Powitajki przy kawie 77

10 czerwca 2024 14:00 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w słoneczny dzień.
Trochę miałem "młynek", bo synowie przyjechali ogrodem się zająć. Potem fizjo...Ogarnąłem to wszystko i znów spokój. Za godzinkę kawę podam babci, a po 20 spacer do REWE na zakupy. Nie zapowiadają opadów, więc spoko.
 
10 czerwca 2024 15:40 / 2 osobom podoba się ten post
Pojechałam pochodzic trochę po sklepach, tylko skarpetki kupiłam. Zmoklam zmarzłam . 
Jutro też tak deszczowo ma być 🔥
10 czerwca 2024 16:40 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️☂️

U mnie jest słonecznie ale wietrznie, za to jutro ma padać cały dzień  🌧️🌧️☂️☂️☂️☂️☂️
10 czerwca 2024 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
Jestem zła  bo dostałam tel.o koordynatorki że pani która ma przyjechać zrezygnowała z przyjazdu tutaj, chcieli abym dłużej została ale ja mam w piątek termin do neurologa i nie mogę być dłużej. Trzymajcie kciuki żeby szybko kogoś znaleźli. Nie chcę i nie mogę tu zostać dłużej  😬
10 czerwca 2024 17:16 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Jestem zła  bo dostałam tel.o koordynatorki że pani która ma przyjechać zrezygnowała z przyjazdu tutaj, chcieli abym dłużej została ale ja mam w piątek termin do neurologa i nie mogę być dłużej. Trzymajcie kciuki żeby szybko kogoś znaleźli. Nie chcę i nie mogę tu zostać dłużej :boks2: 😬

Nie chcesz,nie możesz,masz swoje terminy i to nie jest Twój problem,że ktoś zrezygnował. Stanowczo powiedz że wyjeżdżasz i tyle. Swoje zlecenie wykonałaś wzorowo,nie otrzymałaś wsparcia od agencji,nie jesteś do niczego zobowiązana 
Ja przedłużam do 5 lipca. Zmienniczka powiedziała że najwcześniej może przyjechać 7 lipca. Nie pasuje mi za bardzo,ale ok,dogadałam się z córką że na te dwa dni Ona przyjedzie. Różne sytuacje bywają,mnie też może coś kiedyś wypaść. A w ubiegłym tygodniu,w środę,mam telefon że zmienniczka jednak nie może przyjechać 7 lipca a najwcześniej 1 sierpnia . No nie,gdybym wiedziała wcześniej ,nie przedłużałabym o te kilka dni. I tak muszą kogoś tutaj szukać na lipiec. Nie mają nikogo i pewnie znajdą kogoś na szybko,kto będzie się męczył z seniorką i z kim ona będzie się męczyła. Ale to już nie moje zmartwienie. A jak W. wróci w sierpniu,to też będzie musiała po miesiącu szukać czegoś innego. Ja wracam tutaj we wrześniu. O tym poinformowałam już dawno i agencję,i zmienniczkę. Jeśli nie będzie pasowało,to trudno. Albo wracam we wrześniu,albo nie wracam wcale. Pracy jest dużo i nawet mnie "szuka", nie muszę kurczowo jednej agencji się trzymać i zawsze do innych się dostosowywać. 
10 czerwca 2024 18:04 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Jestem zła  bo dostałam tel.o koordynatorki że pani która ma przyjechać zrezygnowała z przyjazdu tutaj, chcieli abym dłużej została ale ja mam w piątek termin do neurologa i nie mogę być dłużej. Trzymajcie kciuki żeby szybko kogoś znaleźli. Nie chcę i nie mogę tu zostać dłużej :boks2: 😬

Powiedz krótko do babki , że wystarczy głodówki i masz swoje życie w Polsce i swoje terminy. Może jej to oczy otworzy na prawdę. 
10 czerwca 2024 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie chcesz,nie możesz,masz swoje terminy i to nie jest Twój problem,że ktoś zrezygnował. Stanowczo powiedz że wyjeżdżasz i tyle. Swoje zlecenie wykonałaś wzorowo,nie otrzymałaś wsparcia od agencji,nie jesteś do niczego zobowiązana :aniolki:
Ja przedłużam do 5 lipca. Zmienniczka powiedziała że najwcześniej może przyjechać 7 lipca. Nie pasuje mi za bardzo,ale ok,dogadałam się z córką że na te dwa dni Ona przyjedzie. Różne sytuacje bywają,mnie też może coś kiedyś wypaść. A w ubiegłym tygodniu,w środę,mam telefon że zmienniczka jednak nie może przyjechać 7 lipca a najwcześniej 1 sierpnia :zaskoczenie1:. No nie,gdybym wiedziała wcześniej ,nie przedłużałabym o te kilka dni. I tak muszą kogoś tutaj szukać na lipiec. Nie mają nikogo i pewnie znajdą kogoś na szybko,kto będzie się męczył z seniorką i z kim ona będzie się męczyła. Ale to już nie moje zmartwienie. A jak W. wróci w sierpniu,to też będzie musiała po miesiącu szukać czegoś innego. Ja wracam tutaj we wrześniu. O tym poinformowałam już dawno i agencję,i zmienniczkę. Jeśli nie będzie pasowało,to trudno. Albo wracam we wrześniu,albo nie wracam wcale. Pracy jest dużo i nawet mnie "szuka":-), nie muszę kurczowo jednej agencji się trzymać i zawsze do innych się dostosowywać. 

Masz rację Gusiu że pracy jest dużo i ja też mam telefony od innych firm. Dłużej tu nie zostanę. Powiedziałam koordynatorce że nie mogę bo mam w piątek termin do neurologa na którego czekałam 7 miesięcy więc nie mogę odwołać. Jest przecież rodzina niech się zajmie babką 😄,do przyjazdu innej opiekunki  a co do charakteru i zachowania babki to już nie chcę nic mówić bo szkoda słów. Takiej rodziny wrednej to jeszcze nie spotkałam.  Dzięki za wsparcie 
10 czerwca 2024 19:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Powiedz krótko do babki , że wystarczy głodówki i masz swoje życie w Polsce i swoje terminy. Może jej to oczy otworzy na prawdę. 

Dusia jej charakteru już nikt nie zmieni, zwłaszcza że córka ta jedną jest taka sama bo ta druga jest trochę lepsza ale wiadomo musi iść za matką. Również dziękuję za wsparcie. 
10 czerwca 2024 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Masz rację Gusiu że pracy jest dużo i ja też mam telefony od innych firm. Dłużej tu nie zostanę. Powiedziałam koordynatorce że nie mogę bo mam w piątek termin do neurologa na którego czekałam 7 miesięcy więc nie mogę odwołać. Jest przecież rodzina niech się zajmie babką 😄,do przyjazdu innej opiekunki :boks2: a co do charakteru i zachowania babki to już nie chcę nic mówić bo szkoda słów. Takiej rodziny wrednej to jeszcze nie spotkałam.:nerwowy: :palka: Dzięki za wsparcie :aniolki:

10 czerwca 2024 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
Nincia szkoda nerwów. Pakuj się i do domu wio. Ja Dusia Tobie mówię 🤣🤣🤣. Rodzina niech się martwi a i agencja cwana. Jak Ty potrzebowahas pomocy to w dupie mieli a teraz, że zostać!!!! Hahaha 🤣🤣🤣
10 czerwca 2024 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nincia szkoda nerwów. Pakuj się i do domu wio. Ja Dusia Tobie mówię 🤣🤣🤣. Rodzina niech się martwi a i agencja cwana. Jak Ty potrzebowahas pomocy to w dupie mieli a teraz, że zostać!!!! Hahaha 🤣🤣🤣

Ja już prawie spakowana i busa mi zamówili, mam nadzieję że firma nie może tak zrobić żeby odwołać busa  Jutro dzwonię wszędzie i do busiarni i do firmy do rodziny nie ma sensu bo to nie moja sprawa kto się zajmie babką,mam umowę z firmą nie z rodziną.No ale do środy muszę czekać do 18-20 na busa    Dam radę te dwa dni z waszą pomocą 
10 czerwca 2024 21:33 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry w słoneczny dzień.
Trochę miałem "młynek", bo synowie przyjechali ogrodem się zająć. Potem fizjo...Ogarnąłem to wszystko i znów spokój. Za godzinkę kawę podam babci, a po 20 spacer do REWE na zakupy. Nie zapowiadają opadów, więc spoko.
 

Co tak późno na zakupy ?  
10 czerwca 2024 21:41 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Co tak późno na zakupy ?  

Jak późno, u mnie REWE czynne do 22. Z reguły wychodzę po południu albo po 20
11 czerwca 2024 00:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

1.14 hektara 🤔 w tym 60 arów gęstego lasu i 10 arów sadzawka z rybami. Reszta to dom, garaże u stary dom , który będzie do wyburzenia a w którym jeszcze mieszkamy póki co . Więc jakieś 20 arów do podmsuania świeżej trawki. No wiadomo dojdzye chodnik, wjazd i takie tam ale planuje disadzuc świerków jak już będę wiedzieć co i gdzie na stale zostanie. 

taki obszar wspaniały! będzie co robić. jak kiedyś zaplanujesz prace to wpadniemy wszyscy pogrzebać w ziemi  
11 czerwca 2024 00:12 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Ja już prawie spakowana i busa mi zamówili, mam nadzieję że firma nie może tak zrobić żeby odwołać busa :zaskoczenie1: Jutro dzwonię wszędzie i do busiarni i do firmy do rodziny nie ma sensu bo to nie moja sprawa kto się zajmie babką,mam umowę z firmą nie z rodziną.No ale do środy muszę czekać do 18-20 na busa :bezradny:  :nerwowy2: Dam radę te dwa dni z waszą pomocą :przytula:

trzymam kciuki aby znaleźli zaraz