Zmienniczki 2

19 października 2016 08:42 / 21 osobom podoba się ten post
Malgi, jak tak bardzo tęsknisz za zła atmosferą, obelgami, wyzwiskami, oszczerstwami, zastraszaniem weź ją adoptuj, a nie robisz podchody jak ja wkręcić na forum. Bardzo nietaktowny wpis. Tym wpisem obrażasz wszystkie dziewczyny, które bardzo ucieszyły się ze zdrowej atmosfery na forum. Mamuela52 nie reagowanie na podłe zachowanie jest równoznaczne z akceptacją i współudziałem w tych podłościach.

Nie ma powrotu do tego, co było! Użytkownik, o którym mowa złamał drastycznie regulamin.
19 października 2016 09:03 / 21 osobom podoba się ten post
IGGA

Malgi, jak tak bardzo tęsknisz za zła atmosferą, obelgami, wyzwiskami, oszczerstwami, zastraszaniem weź ją adoptuj, a nie robisz podchody jak ja wkręcić na forum. Bardzo nietaktowny wpis. Tym wpisem obrażasz wszystkie dziewczyny, które bardzo ucieszyły się ze zdrowej atmosfery na forum. Mamuela52 nie reagowanie na podłe zachowanie jest równoznaczne z akceptacją i współudziałem w tych podłościach.

Nie ma powrotu do tego, co było! Użytkownik, o którym mowa złamał drastycznie regulamin.

No może są osoby które lubią takie sytuacje,no ja do nich nie należę.Obrażanie kogoś nie wiadomo z jakiego pwodu to jest chore,to robi jakaś niedowartościowana osoba,ktora przynajmniej tu,bo w realu jest maleńka lubi pokazać swoją wyższość,Wiele osób odeszło bo nie wytrzymało presji i obelg.Tu jest forum każdy moze wyrazić swoje zdanie,czy ktoś sie z tym zgadza czy nie,ale bez obrażania się na wzajem,mało tego obrażenie nawet rodziny,jak pewna osoba powiedziała że moje dzieci są głupie no przepraszam,ale jakie dzieci? ja mam tylko syna,więc jak można takie idiotyzmy czytać,i jest ktoś taki co chce aby taka (usunięte) wróciła, no proszę was,czegoś nie rozumię
19 października 2016 10:46 / 2 osobom podoba się ten post
IGGA

Malgi, jak tak bardzo tęsknisz za zła atmosferą, obelgami, wyzwiskami, oszczerstwami, zastraszaniem weź ją adoptuj, a nie robisz podchody jak ja wkręcić na forum. Bardzo nietaktowny wpis. Tym wpisem obrażasz wszystkie dziewczyny, które bardzo ucieszyły się ze zdrowej atmosfery na forum. Mamuela52 nie reagowanie na podłe zachowanie jest równoznaczne z akceptacją i współudziałem w tych podłościach.

Nie ma powrotu do tego, co było! Użytkownik, o którym mowa złamał drastycznie regulamin.

Nie tęsknię za niczym, nie wkładaj w moje usta słów, których nie powiedziałam. Pamiętam Mleczko, jak wiele dobrych rad udzielała w różnych tematach, brakuje tu jej fotek egzotycznych roślin, które udało jej się wychodować i pielęgnować. Jak już wcześniej pisałam, nie zaglądam we wszystkie tematy, nie śledzę CAŁEGO FORUM, nie mam na to najczęściej czasu.
Nie mam zamiaru NIKOGO adoptować, własnej rodziny mam dosyć.
Napisałam TYLKO w temacie "Zmienniczki" o zmienniczce. Wszyscy wiedzieli doskonale kogo zmieniałam, jak komuś nie pasuje osoba, o której (być może) jest coś napisane, to nie ma przymusu czytania, a tym bardziej komentowania.
Od Twojego wpisu też zieje jadem, czepiasz się Manueli, że nie reagowała, nie podnosiła sobie ciśnienia, nie używała obraźliwych słów?
Piszesz, że obrażam dziewczyny? Przecież ja nawet komara nie krzywdzę, a na pewno nie świadomie.
Nie wdawałam się (i nie wdawam) w dyskusje, które mnie nie dotyczą, w których nie mam nic do powiedzenia, które prowadzą donikąd (takie: STRZYŻONE -GOLONE), w których pada zbyt dużo złych (chamskich) słów. To nie moje klimaty.
Jestem jaka jestem i dobrze mi  tym.
Nie musisz odpowiadać na ten post, bo ja już więcej nie zamierzam w tym temacie odpowiadać, chyba, że będę miała następną zmienniczkę.
19 października 2016 11:09 / 20 osobom podoba się ten post
To i ja pochwalę moją zmienniczkę. To fantastyczna dziewczyna, która nie wychodzi przed szereg ( ja tu jestem stałą opiekunką) , która usprawnia jeszcze dodatkowo pracę na Stelli, no i robi mi dżemiki przepyszne z jezyn rosnących w ogródku. Domek zastaję zawsze czyściutki, babcia zadbana, bieżące informacje o PDP przekazane, lodówka zaopatrzona we wszystko, podobnie jak zamrażarka. Ja tez tak zostawiam Stelle dla niej, gdy jadę na urlop. Jednakze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Tak postępują osoby, które szanują innych , a przede wszystkim siebie i tych na szczeście jest zdecydowana większość. Na 6 zmienniczek, ktore tu były, tylko jedna zostawiła po sobie bród i smród, więc statystycznie jest dobrze :D :D :D :D Kwestie charakteru pomińmy, bo nie o tym przecież ten topic jest,a wystawianie laurek z powodu oczywistych zachowań, jest jakby..... smieszne
19 października 2016 11:21 / 11 osobom podoba się ten post
Do swojej wypowiedzi chcę dodać jeden pikantny szczegół ;) Zmienniczka ma, również na tym forum uczestniczy, ale cicho sza kto zacz. Laurki nam nie potrzebne, bo znamy swoją wartość
19 października 2016 12:58 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba nie będę miała zmienniczki na zamku,czego bardzo żałuję.
19 października 2016 13:37 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Chyba nie będę miała zmienniczki na zamku,czego bardzo żałuję.

A dlaczegóż to? ....zostajesz na stałe 
W razie czego ja szukam nowej Stelli - psy kocham, ruiny też (książe z towarzyszką też ujdzie).
19 października 2016 13:54
Tutaj nie jest potrzebny nikt na stałe.
Tylko wtedy gdy Księcia nie ma w domu,bo jest w trasie ( w locie)
19 października 2016 14:18 / 23 osobom podoba się ten post
Malgi

Znasz mnie osobiście Elu i wiesz, że jestem ostatnia, aby mówić nieprawdę. Twoją zmienniczką też chętnie bym została, jakby była taka możliwość. Ty wiesz, że uwielbiam miejsca do 400 km od Szczecina i granicy. Dalej to już dla mnie zbyt męcząca podróż. Może i na Północy kiedyś się spotkamy? Trochę zazdroszczę Bożence ;-):aniolki:

Malgi ,czy to ona kazała ci tego meila pochgwalnego napisać? Nie ma jej na forum i nigdy nie będzie,wiesz o tym doskonale,po co był ten post i komu miał słuzyć?
Jeśli jestes tak zachwycona jej sztelą to zadzowon do niej i jej to powiedz,a nie wywołujesz na forum niepotrzebne zamieszanie,jesteś jej asystentką>?
No tak mi ciśnienie skoczyło,że aż mnie głowa rozbolala.
Nie spodziewałam się tego po tobie Malgi,juz lepiej faktycznie zajmij się grzybkam.
19 października 2016 14:33 / 11 osobom podoba się ten post
Spokojnie Ivanilio.Elfinka już sie wypowiedziała- Mleczko wielokrotnie złamała regulamin forum i nie ma szansy powrotu.Tak więc,próżny Malgi trud.
19 października 2016 14:36 / 14 osobom podoba się ten post
Marta

Spokojnie Ivanilio.Elfinka już sie wypowiedziała- Mleczko wielokrotnie złamała regulamin forum i nie ma szansy powrotu.Tak więc,próżny Malgi trud.

Trudno byc spokojnym,jak się wie że ta baba wciąz jątrzy,na odległość ale jednak. (usunięte) są te kobiety jeśli dają sobą tak manipulować. Malgi taka spokojna osoba ,a dała się wciągnąć w jej gierki. Ciekawe kto nastepny z jej koleżanek zacznie peany na jej cześć spiewać.
19 października 2016 15:01 / 21 osobom podoba się ten post
Marta

Spokojnie Ivanilio.Elfinka już sie wypowiedziała- Mleczko wielokrotnie złamała regulamin forum i nie ma szansy powrotu.Tak więc,próżny Malgi trud.


No dobrze, tylko skąd pewność, że jej jeszcze nie ma?  

W zasadzie jest to osoba, która bez forum żyć nie może i jakoś wierzyć mi się nie chce, że nie ma już nowego wcielenia. Obym się myliła, ale intuicja i pewne już wpisy podpowiadają mi i chyba nie tylko mi, że mam rację.  Jedynym pocieszeniem jest to, że styl rzeczonej osoby jest niepodrabialny i w razie W, szybko zostanie zdemaskowana.

A tak z drugiej strony to powiem Wam, że dla mnie niepojętym jest  fakt tak uporczywej próby powrotu na to forum. Tyle prawdy ta osoba powinna  tutaj o sobie przeczytać i zdań na swój temat, że gdybym to ja była na jej miejscu, to ani nie chciałabym tu więcej zaglądać, a co dopiero powracać i aktywnie uczestniczyć w życiu forum. No ale nie każdy ma swój honor i godność. Z tym trzeba się urodzić.


19 października 2016 15:42 / 5 osobom podoba się ten post
Andrejko kochana, w historię pewnych znajomości wystarczy zaglądnąć, zwłaszcza kto był pierwszy i już wszystko wiadomo ...
19 października 2016 15:48 / 8 osobom podoba się ten post
Dziękuję za wszelkie rady.
No i idźmy dalej przez życie bo będę musiała temat z archiwum X zakładać. :)
Udanego dnia życzę. 
19 października 2016 15:54 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

To i ja pochwalę moją zmienniczkę. To fantastyczna dziewczyna, która nie wychodzi przed szereg ( ja tu jestem stałą opiekunką) , która usprawnia jeszcze dodatkowo pracę na Stelli, no i robi mi dżemiki przepyszne z jezyn rosnących w ogródku. Domek zastaję zawsze czyściutki, babcia zadbana, bieżące informacje o PDP przekazane, lodówka zaopatrzona we wszystko, podobnie jak zamrażarka. Ja tez tak zostawiam Stelle dla niej, gdy jadę na urlop. Jednakze nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Tak postępują osoby, które szanują innych , a przede wszystkim siebie i tych na szczeście jest zdecydowana większość. Na 6 zmienniczek, ktore tu były, tylko jedna zostawiła po sobie bród i smród, więc statystycznie jest dobrze :D :D :D :D Kwestie charakteru pomińmy, bo nie o tym przecież ten topic jest,a wystawianie laurek z powodu oczywistych zachowań, jest jakby..... smieszne:-)

Pozostając w temacie to zazdraszczam Ci tak fajnej i ogarniętej zmienniczki. Ja ostatno coś szczęścia nie mam w tym temacie. Ostatnia, którą zmieniałam ech szkoda gadać. Jak synowa pdp pomagała mi wnieść bagaże na moje pokoje na to co zobaczyła najpierw się za głowę złapała, potem mnie przeprosiła, a następnie poszła po ścierki i odkurzacz i zaczęła sprzatać. Brak słów