Powitajki przy kawie 77

25 czerwca 2024 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

O honor Luke , wakacje skończyłam pakowanie :-)

Wiem, ale jakoś z honorem skończyliśmy 
25 czerwca 2024 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Też u Was taki ukrop :moje_wakacje:
 

U nas jutro będzie ukrop dziś było umiarkowanie  jak dla mnie 😄
25 czerwca 2024 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

U nas jutro będzie ukrop dziś było umiarkowanie :-) jak dla mnie 😄

A u nas był ukrop i jutro też ma być. Ja nie narzekam. Od 15 maja prawie codziennie albo lało,albo zimno. W końcu doczekałam się prawdziwego lata .
Juz myślałam że nie będę mogła się w moich letnich ciuchach po miasteczku lansować . A jednak się przydały 
25 czerwca 2024 22:35 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A u nas był ukrop i jutro też ma być. Ja nie narzekam. Od 15 maja prawie codziennie albo lało,albo zimno. W końcu doczekałam się prawdziwego lata :moje_wakacje:.
Juz myślałam że nie będę mogła się w moich letnich ciuchach po miasteczku lansować :lol1:. A jednak się przydały :-)

Gusia! to mamy coś wspólnego ja też lubię ciepło i znoszę upały chociaż jak za długo to uciekam do piwnicy (w bloku) he,he. Jutro zasuwam rolety od rana i zamykam okna z jednej strony tam gdzie jest słońce ☀️ od południa do wieczora 
26 czerwca 2024 05:47 / 2 osobom podoba się ten post
26 czerwca 2024 06:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo miłej środy wszystkim 
26 czerwca 2024 07:35 / 2 osobom podoba się ten post

 
 
i prognozowane 32 stopni upału.
Uważajcie na siebie. 
26 czerwca 2024 08:10 / 3 osobom podoba się ten post
Dobrego dnia dla wszystkich. Środa to już połowa tygodnia, więc kolejny już prawie za nami ;) 
26 czerwca 2024 08:22 / 3 osobom podoba się ten post
Odwracanie poduszki bardzo mnie rozbawiło. Na pewno są tacy, którzy tak robią. Ja sobie myślę, że sam wolałbym spać w czystym. To mnie motywuje by prać regularnie. Ale uczciwie przyznam, że nie prasuję, a u mnie żona w domu zawsze zakłada wyprasowane :) 
26 czerwca 2024 08:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środę, środa minie tydzień zginie. Dziś upały a ja za pół godziny jadę rowerkiem do jednego sklepu bo jest dość daleko, Muszę pooglądać ciuchy  a nóż coś kupię .Nie wiem czy kapelusika nie założyć na głowę  Przed słońcem ☀️. Spokojnego dzionka wszystkim 
26 czerwca 2024 09:51 / 2 osobom podoba się ten post
stanislawn

Odwracanie poduszki bardzo mnie rozbawiło. Na pewno są tacy, którzy tak robią. Ja sobie myślę, że sam wolałbym spać w czystym. To mnie motywuje by prać regularnie. Ale uczciwie przyznam, że nie prasuję, a u mnie żona w domu zawsze zakłada wyprasowane :) 

Ja tutaj też nie prasuję,bo nikt nigdy pościeli nie prasował. Ale w domu tak bo...ładniej wygląda na półce w szafie 
26 czerwca 2024 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,kolejny upalny dzień od rana☀️. Ja trochę zestresowana,mój wnuk ma egzamin,pierwszy w życiu i od razu stresujący. Wczoraj syn przyleciał z Leonkiem do Gdańska. Wnuk robi polską szkołę online,ale na egzamin dzieci muszą się stawić osobiście. Zalicza drugą klasę,po egzaminie wstępnym,online,dostał się od razu do drugiej,w Norwegii skończył właśnie trzecią. Już od 9 siedzi w ławce i też się pewnie stresuje. W polskiej szkole,jak zauważył dzisiaj syn,niewiele się zmieniło od czasów kiedy on się uczył. Nie jest bardziej przyjazna uczniom. Żadnego luzu,wszystko na poważnie,wyproszono rodziców i zamknięto drzwi. Wcześniej przemowa prawie jak na maturze. A dzieci przecież się nie znają,nie znają miejsca i polskich ,szkolnych zwyczajow,więc stres większy . Trzymam kciuki żeby udało się zaliczyć,szkoda by było rok powtarzać. Program bardzo wymagający,dużo materiału,a dzieci przecież muszą dwie szkoły równolegle robić,dodatkowe zajęcia pozaszkolne,łatwo nie jest. Ważne że chcą,mogliby więc nauczyciele łagodniej i bardziej na luzie podejść do tematu. Wierzę że Leon będzie dzisiaj wracał do Norwegii jako trzecioklasista 
Spokojnej,przyjemnej środy życzę 
26 czerwca 2024 10:45 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień dobry w środę, środa minie tydzień zginie.:radosc: Dziś upały a ja za pół godziny jadę rowerkiem do jednego sklepu bo jest dość daleko, Muszę pooglądać ciuchy  a nóż coś kupię:lol1: .Nie wiem czy kapelusika nie założyć na głowę :hihi: Przed słońcem ☀️. Spokojnego dzionka wszystkim :moje_wakacje:

Nincia nie kapelusz a w domu zostać 
26 czerwca 2024 10:48 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Upał jeszcze jutro , muszę ubranie na jutro przekomponowac . 31 stopni 
W salonie chłodnym było dzisiaj 25 stopni rano , teraz klimatyzacja i dwa wentylatory i jest 22. U mnie wolę nie sprawdzać . Rolety cały czas na gołe , okno zamknięte , wentylator chodzi i tak gorąco . Siedzę z Margaretka. 
Jeszcze dzisiaj o siódmej szok przeżyłam , Irenka miała być o 2 w nocy , o siódmej jej nie było , już myślałam że coś Die stało . A tu takie opóźnienie , o 8,40 była , po Holandii rozwozili . 
26 czerwca 2024 11:01 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja tutaj też nie prasuję,bo nikt nigdy pościeli nie prasował. Ale w domu tak bo...ładniej wygląda na półce w szafie:lol1: 

Argument z szafą dobry, ale tłumaczę sobie, że zaglądam tam tylko na parę sekund gdy biorę coś z szafy, więc aż takiej mi to różnicy nie robi, czy ładnie i prosto leży, czy zwinięte w kłębek (żartuję, mam złożone w kostkę, ale nie wyprasowane :D )