Powitajki przy kawie 77

24 czerwca 2024 08:33 / 4 osobom podoba się ten post

Wypoczeliście w weekend? 
24 czerwca 2024 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 ja się od tygodnia już pakuje , do pokoju wejść nie mogę 
24 czerwca 2024 09:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  zaczynamy nowy tydzień,ostatni tego miesiąca i zarazem zbliżamy się do połowy roku życzę wszystkim spokojnego poniedziałku 
24 czerwca 2024 09:17 / 4 osobom podoba się ten post
mariat


Wypoczeliście w weekend? :buziaki2:

Ja tak ☀️
Dzien dobry,ach jak przyjemnie kiedy budzi nas słońce. Poranne celebrejszyn 😉odprawione. Słońce ,taras,kawa,wiadomości. Wczoraj miałam posprzątać taras ale ...nie chciało mi się. Zamiast tego posiedziałam na leżaku i wygrzewałam się w słońcu. Później,jak w piosence,lody,kawiarnia i spacer . I powrót do domu . I znów wyjście na mecz. Wróciłam parę minut po 23ciej. Przyznam się,że kibicowałam Szwajcarom,chciałam żeby ktoś utarł trochę Niemcom nosa. No,kibice są przekonani,że są nie do pokonania,po prostu najlepsi. Już się widzą w roli mistrzów Europy. Ok,są dobrzy,ale trochę pokory by się przydało. Po wczorajszym meczu głośnej fety jednak nie było 
Pięknego,spokojnego dnia życzę 
24 czerwca 2024 09:29 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja tak ☀️
Dzien dobry,ach jak przyjemnie kiedy budzi nas słońce. Poranne celebrejszyn 😉odprawione. Słońce ,taras,kawa,wiadomości. Wczoraj miałam posprzątać taras ale ...nie chciało mi się. Zamiast tego posiedziałam na leżaku i wygrzewałam się w słońcu. Później,jak w piosence,lody,kawiarnia i spacer :-). I powrót do domu . I znów wyjście na mecz. Wróciłam parę minut po 23ciej. Przyznam się,że kibicowałam Szwajcarom,chciałam żeby ktoś utarł trochę Niemcom nosa. No,kibice są przekonani,że są nie do pokonania,po prostu najlepsi. Już się widzą w roli mistrzów Europy. Ok,są dobrzy,ale trochę pokory by się przydało. Po wczorajszym meczu głośnej fety jednak nie było :-)
Pięknego,spokojnego dnia życzę :najlepszego3:

kochana ja podobnie :) :) :) rzadko oglądam mecze, a jak juz oglądam to pytam dzieci który zespół jest słabszy.. i temu słabszemu kibicuję.. no chyba że ci mocniejsi naprawde fajnie grają.. fajny ten czas tego euro bo wszyscy o tym mówią i to jest takie ponad podziałami.. nawet jak nasi odpadną to te inne kraje są na tyle blisko że cały turniej jest bardzo ciekawy :) fajnie, fajnie.. 
24 czerwca 2024 09:36 / 3 osobom podoba się ten post
bozena1234

kochana ja podobnie :) :) :) rzadko oglądam mecze, a jak juz oglądam to pytam dzieci który zespół jest słabszy.. i temu słabszemu kibicuję.. no chyba że ci mocniejsi naprawde fajnie grają.. fajny ten czas tego euro bo wszyscy o tym mówią i to jest takie ponad podziałami.. nawet jak nasi odpadną to te inne kraje są na tyle blisko że cały turniej jest bardzo ciekawy :) fajnie, fajnie.. :pilka nozna:

Ja oglądam chyba "od zawsze". Mąż najpierw piłkarz później sędzia piłkarski,synowie grali ,w domu często oglądanie w licznym gronie,dyskusje,kibicowanie. I tak mi zostało 
24 czerwca 2024 15:50 / 5 osobom podoba się ten post
Witam się i ja Spokojnego dnia, słoneczko ładnie przygrzewa. Udało mi się nawet trochę opalić.
24 czerwca 2024 15:53 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja oglądam chyba "od zawsze". Mąż najpierw piłkarz później sędzia piłkarski,synowie grali ,w domu często oglądanie w licznym gronie,dyskusje,kibicowanie. I tak mi zostało :-)

Mój mąż też ogląda, ja wolę inne przyjemności w tym czasie ale rozumiem zafascynowanie Na dniach jadę do siostry na kilka dni, później wrócę i będę się szykować do wyjazdu. Moja zmienniczka już mnie powiadomiła o dacie powrotu. Muszę wytrzymać jeszcze ten jeden turnus i później wreszcie wyjedziemy z mężem na urlop.
24 czerwca 2024 16:02 / 2 osobom podoba się ten post
Fiore

Dzien dobry wszystkim :-)
Nareszcie dzien na ktory kazdy czeka :radosc:
Czas do domku :ferrari:
milego dzionka wszystkim :radosc::radosc:

Fiore szerokiej drogi
24 czerwca 2024 16:47 / 4 osobom podoba się ten post
kamisz49

Fiore szerokiej drogi :moje_wakacje:

Udanego urlopu Fiore ☺️ ja w czwartek do domku jadę 😍
25 czerwca 2024 08:14 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 udanego dnia , tutaj dzisiaj 28;stopnie , Bosze ratuj 
25 czerwca 2024 08:53 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim. Ja też żadko oglądam mecze, a jak już to gdy Polacy grają za to mój mąż to nadrabia i potem zdaje mi relację  Wszystkim miłego i spokojnego dzionka tym pracującym i odjeżdżającym 🚐 do domku. Pogoda u nas prawdziwie letnia,gorąco ale ja lubię ciepło. 
25 czerwca 2024 09:07 / 1 osobie podoba się ten post
25 czerwca 2024 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry,pięknie,słonecznie,prawdziwe lato. Pogoda idealna na suszenie prania na dworze. Zmienię pościel pedepci,wywietrzę bety,może coś tam jeszcze zrobię,a może nie. Taka pogoda cieszy mnie bardzo ale też i rozleniwia. Chyba będę musiała dać sobie lekkiego kopniaka na przyspieszenie 
Dobrego,spokojnego dnia 
25 czerwca 2024 10:07 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,pięknie,słonecznie,prawdziwe lato. Pogoda idealna na suszenie prania na dworze. Zmienię pościel pedepci,wywietrzę bety,może coś tam jeszcze zrobię,a może nie. Taka pogoda cieszy mnie bardzo ale też i rozleniwia. Chyba będę musiała dać sobie lekkiego kopniaka na przyspieszenie :oczko:
Dobrego,spokojnego dnia :najlepszego3:

Gadałem ostatnio ze znajomym, że ja zmieniam na zleceniu pościel co tydzień, bo podopieczny dużo leży, poci się, to siłą rzeczy przyjemnie mu spać w czystym. To się znajomy zdziwił, że tak często. Ktoś też tak zmienia często? U mnie też dziś ładnie, już puściłem rano jedną pralkę właśnie z poszewkami.