Wypieki

24 października 2015 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie cytuję, bo za długie
Barbara48, jesteś cudowna, Takie wypieki? Podziwiam Ciebie, ale do cukierni, nie polecę hee:-)

Ona_Lisa-ja tutaj sie ucze a jak pojade do domku na swieta to bede serwowac mojej Rodzince.Kupilam tu specjalnie segregator aby w kazdej chwili zerknac i nie szukac przepisow,pozdrawiam:)
24 października 2015 13:42 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48 - rozwalasz system! Masz szczęście że ograniczam, bo bym się pewnie rzuciła na pyszności ;))) (wpraszając się)
24 października 2015 13:43
Wychodze z tego tematu bo dostane na glowe.
24 października 2015 13:46
gosia35

Jejku a jaki mam slinoktok masakra! 

Gosia ja tez,juz sie nie moge doczekac 15 h kiedy je rozkroje.A PDP juz przed obiadem chcialy degustowac,haha:)
24 października 2015 13:50
Barbara48

Gosia ja tez,juz sie nie moge doczekac 15 h kiedy je rozkroje.A PDP juz przed obiadem chcialy degustowac,haha:)

Baaaaasia litosci kochana !!!!! ja wciazy jestem i jem ostanio wszystko co na drzewo nie ucieka!!!!!!! Lekarz mnie zabije 7 mcy oszczedzania sie a teraz????????? Pieke,smaze,gouje poluje hbihihihi. Pozeram!!!!! Ok wychodze i prosze mi tu nie odpisywac.
24 października 2015 13:51 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Barbara48 - rozwalasz system! Masz szczęście że ograniczam, bo bym się pewnie rzuciła na pyszności ;))) (wpraszając się)

Mzap88-zapraszam,widze ze jestes rowiesniczka mojego Syna,pozdrawiam :)
26 października 2015 10:16 / 1 osobie podoba się ten post
26 października 2015 21:27
Barbara48

No no dajesz czadu
26 października 2015 21:29 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiejszy sernik
26 października 2015 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

No no dajesz czadu:niech zyje::brawo1::brawo1:

Michasiu dzisjaj byly moje przyjaciolki:)
26 października 2015 21:42
michasia

Dzisiejszy sernik:gotowanie:

Rozumiem ze z Twojego super przepisu,moze zrobie na niedziele,narobilas mi ochoty:)
26 października 2015 22:11
Barbara48

Rozumiem ze z Twojego super przepisu,moze zrobie na niedziele,narobilas mi ochoty:)

Tak to ten przepis - nie za wo dny -  Ten brakujący kawałek to dałam sąsiadce, bo też mi podrzuca swoje Piekłaś " czarną Inez" też samczna i jeszcze lepsza jest "zemsta Teściowej - zastanawiam się kto tak nazywa te ciasta
26 października 2015 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Tak to ten przepis - nie za wo dny - :yeah: Ten brakujący kawałek to dałam sąsiadce, bo też mi podrzuca swoje:randka4: Piekłaś " czarną Inez" też samczna i jeszcze lepsza jest "zemsta Teściowej - zastanawiam się kto tak nazywa te ciasta:zaklopotanie:

Na Czarna Inez dostałam przepis w tym tygodniu ale jeszcze nie robilam, a Zemsta teściowej wygląda obiecująco, faktycznie nazwy ciekawe,haha
27 października 2015 06:42
Barbara48

Na Czarna Inez dostałam przepis w tym tygodniu ale jeszcze nie robilam, a Zemsta teściowej wygląda obiecująco, faktycznie nazwy ciekawe,haha

Jutro masz Urodziny , co upieczesz?
27 października 2015 08:26 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Jutro masz Urodziny , co upieczesz? :-)

Ona_Lisa urodziny mam za rowny miesiac na pewno tort i jakies pyszne ciasta-przynajmniej 2 bo juz cala rodzinka(a sa bardzo fajni i liczni,Babcia ma 5 dzieci,duzo wnukow i prawnukow) mi przypomina o urodzinach.