Stan zdrowia kandydatów pracujących w opiece

16 lutego 2014 22:35
A i jeszcze jedno, nie mam nic do palaczy!!!!! Sam kiedys paliłem. Ale jakos nie pasuje mi kobieta z paierosem na ulicy.I tego peta gdzie zgasi?Pewnie w ręce bo przecież nie wyrzuci na ulicę czy chodnik.Aaaa, zapomniałem, sa smietniki,z których można korzystać...
16 lutego 2014 22:37
robert72

Hogatko jesteś wielka.!!!! Pamietasz jak kiedys na skype powiedziałem Ci, ze jesteś normalna kobietą,pełna humoru i energii? Szcera do bólu.I za to własnie Cię cenie, za Twoja besposredność, nieowijanie w bawełnę.
Masz rację , nie można wszystkich wrzucac do jednego worka.Mówię tylko o tym, ze jak juz jedzie sie do Niemiec do pracy to chyba tak nieelegancko jest na dzień dobry przywitac się wyziewem alkoholowym.Kazdy jest dorosły i robi jak uważa.

Dokładnie,nie mamy prawa rozliczac innych:)Popatrzmy na siebie:)
A pisząc o tym tutaj,tylko wychodzimy na idiotów:(
 
Na marginesie,juŻ mi tak nie słodź ,mam męża hahahahahaha:D;D;D;D;D Jestem zajęta;D;D;D;D;D Ale miło ,miło-w końcu jestem kobietą,a My tak lubimy:)
16 lutego 2014 22:37 / 3 osobom podoba się ten post
robert72

A i jeszcze jedno, nie mam nic do palaczy!!!!! Sam kiedys paliłem. Ale jakos nie pasuje mi kobieta z paierosem na ulicy.I tego peta gdzie zgasi?Pewnie w ręce bo przecież nie wyrzuci na ulicę czy chodnik.Aaaa, zapomniałem, sa smietniki,z których można korzystać...

A gdzie zgasi peta mężczyzna??:)))))
16 lutego 2014 22:37 / 1 osobie podoba się ten post
robert72

A i jeszcze jedno, nie mam nic do palaczy!!!!! Sam kiedys paliłem. Ale jakos nie pasuje mi kobieta z paierosem na ulicy.I tego peta gdzie zgasi?Pewnie w ręce bo przecież nie wyrzuci na ulicę czy chodnik.Aaaa, zapomniałem, sa smietniki,z których można korzystać...

Robercik ja nosze popielniczkę w torebce , tak w razie gdyby kosza nie było po drodze hahahaha...
16 lutego 2014 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
robert72

A i jeszcze jedno, nie mam nic do palaczy!!!!! Sam kiedys paliłem. Ale jakos nie pasuje mi kobieta z paierosem na ulicy.I tego peta gdzie zgasi?Pewnie w ręce bo przecież nie wyrzuci na ulicę czy chodnik.Aaaa, zapomniałem, sa smietniki,z których można korzystać...

Matko jaka dumna jestem ale ci powiem. Ja kobieta eksfuj-paląca na ulicy,eksfuj-papierosa  posiadała tzw podrożną popielniczkę :) Miescila sie w dłoni więc ktoś patrzac z boku mógł myślelć że gasze w garsci :) Bo...własnie...nie zawsze są śmietniki z których można korzystać :)))
16 lutego 2014 22:39
Hahahahaha:D;D;D;D;D;D
 
A nie powiem.:D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
 
Czy to już jest testowanie?
16 lutego 2014 22:40 / 1 osobie podoba się ten post
wiewiorka

A gdzie zgasi peta mężczyzna??:)))))

Nie powiem , nie powiem :))))
16 lutego 2014 22:41
Kiedyś paliłem i ...pety rzucałem na ulicę.I wiecie co?Któregoś dnia,zdałem sobie sprawe z tego co robię.Sam sobie wystawiałem świadectwo.Rok później palenie rzuciłem.
16 lutego 2014 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Hahahahaha:D;D;D;D;D;D
 
A nie powiem.:D;D;D;D;D;D;D;D;D;D
 
Czy to już jest testowanie?

Ja myślę że to przedwstępne badanie czy wytrzymasz tester...:)) A co z tym kolanem? Mówilaś że strzelilam a nie boli :)))
16 lutego 2014 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Nie powiem , nie powiem :))))

Asik czy myslisz , że facet może gasić peta tam gdzie słońce nie dochodzi ?  bo ja tak pomyslałam
16 lutego 2014 22:43
wiewiorka

A gdzie zgasi peta mężczyzna??:)))))

Też ciekawam;).
16 lutego 2014 22:46
alinka1339

Asik czy myslisz , że facet może gasić peta tam gdzie słońce nie dochodzi ?  bo ja tak pomyslałam

Po pierwsze :) Głodnemu chleb na myśli :)
Po drugie : ja naprawde nie wiem gdzie facetowi słonce nie dochodzi :)
Po trzecie...hihihiii...Robert juz powiedział :)))
16 lutego 2014 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
Facet rzuci peta na ulicę,przydepta nogą.Mężczyzna nie zapali wiedząc,ze nie bedzie miał gdzie zgasić.Taka różnica.I Andrejka ma rację, uzywac do woli:)...wszystkiego....
16 lutego 2014 22:49 / 1 osobie podoba się ten post
robert72

Facet rzuci peta na ulicę,przydepta nogą.Mężczyzna nie zapali wiedząc,ze nie bedzie miał gdzie zgasić.Taka różnica.I Andrejka ma rację, uzywac do woli:)...wszystkiego....

Masz rację :) Baba rzuci peta na ulice i przydepnie szpilką a Kobieta nie zapali w obawie ze ktos ją nazwie "fuj-baba" :)
16 lutego 2014 22:51 / 1 osobie podoba się ten post
Asik

Masz rację :) Baba rzuci peta na ulice i przydepnie szpilką a Kobieta nie zapali w obawie ze ktos ją nazwie "fuj-baba" :)

To ja jestem KOBIETA w SZPILKACH :D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;D;