Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

19 października 2023 21:07 / 3 osobom podoba się ten post
Panierowany camembert z żurawiną i sałata z jogurtem 
20 października 2023 01:01 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Panierowany camembert z żurawiną i sałata z jogurtem :gotowanie:

Bardzo podobne danie zamówiła dzisiaj moja podopieczna w restauracji. Ja tylko pieczarki z grilla z pysznym sosem i pieczywem. Takie małe co nieco,bo wcześniej pojadłyśmy sałatki selerowej. Tej naszej,z ananasem,szynką,
porem i polskim majonezem.
20 października 2023 07:40 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj już będzie ta zupa ogórkowa. Wolnego dziś nie ma żadnych terminie też więc ugotuje. 
20 października 2023 08:24 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie będą mielone,sos pieczeniowy, sałatka z marchwi i jabłka z jogurtem plus purre ziemniaki.
20 października 2023 09:06 / 4 osobom podoba się ten post
Ryba , ziemniaki , zielony groszek , kompot z jabłek domowy 
20 października 2023 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Bardzo podobne danie zamówiła dzisiaj moja podopieczna w restauracji. Ja tylko pieczarki z grilla z pysznym sosem i pieczywem. Takie małe co nieco,bo wcześniej pojadłyśmy sałatki selerowej. Tej naszej,z ananasem,szynką,
porem i polskim majonezem.

Moje ulubione danie na tutejszych festynach wszelakich. Od niedzieli karuzela nad Renem . Pewnie skusze się na pieczarki 
20 października 2023 11:53
Jadalne?
21 października 2023 10:00 / 2 osobom podoba się ten post
Nie gotuje, żeby mi brzuch nie wystawał po zjedzeniu posiłku  Wieczorkiem odrobię to wszystko . 
22 października 2023 12:32 / 3 osobom podoba się ten post
22 października 2023 13:06 / 4 osobom podoba się ten post
U Maludy na bogato. 
 
U mnie też kotlet schabowy ziemniaki puree i buraczki zasmażane. Szczerze to kupiłam w Rewe na polskiej półce i tylko podgrzakam bo naprawdę są jak domowe. Seniorka o dziwo zjadła i nawet pochwaliła. 
22 października 2023 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
Abu

Jadalne?

Nie ma Malgi ekspertki od muchomorów . Te na zdjęciu są jadalne , chyba, że coś się zaplątało pod spodem .
Są takie grzybki które je się tylko raz  Uważaj , ostrożności nigdy nie za wiele .
22 października 2023 17:13 / 4 osobom podoba się ten post
Udko pieczone kurze, ziemniaki , kapusta czerwona z rodzynkami i jabłkami . Kompot z jabłek 
Zimno tak na dworzu
22 października 2023 18:05 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie skromnie 
Żurek, ale zmiksowany. Niemniej kiełbaska i boczek podsmażony i do talerza... Wczoraj dorsz świeży, jutro z zamrażarki ostatnie kotlety mielone, które zrobił zmiennik.
22 października 2023 18:12 / 4 osobom podoba się ten post
No proszę , i znowu żurek tylko dla Helmuta 
Ludzie ja ogrzewanie odkrecilam 
22 października 2023 20:40 / 4 osobom podoba się ten post
Sałata,schabowe i kartoffelsalat od Werners Metzgerei.Mus czekoladowy ale po odrobinie,bo bardzo zapychający,chociaż pyszny  podopieczna jeszcze lody straciatella,polane adwocaatem  wcina przed telewizorem