Powitajki przy kawie 76

04 kwietnia 2024 10:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊
Nadal pada , nic parasol  i na kaffke do miasta trzeba jechać 
05 kwietnia 2024 05:27 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek piątkowo. Wczoraj oglądałam zajefajny film na prawdziwych faktach,aż się  poryczałam.Dzisiaj nie mam jakiś specjalnych planów-no,może namówię Seniorka do przebrania pościeli.Narazie rozkoszuję się jeszcze pobytem w łóżku.Wszystkim stressfreien Tag życzę i do przodu
05 kwietnia 2024 05:30 / 5 osobom podoba się ten post
No i znowu żle wkleiłam zdymotko 
05 kwietnia 2024 05:48 / 5 osobom podoba się ten post
Witam o poranku w piatek
zaczynamy weekend , milego dnia 
05 kwietnia 2024 06:36 / 4 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo
Dziś planuję małe spotkanko z Lukiem
Miłego weekendu wszystkim
05 kwietnia 2024 07:39 / 4 osobom podoba się ten post

 
Witam 
Bardzo wiosennie. Nic chyba dziś nie stanie na przeszkodzie spotkać się z Malgi.
Życzę Wam spokojnego i miłego dnia 
05 kwietnia 2024 07:57 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  w piątek. Weekendu początek. 😁😏 Cała noc lało ale teraz spokój i cisza. Piesek 🦮 już biega po podwórku , robotnicy pracuja na budowie . My właśnie kawkę pijemy. Skoczę do sklepu po małe zakupy i na dziś większych planów nie ma . Obiad jest z wczoraj więc tylko ewentualnie wyczyszcze piekarnik i poszukiwanie zlecenia cd. 
Wszystkim życzę spokojnego i bezstresowego dnia. 
05 kwietnia 2024 12:13 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  witam w słoneczne południe i życzę pięknej reszty dzionka 
05 kwietnia 2024 13:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 wieje , pada , drzewa łamie w okolicy . Po zakupach i ryneczku idę spać 
05 kwietnia 2024 17:06 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i już piatunio  jak ten czas leci .
Jutro mam dyżur za koleżankę ,tzn, że od pracy się nie odzwyczajam 
Dobrego popołudnia 
05 kwietnia 2024 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek piątkowo. Wczoraj oglądałam zajefajny film na prawdziwych faktach,aż się  poryczałam.Dzisiaj nie mam jakiś specjalnych planów-no,może namówię Seniorka do przebrania pościeli.Narazie rozkoszuję się jeszcze pobytem w łóżku.Wszystkim stressfreien Tag życzę i do przodu:radosc1:

Jesteś bardzo wrażliwa osobą a nawet śmiem pisać , że przewrażliwiona . Oglądaj filmy do śmiechu a nie do płaczu  Dolewasz oliwy do ognia .
06 kwietnia 2024 05:30 / 5 osobom podoba się ten post
Doberek sobotnio w mój dzień dostawy zakupów. Jak znam życie będą na ostatnią chwilę a ja będę latać jak po Red Bullu. Nockę przespałam spokojnie, teraz kawa i błogie nicnierobienie do 8 mej.Zyczę pogodnej soboty. 
06 kwietnia 2024 06:23 / 5 osobom podoba się ten post
Witam i ja sobotnio
Dziś po południu zabierają mi seniorkę do fryzjera - będę mieć 3 godziny ekstra pauzy
Miłego dnia wszystkim
06 kwietnia 2024 08:03 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.  Słońce ☀️ pięknie świeci . Kawa wypita. Zaraz trzeba do sklepu podjechać i uzupełnić zapasy. 
Dziś gruchę pracy w idridzye CD a jutro po południu mamy gości i muszę jakieś menu wymyślec. 
Wszystkim zycze miłego i spokojnego dnia. 
06 kwietnia 2024 08:06 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w sobote 
sobie pospalem i sie wyspalem 
cos pochmurnie dzisiaj ale nareszcie przestalo wiac 
milego dnia wam