Powitajki przy kawie 76

08 kwietnia 2024 09:29 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Dziękuję :aniolki: Jeszcze 24 godziny tutaj, a czekam na zmiennika

Luke spokojnego powrotu do domku 
08 kwietnia 2024 17:09 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry troszkę późno , bo zajęłam się plewieniem .Sucho jak pieprz a zielsko rośnie . Za gorąco jak tę porę, już sobie wyobrażam moje męki  przy wysokich temperaturach . Będę musiała lodówkę otwierać  .
Spokojnego popołudnia i cichego wieczoru życzę 
08 kwietnia 2024 17:14 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Dziękuję :aniolki: Jeszcze 24 godziny tutaj, a czekam na zmiennika

Te 24 godziny to pikuś.Nawet z najlepszego miejsca choćby rowerem , ale do domu się gna .
Dobrej podróży życzę 
08 kwietnia 2024 20:28 / 6 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór 
Dziękuję wszystkim za życzenia.
Do domu szczęśliwie dotarłem przed 19. Osiem godzin jazdy z przesiadką w Jędrzychowicach. W kraju miałem takie Tour de Dolny Śląsk i Opolszczyzna 😂
Jawor, Świdnica, Strzelin i Nysa. I ludzie, i paczki, haha. Tylko nas pięcioro plus kierowca. Na domiar złego busik nie miał klimatyzacji, bo była popsuta. Ale póki co, cały i zdrowy dotarłem do domu. Jutro odpoczywam w domu, a od środy zawsze coś poza domem. Planuję dwie wycieczki z synem całodniowe. W międzyczasie czekam na ofertę z firmy.
Babcia i syn chcieli, żebym wrócił 5 maja, haha. Obejrzę.
Póki co życzę Wam dobrej nocy. Dbajcie o siebie 
09 kwietnia 2024 04:33 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek świtkiem rankiem z opiekunkowej ambony.Napewno,gdy przetrzycie później swoje oczęta zobaczycie,że drastycznie skróciłam pobyt tutaj. Nie dlatego,że znudziła mi się eintopffowa dieta,ale dlatego, że Seniorka idzie do Pflegeheimu.Nie mnie o tym roztrząsać,choć uważam,że starych drzew się nie przesadza.I to na tyle w tym temacie,bo mnie kawa stygnie.Mam nadzieję i ...contra spem sporo,że to będzie spokojny dzień. 
09 kwietnia 2024 05:58 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja wtorkowo
Dziś nocka przespana, tylko mimo otwartego okna jakoś gorąco
Miłego dnia wszystkim
09 kwietnia 2024 06:05 / 5 osobom podoba się ten post
Dztien dobry 
zapowiada sie ladny dzionek 
kawusia sie robi, za oknem ptaszki spiewaja 
milego dnia 
09 kwietnia 2024 06:52 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  Ptaki śpiewają, piesek 🦮 biega , słońce ☀️ świeci. Chce się żyć. 😁 kawka zrobiona ☕. 
Na dziś większych planów nie mam. Muszę uprać 2 kołdry i poduszki i będę suszyc przez 2 dni a że pogoda piękna to szybko wyschnie. 
Później jakiś obiadek zrobię i dzień zleci. Czekamy na paczki dziś więc musimy być w domu . Zresztą mamy prace przy drzewie więc jest co robić. 
Powoli też muszę kompletować ubrania do walizki bo gtv  mam na piątek zamówiony. 
Maluda często widzę, że rodzina podejmuje decyzję o oddaniu do Haimu jak jest możliwość . Firmy podnoszą kwoty ( tylko że nie nam dziwne to ) plus utrzymanie często duuuzego domu , rachunki i jedzenie i tak często jest najlepiej. My zarabiamy mało, kurs  euro bardzo nisko, coraz,  coraz gorzej. 😥
Pięknego dnia dla wszystkich. 💐☀️☕
09 kwietnia 2024 06:55 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Ptaki śpiewają, piesek 🦮 biega , słońce ☀️ świeci. Chce się żyć. 😁 kawka zrobiona ☕. 
Na dziś większych planów nie mam. Muszę uprać 2 kołdry i poduszki i będę suszyc przez 2 dni a że pogoda piękna to szybko wyschnie. 
Później jakiś obiadek zrobię i dzień zleci. Czekamy na paczki dziś więc musimy być w domu . Zresztą mamy prace przy drzewie więc jest co robić. 
Powoli też muszę kompletować ubrania do walizki bo gtv  mam na piątek zamówiony. 
Maluda często widzę, że rodzina podejmuje decyzję o oddaniu do Haimu jak jest możliwość . Firmy podnoszą kwoty ( tylko że nie nam dziwne to ) plus utrzymanie często duuuzego domu , rachunki i jedzenie i tak często jest najlepiej. My zarabiamy mało, kurs  euro bardzo nisko, coraz,  coraz gorzej. 😥
Pięknego dnia dla wszystkich. 💐☀️☕

Tak Dusia,Córka podopiecznej stwierdziła, że pobyt w Heimie jest tańszy niż płacenie agencji plus wydatki na wyżywienie i inne opłaty.
09 kwietnia 2024 07:15 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Tak Dusia,Córka podopiecznej stwierdziła, że pobyt w Heimie jest tańszy niż płacenie agencji plus wydatki na wyżywienie i inne opłaty.

A często dochodzą inne koszty np pielęgniarki wykwalifikowanej bo my nie jesteśmy uprawnione do wykonywania wielu czynności medycznych i ich to denerwuje i nie rozumieją dlaczego i muszą dopłacać. Tylko, że dziś dostać miejsce w haimie jest bardzo trudno. 
09 kwietnia 2024 09:15 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
I znowu pada 
 Jedno co dobre to ten pył zmyje .
09 kwietnia 2024 09:36 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piękny,wtorkowy poranek. Witam z domku. Wróciłam w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pierwszy dzień po powrocie,jak zawsze,nie mogę nacieszyć  się swoimi kątami,nawet jak wracam z "luksusów " .Pogoda cudna,kawka na balkonie,słońce grzeje,rozwieszone pranie pachnie . Lubię zapach świeżego prania. Mam jeszcze trochę ponad miesiąc wolnego. Zmienniczka zostaje do 15 maja,co prawda chciałam wcześniej wrócić do mojej pdp,ale w domku też chętnie dłużej posiedzę . Cieszę się,bo i zmienniczka,i pdp,i rodzina ,słowem wszyscy są zadowoleni 👍.
Dzisiaj wizyta u lekarki rodzinnej,jutro okulista. Coś mi ostatnio oczy dokuczają. Wstaję z zapuchniętymi,w ciągu dnia łzawią a wieczorem swędzą niemiłosiernie. No i już trzeci raz w tym roku miałam zbiory jęczmienia. Niech mi fachowiec dobierze odpowiednie krople czy coś ,bo te bez recepty z apteki niestety nie pomagają .
Zabieram drugą kawkę i wracam na balkon i życzę nam wszystkim pięknego,dobrego dnia 
09 kwietnia 2024 10:26 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry korzystam jeszcze z wolnego 
Spokojnego dnia nam życzę 
09 kwietnia 2024 14:32 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry po świętach, byłam u rodziny i tak się zasiedziałam, że wróciliśmy w niedzielę. Miłego dnia, słońce tak daje jak w lecie !
09 kwietnia 2024 14:35 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry w piękny,wtorkowy poranek. Witam z domku. Wróciłam w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pierwszy dzień po powrocie,jak zawsze,nie mogę nacieszyć  się swoimi kątami,nawet jak wracam z "luksusów ":-) .Pogoda cudna,kawka na balkonie,słońce grzeje,rozwieszone pranie pachnie . Lubię zapach świeżego prania. Mam jeszcze trochę ponad miesiąc wolnego. Zmienniczka zostaje do 15 maja,co prawda chciałam wcześniej wrócić do mojej pdp,ale w domku też chętnie dłużej posiedzę . Cieszę się,bo i zmienniczka,i pdp,i rodzina ,słowem wszyscy są zadowoleni 👍.
Dzisiaj wizyta u lekarki rodzinnej,jutro okulista. Coś mi ostatnio oczy dokuczają. Wstaję z zapuchniętymi,w ciągu dnia łzawią a wieczorem swędzą niemiłosiernie:-(. No i już trzeci raz w tym roku miałam zbiory jęczmienia. Niech mi fachowiec dobierze odpowiednie krople czy coś ,bo te bez recepty z apteki niestety nie pomagają .
Zabieram drugą kawkę i wracam na balkon i życzę nam wszystkim pięknego,dobrego dnia :najlepszego3:

Gusia a może to od alergii masz problemy z oczami? Miałam kiedyś problem z oczami, dopiero jak mi dobrano okulary oczy mi przestały łzawić. Zaczęłam też nosić okulary przeciwsłoneczne.