Powitajki przy kawie 77

28 czerwca 2024 08:39 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u nas też parno,duszno nie idzie spać. Chcieliśmy lata to mamy  Spokojnego dzionka wszystkim.
28 czerwca 2024 09:04 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry. Wyspałam się bardzo dobrze,chociaż i miejsce,i łóżko nowe. Cały dom w ciszy jeszcze pogrążony,wszyscy śpią,ja już po kawce. Cieszyłam się na poranne pływanie w basenie ale zmarzlak jestem a tu,po wczorajszej,gwałtownej i krótkiej ulewie ,wzięło i się ochłodziło. Pochmurno i wietrznie. Dobrze że wczoraj sobie popływałam,podryfowalam na materacu,pospałam na hamaku 
Jestem w Kaarst,niedaleko Dusseldorfu,do którego dzisiaj się wybieramy,po śniadaniu,czyli nie wcześniej jak ok południa . Wczoraj córka pedepci,wspólnie z mężem,przygotowali pyszne jedzonko,były sałatki,różne dodatki ,steki i filet z grilla. Posiedzieliśmy do północy.
Ja miałam się relaksować,córka zajęta w kuchni,seniorka przed tv. Myślę że nie jest zachwycona tym wyjazdem,mówiła jak bardzo się na niego cieszy a sprawia wrażenie obrażonej i niezadowolonej. Myślała że będzie jak królowa,cały dwór ciągle przy niej a tu okazuje się,że częściej mną się zajmują . Cóż,mam mieć wolne,ba,nawet przykaz żeby się pdp nie zajmować,to korzystam.Powiedzialam jednak, żebyśmy z zaplanowanej na popołudnie wycieczki statkiem zrezygnowali,to za dużo by było dla mojej Inge,tym bardziej że pogoda się zmieniła. Wieczorne wyjście do restauracji powinno poprawić jej humor,bo to ulubiona rozrywka . Pewnie odetchnie jak wrócimy jutro do domu,będzie mogła znajomym w bistro opowiadać,jak było wspaniale 
Przyjemnego piątku,weekendu początku życzę 
28 czerwca 2024 09:05 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Dzień dobry u nas też parno,duszno nie idzie spać. Chcieliśmy lata to mamy :najlepszego3: Spokojnego dzionka wszystkim.

A ja bardzo Wam dzisiaj tego upału zazdroszczę 
28 czerwca 2024 09:07 / 2 osobom podoba się ten post
siedzę na tarasie, piję kawkę, zaraz coś przegryzę i cieszę się słońcem.. kochani, to już weekend :) dobrego dnia i całego..jak to mówią młodzi.. trójdzionka 
28 czerwca 2024 10:03 / 2 osobom podoba się ten post
U Was też tak duszno dziś? Nie ma czym oddychać. Będziemy chyba dziś siedzieć z seniorem w domu, bo upał straszliwy. Wy bardziej aktywnie? 
28 czerwca 2024 10:07 / 1 osobie podoba się ten post
stanislawn

U Was też tak duszno dziś? Nie ma czym oddychać. Będziemy chyba dziś siedzieć z seniorem w domu, bo upał straszliwy. Wy bardziej aktywnie? 

Niestety,nie. Niestety dla mnie,bo mam wolne,"plażę" przy domu,mogłabym korzystać a tu nici z tego. Może się ociepli,słońce już się wyłoniło zza chmur 
28 czerwca 2024 15:43 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie duchota w mieszkaniu dmucha wentylator,ale rano byłam na małym spacerku i w sklepie.Obiecałam sobie że popołudniu też pójdę ale nie wiem czy mi się zachce bo jest parno.
29 czerwca 2024 05:13 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  wstałam, okno otworzone bo parno i duszno. Dziś ostatni tutaj dzień takiej pogody. Od jutra chłodniej i ma wrócić deszczowa pogoda. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
29 czerwca 2024 06:33 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry uciekł mi wątek więc już się nie rozpisuję 
29 czerwca 2024 10:03 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piękny,sobotni poranek ☀️ 
Dzisiaj koniec laby, po południu wracamy do domu . To był fajny czas,jakby krótki urlop. Wczoraj byłyśmy w Dusseldorfie. Jestem zachwycona miastem. Zazdroszczę Dorotee że ma te wszystkie atrakcje na codzień,kiedy jest u Margaretki 
Dzisiaj koniec laby, po południu wracamy do domu.
Pięknego,spokojnego dnia życzę 
Poranna kawa z nogami w basenie lepiej smakuje 
29 czerwca 2024 10:52 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 
Pozdrawiam serdecznie z domu
Gusiu , Duesseldorf to przepiękne miasto , okolice też , mogę że względu na sporą samodzielność zlecenia korzystać.
 
29 czerwca 2024 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam sobotnim popołudniem i życzę pięknej pozostałej części weekendu 
29 czerwca 2024 17:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór Ekipo opiekunkowa😁
W busie siedzę i podskakuje bo na kole akurat,ale nic mi nie ma, po Aviomarinie moge na dachu do góry nogami jechać,  tylko nie te litery mi wskakują co trzeba😜Urlop mam 14 dni to się cieszę jak ..olera.Gorąc w CH i w Pl też.W busie klimą, 2 kierowcow(firmę zmienilam)a pasażerów 7 wszyscy w Szwajcarii wsiedli + milusinski mały piesek.Jak długo jeżdżę to bez kontroli się obyło.Dzis przy wiezdzie do De Halt🤚Sprawdzili tylko czy fotki z rzeczywistym wizerunkiem się zgadzają i  resztę co na plastiku widnieje, piesiowi czy szczepiony .
Ostatnio jeszcze do nas na oddzial trafiła pani z lewostronnym paraliżem z Ukrainy.Mieszka w Ch .krótko a Spracha rosyjska,ukraińska, trochę polska czyli miszung to się naprodukowalam nieco a inni  translatorani się ratowali jak mnie nie było😉Ale teraz schlussssss zero gadki i myślenia o robocie. Wszystkim co niebawem do domu Gusia,Dusia,Kika szerokości,fajnego wypoczynku  i kontrolowanego wydawania Geldow albo nie ....róbta co chceta bo to Wasze.😊
Do następnego razu 😁😘Ciao
Ps 
Nie wiem komu dziś kibicować 😉
Mamy na oddziale i Włochów i Szwajcarów dobrze ze jadę do domu😂
 
 
29 czerwca 2024 19:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry w piękny,sobotni poranek ☀️ 
Dzisiaj koniec laby, po południu wracamy do domu :-(. To był fajny czas,jakby krótki urlop. Wczoraj byłyśmy w Dusseldorfie. Jestem zachwycona miastem. Zazdroszczę Dorotee że ma te wszystkie atrakcje na codzień,kiedy jest u Margaretki :oczko:
Dzisiaj koniec laby, po południu wracamy do domu.
Pięknego,spokojnego dnia życzę :najlepszego3:
Poranna kawa z nogami w basenie lepiej smakuje :-)

Gusia, bo bisurmanin jakiś Cię porwie, a tam ich niemało :) 
 
Ciepło, ciepło nawet bardzo. Witam Forum całe :)
30 czerwca 2024 06:58 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry.   Po całonocnej burzy tzn zaczęło od 1 do 5 porządnie lać i rozszalało się wręcz jakieś mini tornado teraz cisza. Przyjemny chłodek wpada do pokoju . Po pewnym grzmocie gdzieś niedaleko zapaliły się u tutaj wszystkie światła w domu. 🤣😏 Jakiś znak ? Czy instalacja stara? 
Od dziś troszkę ma być chłodniej i deszczowo. 
Wszystkim życzę spokojnej niedzieli.