Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

17 października 2014 17:46
wiewiorka

A czy to bez recepty?

Nie,ale skocz do rodzinnego,poradzi zawsze coś.Może akurat te tabletki wypisze.
W Niemczech leki rozluźniające mięśnie też są na recepte,a ten lek do takich należy.
Lepiej do lekarza idz przed wyjazdem.
17 października 2014 17:51
tina 100%

Nie,ale skocz do rodzinnego,poradzi zawsze coś.Może akurat te tabletki wypisze.
W Niemczech leki rozluźniające mięśnie też są na recepte,a ten lek do takich należy.
Lepiej do lekarza idz przed wyjazdem.

Dzieki,spróbuję.
23 października 2014 19:39 / 1 osobie podoba się ten post
Czy któraś w was wie gdzie można kupić IBUPROM? W Polsce jest w sklepie, ale tutaj szukałam i nie ma. Kupowayście może dla siebie?
23 października 2014 20:15
WSTENGA

Czy któraś w was wie gdzie można kupić IBUPROM? W Polsce jest w sklepie, ale tutaj szukałam i nie ma. Kupowayście może dla siebie?

moze to co napisze wzbudzi smiech,ale w zeszlym roku pracujac w Hannover tez szukalam,nawet w aptece a tam pani poinformowala mnie ze lek zostal wycofany,-i nie kupilam-tylko zamiennik;-;-;-;-
23 października 2014 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

moze to co napisze wzbudzi smiech,ale w zeszlym roku pracujac w Hannover tez szukalam,nawet w aptece a tam pani poinformowala mnie ze lek zostal wycofany,-i nie kupilam-tylko zamiennik;-;-;-;-

Mi powiedziala aptekarka ze to Gift))
23 października 2014 20:38
dorotee

Mi powiedziala aptekarka ze to Gift:-)))

no popatrz niemcy trucizna,a ja zazywam ibuprom max czyli ........ratunku,;-;-;-
23 października 2014 20:42
WSTENGA

Czy któraś w was wie gdzie można kupić IBUPROM? W Polsce jest w sklepie, ale tutaj szukałam i nie ma. Kupowayście może dla siebie?

Mysle, ze leku o takiej nazwie nie ma w DE. Jak potrzebuje cos w tym typie, to ide do apteki i prosze o srodek przeciwbolowy, w ktorego skladzie jest ibuprofen, najlepiej w wysokosci 400. Zwykle wiedza, o co chodzi. W CH te leki maja zupelnie inne nazwy, a sklad jak Ibuprom.
23 października 2014 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
reanata

no popatrz niemcy trucizna,a ja zazywam ibuprom max czyli ........ratunku,;-;-;-

Ja zwykly, moja przyjaciolka tech apteka, mowi ze to trucizna i lyka max czy 400 mg)) ja najlepiej toleruje ibuprom.
23 października 2014 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Czy któraś w was wie gdzie można kupić IBUPROM? W Polsce jest w sklepie, ale tutaj szukałam i nie ma. Kupowayście może dla siebie?

W aptece można kupić,kupowałam nie raz.Podaj składnik aptekarce,czyli ibuprofen,bo preparatów o róznych nazwach handlowych jest wiele.
 
23 października 2014 21:13
tina 100%

W aptece można kupić,kupowałam nie raz.Podaj składnik aptekarce,czyli ibuprofen,bo preparatów o róznych nazwach handlowych jest wiele.
 

Jest w aptekach,20 tabletek-Ibum,kosztuje nieałe 4 euro.
23 października 2014 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
23 października 2014 21:43
tina 100%

Ja ten najczęściej kupowałam http://shop.internet-apotheke.de/product/ibu-ratiopharm-lysinat-schmerztabl-500-mg.59168.html

Dziękuję bardzo. Jutro zajdę do apteki. Mam problem jak zmienia się gwałtownie ciśnienie. 1-2 dni głowa mi pęka.
23 października 2014 21:48
WSTENGA

Dziękuję bardzo. Jutro zajdę do apteki. Mam problem jak zmienia się gwałtownie ciśnienie. 1-2 dni głowa mi pęka.

Ibuprofen to lek p/bólowy i p/zapalny-bardziej sprawdza sie przy bólach kości ,mięśni,brzucha.Na bóle głowy,zwłaszcza te związane ze zmianami pogody korzystniej zażyc zwykły paracetamol lub aspirynę/polopirynę/.Ale na każdego co innego działa.
23 października 2014 21:53
kasia63

Ibuprofen to lek p/bólowy i p/zapalny-bardziej sprawdza sie przy bólach kości ,mięśni,brzucha.Na bóle głowy,zwłaszcza te związane ze zmianami pogody korzystniej zażyc zwykły paracetamol lub aspirynę/polopirynę/.Ale na każdego co innego działa.

Tyle, że na mnie "działa" tylko coś z zawartością ibuprofenu. Poza tym po aspirynie mam uczulenie.
24 października 2014 09:01
Znowu od jakiegoś czasu drga mi powieka,kurcze jest to strasznie denerwujące,nawet osoby z którymi rozmawiam patrzą na mnie jakoś dziwnie....magnezu mam pod dostatkiem więc już sama nie wiem co zrobić.