Wypieki

27 października 2015 08:27
Barbara48

Ona_Lisa urodziny mam za rowny miesiac na pewno tort i jakies pyszne ciasta-przynajmniej 2 bo juz cala rodzinka(a sa bardzo fajni i liczni,Babcia ma 5 dzieci,duzo wnukow i prawnukow) mi przypomina o urodzinach.

Zgadza śię he, hee Ja myślałam, że Listopad mamy
27 października 2015 10:08 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Zgadza śię he, hee Ja myślałam, że Listopad mamy :palka:

dobrze by bylo,haha:)
27 października 2015 10:20
michasia

Dzisiejszy sernik:gotowanie:

Czy jeszcze coś zostało ???
Przecież to tak nie daleko do Ciebie .
27 października 2015 13:13 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

Czy jeszcze coś zostało ???
Przecież to tak nie daleko do Ciebie .

Jeszcze jest i  ale aby do jutra czekam bo sama wciągnęDzisiaj mam syna PDP Monachium .
27 października 2015 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Dzisiejszy sernik:gotowanie:

Michaska ja Cie ukatrupie za chwile!!!! widzialas jaki temat zalozylam?? no szlak by to trafil hahaha wiecej nie wejde tutaj jak boga kocham haha :))))))ps .mniam mniam ...
27 października 2015 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

Michaska ja Cie ukatrupie za chwile!!!! widzialas jaki temat zalozylam?? no szlak by to trafil hahaha wiecej nie wejde tutaj jak boga kocham haha :))))))ps .mniam mniam ...

Diarana ja od jutra nie jjem, tylko jeszcze drozdzowe mi chodzi po głowie - tak z masełkiem
27 października 2015 21:08 / 2 osobom podoba się ten post
Diarana

Michaska ja Cie ukatrupie za chwile!!!! widzialas jaki temat zalozylam?? no szlak by to trafil hahaha wiecej nie wejde tutaj jak boga kocham haha :))))))ps .mniam mniam ...

No właśnie i ja też tu wlazlam.
Diarana wypadamy stąd to nie nasza bajka.
Ale co robići, gdzie zaglądać i pogadać???
Widzę, że o tej porze 2 topiki najważniejsze "co gotujesz na obiad" i "wypieki".
Pa, serialami się podeprę a czas zleci
28 października 2015 08:37 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

No właśnie i ja też tu wlazlam.
Diarana wypadamy stąd to nie nasza bajka.
Ale co robići, gdzie zaglądać i pogadać???
Widzę, że o tej porze 2 topiki najważniejsze "co gotujesz na obiad" i "wypieki".
Pa, serialami się podeprę a czas zleci

jest wiele innych pokoi nie lam mi sie !! damy sobie rade najwyzej wysadze w powietrze pokoj wypieki i beda wszystkie glodowac haha
28 października 2015 08:38
Gosiap

No właśnie i ja też tu wlazlam.
Diarana wypadamy stąd to nie nasza bajka.
Ale co robići, gdzie zaglądać i pogadać???
Widzę, że o tej porze 2 topiki najważniejsze "co gotujesz na obiad" i "wypieki".
Pa, serialami się podeprę a czas zleci

jest wiele innych pokoi nie lam mi sie !! damy sobie rade najwyzej wysadze w powietrze pokoj wypieki i beda wszystkie glodowac haha
28 października 2015 13:37 / 4 osobom podoba się ten post
Z sernika zostało 2 kawałeczki, a będzie gość to zakręciłam "ciasto odwrócone". Na dno idzie ciemne a po upieczeniu , a podczas pieczenia białe opada na dół a ciemne na górę. Łatwe a czy smaczne
28 października 2015 13:38
michasia

Z sernika zostało 2 kawałeczki, a będzie gość to zakręciłam "ciasto odwrócone". Na dno idzie ciemne a po upieczeniu , a podczas pieczenia białe opada na dół a ciemne na górę. Łatwe a czy smaczne:tanczy:

Wygląda bardzo smakowicie.
28 października 2015 13:41 / 1 osobie podoba się ten post
Mirka Dz

Wygląda bardzo smakowicie.

No już spróbowałam 
28 października 2015 15:50
michasia

Z sernika zostało 2 kawałeczki, a będzie gość to zakręciłam "ciasto odwrócone". Na dno idzie ciemne a po upieczeniu , a podczas pieczenia białe opada na dół a ciemne na górę. Łatwe a czy smaczne:tanczy:

Podawałaś już przepis na o ciasto?
28 października 2015 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Podawałaś już przepis na o ciasto?

Nie, już to robię: " WYWRÓCONE CIASTO" 
Ciemne:
- 150gr.mąki
-150gr.masła
-150gr.cukru
- 1opakowanie proszku do pieczenia /16g/
-2op.cukru wniliowego /16gr/
-3 jajka
- 3łyżki kakao
w przepisie jest jasne, ja robię ciemne i dodaje 3 łyżeczki kakao a wtedy ujmuje 3 łyżeczki mąki.
Jaja + cukier+ cukier wanil. ubijamy, dodajemy masło/ ja rozpuszczam i ostudzone daję/ i dajemy sypkie produkty.

Białe ciasto
500gr cuark/twaróg
-150 gr. masła. 
-150gr, cukru
-3 jaja
-1 budyń waniliowy lub 3 łyzki mąki ziemiaczanej

-sok z 1 cytryny
Jaja+cukier ubijamy,dodajemy masło też rozpuszczone, twaró, sok,i mąkie.
Ciasto brązowe wylewamy na tortownice/24cm/ nastepnie białe delikatnie ,jest rzadkie i pieczemy 55min. w temperaturze 180st. Podczas pieczenia ciasto brązowe wychodzi na wierz a białe na dno.
Polewa" 
-100 mil. śmietany rozgrzewamy i dodajemy gorzką czekoladę 100gr.podgrzewamy do rozpuszczenia . 
S- m- a- c-z -n -e -g -o
  
30 października 2015 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj ciasto na maslance z owocami