Zmienniczki 2

26 lutego 2016 16:32
No to się narobiło ,że Marjanek dziś taki popularny,a ja tylko tak dla przykładu napisałam.Wszystkie zioła, lub ziółka są dobre tylko nie każde do wszystkiego pasuje.
26 lutego 2016 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
ewelincia

A od kropli Waleriana to i w ciaze zajsc mozna.

I to nie wiadomo kiedy 
26 lutego 2016 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

No to się narobiło ,że Marjanek dziś taki popularny,a ja tylko tak dla przykładu napisałam.Wszystkie zioła, lub ziółka są dobre tylko nie każde do wszystkiego pasuje.

To z nudów , przeciez wiemy , że to dla przykladu podałaś
26 lutego 2016 19:57 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

I to nie wiadomo kiedy :-)

Jak Walerian osiągnie dojrzałość płciową wtedy
26 lutego 2016 20:09
mleczko1

Jak Walerian osiągnie dojrzałość płciową :-) wtedy :-)

Waleriany to mogą odurzająco działac 
26 lutego 2016 21:09
tina 100%

Waleriany to mogą odurzająco działac :-)

Zalezy ile kropli
26 lutego 2016 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Zalezy ile kropli :-)

Tak wyczytałam, że jak już tylko krople lecą to z odurzenia nici
26 lutego 2016 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Tak wyczytałam, że jak już tylko krople lecą to z odurzenia nici :lol2:

Można sie odurzyć przed kroplami. Wtedy kropli sie  nie liczy
26 lutego 2016 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No, ale sama napisałaś ,że "podobno".

:Nie chciałabym kobiety obgadywac na forum jak przyjechała, nie oceniam ludzi po ubraniu tylko charakterze ale jej wygląd dawał duzo do myślenia. Napisałam podobno po relacjach trzech osób. Było, minęło i kończę temat bo wyjdę na wiedzmę
26 lutego 2016 21:55 / 7 osobom podoba się ten post
To jest moja 6 stella, a we wrześniu  2015 zaczęłam 5 rok wyjazdów. Jedną stellę opuściłam tylko dlatego, że stwierdziłam, że pdp dobrze zrobi jak ktoś wreszcie jej odmówi i zrobiłam to  dla dziewczyny tam pracującej na czarno., którą ja zmieniałam i która na pewno miała większe doswiadczenie niż ja w tym momencie . Jedna z moich zmienniczek  piła i zostawiła po sobie bałgan, ktory musiałam posprzatać...  Dwie zmienniczki mialam zielone jak szczyporek na wiosnę , obie zostawiły bałagan,  a jedna z nich dodakowo przy zmianie powrotnej  wprowadziła mnie w taki stan zarzenowania jej zachowaniem wobec pdp że na wspomienie do dziś czuję sie głupio  ... Nie kazdy nadaje sie do tej roboty , nie kazdy wie, że za darmo pieniędzy sie nie bierze.Te osoby, które mi pasowały odeszły same do lepszej pracy...)))
27 lutego 2016 17:19 / 7 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To jest moja 6 stella, a we wrześniu  2015 zaczęłam 5 rok wyjazdów. Jedną stellę opuściłam tylko dlatego, że stwierdziłam, że pdp dobrze zrobi jak ktoś wreszcie jej odmówi i zrobiłam to  dla dziewczyny tam pracującej na czarno., którą ja zmieniałam i która na pewno miała większe doswiadczenie niż ja w tym momencie . Jedna z moich zmienniczek  piła i zostawiła po sobie bałgan, ktory musiałam posprzatać...  Dwie zmienniczki mialam zielone jak szczyporek na wiosnę , obie zostawiły bałagan,  a jedna z nich dodakowo przy zmianie powrotnej  wprowadziła mnie w taki stan zarzenowania jej zachowaniem wobec pdp że na wspomienie do dziś czuję sie głupio  ... Nie kazdy nadaje sie do tej roboty , nie kazdy wie, że za darmo pieniędzy sie nie bierze.Te osoby, które mi pasowały odeszły same do lepszej pracy...)))

Na ostatniej steli zmieniczka która chyba na stałę tam osiadła nie mam żadnych wieści od nich a byłam 3,5 roku też mi wieczorem (rano odjeżdżałam) powiedziała nie każdy nadaje się do tej pracy jej wystarczyło 3h spania zero pauzy i godz na zakupy a jeśli babcia wołała nawet co godz to nic bo ona żyła z nią jak matka z córką i słyszałam moja muti muti a ja żądałam czegos na spanie narzekałam że nie wyspana jestem jak sie siedzi to przeiceż pauza i usunęłi mnie ze swojego otoczenia a ja dziękuję za to Bogu bo zmiana otoczenia powinna być co roku :)
27 lutego 2016 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
takaja

Na ostatniej steli zmieniczka która chyba na stałę tam osiadła nie mam żadnych wieści od nich a byłam 3,5 roku też mi wieczorem (rano odjeżdżałam) powiedziała nie każdy nadaje się do tej pracy jej wystarczyło 3h spania zero pauzy i godz na zakupy a jeśli babcia wołała nawet co godz to nic bo ona żyła z nią jak matka z córką i słyszałam moja muti muti a ja żądałam czegos na spanie narzekałam że nie wyspana jestem jak sie siedzi to przeiceż pauza i usunęłi mnie ze swojego otoczenia a ja dziękuję za to Bogu bo zmiana otoczenia powinna być co roku :)

Dlatego stella owszem, ale nie za wszelką cenę ... )))
19 października 2016 07:13 / 7 osobom podoba się ten post
mleczko1

No co Ty michasia , Juz samo to ,że piszesz podobno  oznacza , że nie widzialaś tego bajzlu*:-) Ja zmieniałam dziewczyny z Rumunii w czasie gdy pracowalam w Austrii. Z jedna nawet sie zprzyjaźniłam Suzanne ma na imię piszemy sobie do dzisiaj. Bardzo fajne babki.

Trafiłas na flejtucha i to nie zalezy od narodowości. Wystarczy fora naszych opiekunek - rodaczek - poczytać.Az sie boję zmieniać z kimś z forum, bo dopiero by mnie opisałi he he. Nie pale wprawdzie, ale moze jaki oswojony pająk uchowa się w moim pokoju?

Wyciągam temat z otchłani i cytuję Cię, bo się cieszę, że jednak to ja Cię zmieniłam (ktoś z Forum)
Może i ja nie dopatrzyłam się jakiegoś pająka, nie musiałam tutaj na szczęście sprzątać, tylko tyle, aby mnie moja "kurzo-alergia" nie dopadła...
Ale jak w temacie życzyłabym sobie (i innym), aby każdy trafił kiedyś na taką zmienniczkę jaką Ty jesteś: profesjonalnie przekazana stella, wszystko dopięte na ostatni guzik, szczere informacje o PDP i wskazówki "jak się najlepiej opiekować PDP". Nie miałam żadnych problemów, aby wstrzelić się w tutejszy rytm dnia i jestem baaardzo zadowolona z tej pracy. Mam nadzieję na dalszą, owocną współpracę.
No i mam nadzieję, że jednak wrócisz na Forum - przecież Forum jest dla wszystkich. Nie wszyscy muszą wszystkich "kochać", ale każdy ma prawo wypowiedzieć się w danym temacie. Nie ze wszystkimi musimy się zgadzać, czasami lepiej omijać wzrokiem niektóre tematy, albo wypowiedzi.
Na szczęście w domu nie mam zbyt dużo czasu na Net, Forum - mam wiele innych ciekawszych zajęć. Czeka las z grzybkami, jezioro z rybami, rodzina: mąż, dzieci i wnusie. No i kot oczywiście
A i porządki ogródkowe czekają na mnie...
I to by było na tyle...
Tera czekam na gromy i pioruny ;-)
19 października 2016 07:40 / 9 osobom podoba się ten post
Malgi

Wyciągam temat z otchłani i cytuję Cię, bo się cieszę, że jednak to ja Cię zmieniłam (ktoś z Forum) :-)
Może i ja nie dopatrzyłam się jakiegoś pająka, nie musiałam tutaj na szczęście sprzątać, tylko tyle, aby mnie moja "kurzo-alergia" nie dopadła...:odkurzanie:
Ale jak w temacie życzyłabym sobie (i innym), aby każdy trafił kiedyś na taką zmienniczkę jaką Ty jesteś: profesjonalnie przekazana stella, wszystko dopięte na ostatni guzik, szczere informacje o PDP i wskazówki "jak się najlepiej opiekować PDP". Nie miałam żadnych problemów, aby wstrzelić się w tutejszy rytm dnia i jestem baaardzo zadowolona z tej pracy. Mam nadzieję na dalszą, owocną współpracę.
No i mam nadzieję, że jednak wrócisz na Forum - przecież Forum jest dla wszystkich. Nie wszyscy muszą wszystkich "kochać", ale każdy ma prawo wypowiedzieć się w danym temacie. Nie ze wszystkimi musimy się zgadzać, czasami lepiej omijać wzrokiem niektóre tematy, albo wypowiedzi.
Na szczęście w domu nie mam zbyt dużo czasu na Net, Forum - mam wiele innych ciekawszych zajęć. Czeka las z grzybkami, jezioro z rybami, rodzina: mąż, dzieci i wnusie.:przytula: No i kot oczywiście :-):spacer z psem:
A i porządki ogródkowe czekają na mnie... :trawnik::podlewanie kwiatkow:
I to by było na tyle...
Tera czekam na gromy i pioruny ;-) :nagonka:

Malgi dlaczego na grono piorunow!!Powiedziałas szczerze i otwarcie prawde,nie kazdy sie musi zgodzic a juz na pewno podobac!!Wierze ze kazdy ma swoje dobre i złe strony,nie ma ludzi idealnych i pomimo ze czasem tez nie podobały mi sie posty,zaczepki Mleczko ja nie reagowałam na nie,mi to juz ktos musi mocno nacisnac na odcisk,a na forum,coz nie wszyscy musimy sie ze soba zgadzac,wazne zeby w miare mozliwosci pomagac ,radzic sobie na wzajem,dobra zmienniczka to jest wazne i ja zycze tobie dalszej wspołpracy ,bo jezeli ty jestes zadowolona  i Mleczko to mnikomu nic do tego! takie jest moje skromne zdanie
19 października 2016 07:54 / 3 osobom podoba się ten post
Znasz mnie osobiście Elu i wiesz, że jestem ostatnia, aby mówić nieprawdę. Twoją zmienniczką też chętnie bym została, jakby była taka możliwość. Ty wiesz, że uwielbiam miejsca do 400 km od Szczecina i granicy. Dalej to już dla mnie zbyt męcząca podróż. Może i na Północy kiedyś się spotkamy? Trochę zazdroszczę Bożence ;-)