Powitajki przy kawie 76

09 kwietnia 2024 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry troszkę późno , bo zajęłam się plewieniem .Sucho jak pieprz a zielsko rośnie . Za gorąco jak tę porę, już sobie wyobrażam moje męki :-) przy wysokich temperaturach . Będę musiała lodówkę otwierać :lol3: .
Spokojnego popołudnia i cichego wieczoru życzę :przytul aniola:

Dobrze, że cię widzę mleczko ! Pisałaś mi żeby po przekwitnięciu wynieść hiacynty na zewnątrz ? Chyba pisałaś. Czy ja mam je wsadzić do ziemi w ogrodzie, przeżyją?
09 kwietnia 2024 14:59 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kto wie czy Ci się nie przyda, jak opieka dopiecze :-) Na helpdesku, customer serwisach szukają do pracy hybrydowej czy w home office z niemieckim B2-C1, angielski nie zawadzi i troche znajomosci branży w której działają. Znam 2 odoby które tak pracują. Początkujący zgarniają  5 tysi miesięcznie. Starsi pracownicy więcej. 

Ostatnio na zleceniu uczyłam się niemieckiego on line. Może kiedyś... dobrze, że dusia napisała jest to jakaś alternatywa.
09 kwietnia 2024 18:55 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry w piękny,wtorkowy poranek. Witam z domku. Wróciłam w nocy z niedzieli na poniedziałek. Pierwszy dzień po powrocie,jak zawsze,nie mogę nacieszyć  się swoimi kątami,nawet jak wracam z "luksusów ":-) .Pogoda cudna,kawka na balkonie,słońce grzeje,rozwieszone pranie pachnie . Lubię zapach świeżego prania. Mam jeszcze trochę ponad miesiąc wolnego. Zmienniczka zostaje do 15 maja,co prawda chciałam wcześniej wrócić do mojej pdp,ale w domku też chętnie dłużej posiedzę . Cieszę się,bo i zmienniczka,i pdp,i rodzina ,słowem wszyscy są zadowoleni 👍.
Dzisiaj wizyta u lekarki rodzinnej,jutro okulista. Coś mi ostatnio oczy dokuczają. Wstaję z zapuchniętymi,w ciągu dnia łzawią a wieczorem swędzą niemiłosiernie:-(. No i już trzeci raz w tym roku miałam zbiory jęczmienia. Niech mi fachowiec dobierze odpowiednie krople czy coś ,bo te bez recepty z apteki niestety nie pomagają .
Zabieram drugą kawkę i wracam na balkon i życzę nam wszystkim pięknego,dobrego dnia :najlepszego3:

Na jęczmień polecam świeże drożdże - na wszelkie wrzodowe rzeczy też. Odłamać kawałek kostki i codziennie skonsumować. A oczy może tak reagują na alergię? Teraz mnóstwo drzew pyli...
09 kwietnia 2024 18:58 / 2 osobom podoba się ten post
kamisz49

Dobrze, że cię widzę mleczko ! Pisałaś mi żeby po przekwitnięciu wynieść hiacynty na zewnątrz ? Chyba pisałaś. Czy ja mam je wsadzić do ziemi w ogrodzie, przeżyją?

Tak, w przyszłym roku zakwitną
10 kwietnia 2024 05:38 / 3 osobom podoba się ten post
Witam środowo
Dziś dzień porządkowy
Ale najpierw duszowaniw seniorki
Miłego dnia wszystkim
10 kwietnia 2024 05:39 / 4 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
niespodziewana zmiana planow 
musze zjechac do domku na tydzien lub dwa
milego dzionka wszystkim 
10 kwietnia 2024 05:43 / 3 osobom podoba się ten post
Doberek środowo zgodnie z naszą maksymą-środa minie,tydzień zginie.Nocka była taka sobie,głupie sny miałam.No i dzisiaj też o wiele chłodniej i Seniorka stałe marudzi,że nie może wyjść na balkon.No,na pogodę to ja juz nie mam żadnego wpływu.Narazie dosyć tego pisania,kawa czeka
10 kwietnia 2024 06:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Słońce ☀️ już operuje na niebie. Piesek 🦮 biega po podwórku, kawa zrobiona ☕ więc dzień uważam za rozpoczety.  Dziś mam kilka spraw urzędowych typu apteka, poczta, urząd gminy. 
Wszystkim życzę dobrego i spokojnego dnia. 
10 kwietnia 2024 08:34 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
10 kwietnia 2024 14:47 / 5 osobom podoba się ten post
Witam popołudniową porą
Czas na urlopie mija spokojnie, a odpoczywać będę do 4 maja. Otrzymałem akceptację na powrót do babci w Berlinie (takie procedury).
Tym razem do połowy lipca, bo 19 lipca jedziemy na wakacje w Polsce. Typowa objazdówka, bo nie przepadam za siedzeniem w jednym miejscu. Poza tym Polska jest piękna, o czym dobrze wiecie.
Odpoczywajcie urlopujący się, nie przemęczajcie się pracujący, a Fiore życzę szczęśliwej drogi do domu.
Miłego popołudnia 
 
11 kwietnia 2024 04:53 / 3 osobom podoba się ten post
Doberek czwarkiem rano z kubkiem pachnącej kawy w dłoniach.Wyspana w sumie,bo sześć godzin dla mnie to wystarczająco.Co będę dziś robić-nie mam pojęcia. Narazie bimbam palcem w ciepłej skarpecie.
11 kwietnia 2024 05:12 / 3 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Też się wyspałam, ale na kawę muszę trochę poczekać - polatam trochę po necie
Miłego czwartku wszystkim
11 kwietnia 2024 05:41 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.  też wyspana. 🤪  Dziś muszę wysprzątać lodówkę i naszykować to wszystko co da się jutro zawieść teściom takie jak śmietany bo mi 3 aż zostają czy duży rozpoczęty majonez  i inne produkty żeby nie wyrzucać. Resztę co się da zamroże więc nie ma wyrzucania bo wszystko kosztuje . 
Na dziś z planów to ogarnąć dom i pakować się bo wczoraj to nie za bardzo mi to szło. 🤣 
Wszystkim życzę spokojnego i bezstresowego dnia. 
11 kwietnia 2024 06:06 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
dzisiaj pakowanie kuferka i w droge do domku
milego i spokojnego dnia 
11 kwietnia 2024 06:08 / 4 osobom podoba się ten post
Fiore

Dzien dobry wszystkim :bravo:
dzisiaj pakowanie kuferka i w droge do domku:przytula:
milego i spokojnego dnia :przytula::przytula:

Spokojnej drogi do domku, Fiore