotności czy przyjemności?:oczko1:
U mnie też już niestety zaczyna padać ☔️,bez🌂 raczej nie ma co gdzieś ruszać:-(
Jak ja za prawdziwym latem tęsknię...

Killeptisch łączy zdrowotność ziołowa z przyjemnością  dla rozgrzania też na chłodne wieczory . Moc jest przednia 
Przystopowała trochę z deszczem 
19 czerwca 2024 13:07 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunowo. U nas na Śląsku upały powyżej 30 st. Już się dogrzałam a nawet przegrzałam  wczoraj u córki na ogrodzie. W samochodzie myślałam że się usmażę,bo stał w słońcu a zanim klima zaczęła działać to już prawie byliśmy w domu bo to ok 35km. Dziś w domu rolety na oknach i narazie tylko lufciki otwarte bo jeszcze mieszkania nie  tak nagrzane dla mnie jest dobrze bo ja lubię ciepełko  Gusi mogę wysłać trochę tego ciepełka bo u nas go za dużo.  Jak to mówią " i tak źle i tak nie dobrze" 😄. Spokojnego dnia wszystkim 
19 czerwca 2024 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ja jeszcze zapytam Gusi czy to prawda :lol1:

Kochani ja naprawdę nie przywożę żadnego alkoholu z Niemiec,niedość że to ciężkie to jeszcze obawa aby nie potrzaskać,uważam że w Polsce jest go pod dostatkiem .W naszym barku stoją różne alkohole które dostaliśmy w prezentach ale z powodu naszych zchorzeń nie powinniśmy ich pić gdy bierzemy leki. Alkohol spożywamy tylko w wyjątkowych okazjach podczas wielkich uroczystości rodzinnych,z obawą aby nie przesadzić .
19 czerwca 2024 13:41 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Kochani ja naprawdę nie przywożę żadnego alkoholu z Niemiec,niedość że to ciężkie to jeszcze obawa aby nie potrzaskać,uważam że w Polsce jest go pod dostatkiem .W naszym barku stoją różne alkohole które dostaliśmy w prezentach ale z powodu naszych zchorzeń nie powinniśmy ich pić gdy bierzemy leki. Alkohol spożywamy tylko w wyjątkowych okazjach podczas wielkich uroczystości rodzinnych,z obawą aby nie przesadzić .:-)

Ależ się nie musisz tłumaczyć. Ja też nie przywożę alkoholu. U nas są sklepy z zagranicznymi alkoholami, więc po co mam dźwigać. Na szczęście nie mam też jakiegos wysublimowanego smaku Więc ok 
19 czerwca 2024 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
Witam popołudniową porą
Dziś ochłodzenie, jutro znowu zwyżka temperatury.
Dzień mija spokojnie, o 18 mecz, na który babcia czeka. 
Poza tym dni mijają szybko. Jeszcze trzy i pół tygodnia.
Zrobię jeszcze zupę na jutro, bo po obiedzie mam wychodne. 
Miłego popołudnia 
19 czerwca 2024 14:00 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ależ się nie musisz tłumaczyć. Ja też nie przywożę alkoholu. U nas są sklepy z zagranicznymi alkoholami, więc po co mam dźwigać. Na szczęście nie mam też jakiegos wysublimowanego smaku:-) Więc ok :-)

Luke  to jest nas więcej 
19 czerwca 2024 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Kochani ja naprawdę nie przywożę żadnego alkoholu z Niemiec,niedość że to ciężkie to jeszcze obawa aby nie potrzaskać,uważam że w Polsce jest go pod dostatkiem .W naszym barku stoją różne alkohole które dostaliśmy w prezentach ale z powodu naszych zchorzeń nie powinniśmy ich pić gdy bierzemy leki. Alkohol spożywamy tylko w wyjątkowych okazjach podczas wielkich uroczystości rodzinnych,z obawą aby nie przesadzić .:-)

No wyskoczyłam z żartem jak artystka ze spalonego teatru , ale to był tylko żart  Ninciu, nie jestem celnikiem abym kontrolowała twoją walizkę, ani też nie jestem taka ciekawska .  Czasem coś przywiozę. Oprócz serów, najczęsciej winko, bo dobre Chablis trudno w Polsce dostać a koleżanki też chcą  . A że w Polsce teraz bywam rzadziej niż kiedyś, to i tak mnie za bardzo nie oskubią :) Natomiast to co najcenniejsze jest tu ze mną :) 
No i dobry wieczór wszystkim.
19 czerwca 2024 21:02 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Killeptisch łączy zdrowotność ziołowa z przyjemnością :-) dla rozgrzania też na chłodne wieczory . Moc jest przednia :chaplin:
Przystopowała trochę z deszczem :chaplin:

A jakie ziółka zawiera? 
19 czerwca 2024 21:30 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A jakie ziółka zawiera? 

Niezle 
Nie mam jeszcze butelki , czekam na promocję , w skład wdzodzi prawie 100 ziół , owoców i jagód . 
Specjalność z Duesseldorf u
19 czerwca 2024 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No wyskoczyłam z żartem jak artystka ze spalonego teatru , ale to był tylko żart :-) Ninciu, nie jestem celnikiem abym kontrolowała twoją walizkę, ani też nie jestem taka ciekawska .  Czasem coś przywiozę. Oprócz serów, najczęsciej winko, bo dobre Chablis trudno w Polsce dostać a koleżanki też chcą :zaskoczenie: . A że w Polsce teraz bywam rzadziej niż kiedyś, to i tak mnie za bardzo nie oskubią :) Natomiast to co najcenniejsze jest tu ze mną :) 
No i dobry wieczór wszystkim.

Tina ja tylko napisałam że nie przywożę z Niemiec alkoholu, wolę kupić inne produkty jeśli mi się to opłaca, każdy robi jak jemu pasuje.
20 czerwca 2024 05:44 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w czwartek
milego dnia wszystkim 
20 czerwca 2024 06:39 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Spokojnego czwartku wszystkim . 
20 czerwca 2024 08:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim  Miłego i spokojnego czwartku  U nas słońca cd chociaż ciut chłodniej, ufff nawet lepiej