Powitajki przy kawie 76

06 kwietnia 2024 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 na dzisiaj 27 stopni, aż za dużo o 18 stopni 
Miłego dnia 🤗
06 kwietnia 2024 08:52 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w sobotę
Cieplutko, ostatni spacer do sklepu i wolne. Oczywiście obowiązki jeszce. Jutro też popracuję do końca dnia, choć kolega przyjedzie w południe. Ale ostatnio on pracował całą niedzielę. Ale co to za praca, lajcik.
Miłego dnia 
06 kwietnia 2024 11:56 / 5 osobom podoba się ten post
Siemka :) Święta i po świętach, ale jaja są w dalszym ciągu, przynajmniej w polityce. Nie powiem, że niezłe, raczej chowu klatkowego. Nie wiadomo w którym miejscu się śmiać 
Wielkanoc spędzona w ciepłej, rodzinnej i wesołej atmosferze. Dyngusa w wersji hard nie było, ale za to po zdjęciu wizytowych ubran, w których bylismy w kościele-bawilismy się w gry i zabawy offline :) Pradziadek przy tym starszą dzieciarnię uświadamiał jak to kiedyś bez interneta było, a najmłodsze w tym czasie wyzbierały poukrywane jajka z czekolady :) Mając dobre serduszka podzielily się jednak ze starszym kuzynostwem, a dziadek chwalebnie zachował rangę najstarszego dyplomowanego bajeranta 
Poza tym spacerom, huśtawkom, placom zabaw, a następnie ucztowaniu świątecznemu po utracie kalorii nie było końca.
Ale cóż, do następnego razu, trzeba bylo wrócić do zwykłego życia. Dziś jednakże sobota -no i robota. Rano planu nie układałam, bo jeszcze tak nie mam, żebym codziennie musiała sobie przypominać :)
Zatem rano obudzilam odkurzaczem gnuśnego męża, przypominając , że miał misję odmalowania mieszkania . A ja miałam wizje jak to ma wyglądać. To co trzeba już kupione, razem z farbami własciwego koloru  a i praca już wre. Co dalej-poczekam aż wyschnie i nabierze odstatecznego odcienia. Wtedy pomyślę co dalej. 
Wczoraj wieczorem przypadkowo wpadła mi w oko perełka , jako ,że nie slucham polecen streamingu co jest na czasie bo większośc to lipa razem ze wspolczesnym "Znachorem". 
A perełka to Brad Pitt, Anthony Hopkins i śmierć i podatki :) Ktoś zgadnie? 
Miłej soboty wszystkim i dobrego nastroju :) 
06 kwietnia 2024 12:52 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Siemka :) Święta i po świętach, ale jaja są w dalszym ciągu, przynajmniej w polityce. Nie powiem, że niezłe, raczej chowu klatkowego. Nie wiadomo w którym miejscu się śmiać :oczko2:
Wielkanoc spędzona w ciepłej, rodzinnej i wesołej atmosferze. Dyngusa w wersji hard nie było, ale za to po zdjęciu wizytowych ubran, w których bylismy w kościele-bawilismy się w gry i zabawy offline :) Pradziadek przy tym starszą dzieciarnię uświadamiał jak to kiedyś bez interneta było, a najmłodsze w tym czasie wyzbierały poukrywane jajka z czekolady :) Mając dobre serduszka podzielily się jednak ze starszym kuzynostwem, a dziadek chwalebnie zachował rangę najstarszego dyplomowanego bajeranta :-)
Poza tym spacerom, huśtawkom, placom zabaw, a następnie ucztowaniu świątecznemu po utracie kalorii nie było końca.
Ale cóż, do następnego razu, trzeba bylo wrócić do zwykłego życia. Dziś jednakże sobota -no i robota. Rano planu nie układałam, bo jeszcze tak nie mam, żebym codziennie musiała sobie przypominać :)
Zatem rano obudzilam odkurzaczem gnuśnego męża, przypominając , że miał misję odmalowania mieszkania . A ja miałam wizje jak to ma wyglądać. To co trzeba już kupione, razem z farbami własciwego koloru  a i praca już wre. Co dalej-poczekam aż wyschnie i nabierze odstatecznego odcienia. Wtedy pomyślę co dalej. 
Wczoraj wieczorem przypadkowo wpadła mi w oko perełka , jako ,że nie slucham polecen streamingu co jest na czasie bo większośc to lipa razem ze wspolczesnym "Znachorem". 
A perełka to Brad Pitt, Anthony Hopkins i śmierć i podatki :) Ktoś zgadnie? 
Miłej soboty wszystkim i dobrego nastroju :) 

Czy to Joe Black,Tinuś ?
06 kwietnia 2024 13:51 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Czy to Joe Black,Tinuś ?

Tak jest :) Jeszcze jeden, propozycja na dzisiejszy seans filmowy - Oscar, Anthony i demencja. 
06 kwietnia 2024 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tak jest :) Jeszcze jeden, propozycja na dzisiejszy seans filmowy - Oscar, Anthony i demencja. 

Ojciec,2020 ?
06 kwietnia 2024 15:25
Maluda

Ojciec,2020 ?

Tak, albo Gary Oldman i Winiona Ryder . Może coś z Malkovichem. Mam ochotę na pyszne kino. A Ty jaki film oglądałaś ? 
06 kwietnia 2024 15:28 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tak, albo Gary Oldman i Winiona Ryder . Może coś z Malkovichem. Mam ochotę na pyszne kino. A Ty jaki film oglądałaś ? 

Tak,te dwa ale Mulkovicza nie lubię. 
06 kwietnia 2024 15:31
Maluda

Tak,te dwa ale Mulkovicza nie lubię. 

Ten wyciskacz łez na faktach, o którym pisałaś :)
Malkovich kojarzy się przez role jakie grał raczej z czarnymi charakterami, Gary Oldman zresztą też, ale aktorzy swietni. 
06 kwietnia 2024 15:31 / 1 osobie podoba się ten post
Może Czas mroku,dramat ? z Gary Oldmanem.
06 kwietnia 2024 15:34 / 3 osobom podoba się ten post
Ten wyciskacz łez to był film oparty na faktach o tragedii w Tajlandi podczas tsunami w czasie Bożego Narodzenia. Tytuł,to Niemożliwe.
06 kwietnia 2024 15:38 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Ten wyciskacz łez to był film oparty na faktach o tragedii w Tajlandi podczas tsunami w czasie Bożego Narodzenia. Tytuł,to Niemożliwe.

Dzięki :)
Nie wiem czy oglądałaś "Myszy i ludzie ", ale żeby odczarować Malkovicha i z tego względu, że  to świetny film. Polecam. 
06 kwietnia 2024 15:57 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Dzięki :)
Nie wiem czy oglądałaś "Myszy i ludzie ", ale żeby odczarować Malkovicha i z tego względu, że  to świetny film. Polecam. 

Już znalazłam,obejrzę późnym wieczorem, dziękuję. 
07 kwietnia 2024 04:58 / 4 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Dziś dzień odpoczynku Pogoda też sprzyja
Miłej, spokojnej niedzieli
07 kwietnia 2024 05:18 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w niedzielny,wczesny ranek.Wczoraj obejrzałam polecany mi przez Tinę film z Johnem Malkowichem,dobry.Teraz kawa,a że niedziela,to wiadomo że nastawiam się  tylko na przygotowywanie posiłków i w miarę możliwości korzystanie ze słoneczka.