Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

23 października 2023 07:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie ma Malgi ekspertki od muchomorów :-). Te na zdjęciu są jadalne , chyba, że coś się zaplątało pod spodem .
Są takie grzybki które je się tylko raz :-) Uważaj , ostrożności nigdy nie za wiele .

Skończyły jako zakąska ?
23 października 2023 13:35 / 1 osobie podoba się ten post
Powtorka z wczoraj,bo zostało ??
23 października 2023 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
Szpecle smażone z cebulką i że bekonem plus CD buraczki że słoika bo też zostały. ?
23 października 2023 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Szpecle smażone z cebulką i że bekonem plus CD buraczki że słoika bo też zostały. ?

Dusia,to my już też szparujemy ?
23 października 2023 15:35 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusia,to my już też szparujemy ?

Jutro to ja mam wolne od 9-13 więc zjem coś na mieście . Dla seniorki to ja mam zupę w zamrażarce , Caritas jej podgrzeje i poda. 
23 października 2023 15:58 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie też pyszne resztki z wczoraj  udka ziodem , ziemniaki , kapusta czerwona , kompot z jabłek dzisiejszy 
23 października 2023 16:25 / 2 osobom podoba się ten post
Potrawka z szynki wieprzowej z pieczarkami,wg przepisu na Geschnetzeltes  Zuricher Art ,Spaetzle kupione u rzeźnika,czerwona kapusta z jabłkiem na ciepło,też od rzeźnika. Za dużo czasu zajęły mi wizyty w dwóch praxis ,żeby jeszcze długo stać przy garnkach. Mięso przygtowałam sobie z samego rana a dalej na łatwiznę poszłam 
23 października 2023 16:37 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Potrawka z szynki wieprzowej z pieczarkami,wg przepisu na Geschnetzeltes  Zuricher Art :-),Spaetzle kupione u rzeźnika,czerwona kapusta z jabłkiem na ciepło,też od rzeźnika. Za dużo czasu zajęły mi wizyty w dwóch praxis ,żeby jeszcze długo stać przy garnkach. Mięso przygtowałam sobie z samego rana a dalej na łatwiznę poszłam :-)

Polecam kapustę czerwona bio z Aldiego. Dorzucam jabłka i rodzynki . Pycha . 
Zawsze sama robiłam z główki 
24 października 2023 08:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj idę na łatwiznę -jajka sadzone ze szpinakiem i mizeria plus jogurt.
24 października 2023 11:27 / 3 osobom podoba się ten post
W planie polędwiczki z pieczarkami, ziemniaki , sałata z jogurtem 
24 października 2023 11:54 / 2 osobom podoba się ten post
Jajecznica, a dla sadzone. Ziemniaki, kalafior, szpinak
24 października 2023 14:11
Jako że mam wolne, robię domową pizzę, dla chłopa z żywiecką , dla mnie wege
24 października 2023 15:05
Abu

Skończyły jako zakąska ?

A do czego ?
24 października 2023 15:12
Dzisiaj robiłam gołąbki . Kapustę kupiłam plaskata  to wyszły dość duże .Przy okazji ukradłam  trochę mięsa na kotlety mielone to i sama zjem .Jedyne mięso ( i jeszcze boczek  ) które zjem . Żadne dewolaje  schabowe i tym podobne nie przejdą mi przez gardło  . Chyba do lekarza się wybiorę .
24 października 2023 15:14 / 1 osobie podoba się ten post
Do pogaduszek