Powitajki przy kawie 77

27 czerwca 2024 05:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Parno, duszno spać się nie da. Kolejny gorący dzień przed nami. Ufff. 
Miłego i spokojnego dnia opiekunkowo. 
27 czerwca 2024 07:38 / 2 osobom podoba się ten post
27 czerwca 2024 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  zbliża się kolejny weekend  życzę wszystkim spokojnego dnia 
27 czerwca 2024 08:56 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 , już z pociągu der DB
Po dwóch zmienach peronu , biegach z 17 na 14 i z powrotem na 17 uff siedzę przy kaffce i francuskim śniadaniu 
Jeszcze 35 minut opóźnienia a na przesiadkę mam 32 minuty 🤗
27 czerwca 2024 11:27 / 4 osobom podoba się ten post
Mam 3 minuty na  przesiadkę w Berlinie 🤗jak dobrze pójdzie , na szczęście muszę tylko z 2 na 1 przejść bez biegów po  tunelach 🔥
27 czerwca 2024 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Witam południową porą, byłam rano już na rowerku a ponieważ dawno nie jezdziłam  to pupa boli i kolana też. Teraz muszę trochę odpocząć bo tak jestem zmęczona.Nogi wyprostować i odetchnąć po tym upale. Taki ukrop 😅 że pot spływa po ciele,najpierw weznę szybki prysznic    Spokojnego dnia życzę.
27 czerwca 2024 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Witam południową porą, byłam rano już na rowerku a ponieważ dawno nie jezdziłam :jazda na rowerze: to pupa boli i kolana też.:lol1: Teraz muszę trochę odpocząć bo tak jestem zmęczona.Nogi wyprostować i odetchnąć po tym upale. Taki ukrop 😅 że pot spływa po ciele,najpierw weznę szybki prysznic :kapiel:  :papa: Spokojnego dnia życzę.:kwiatek dla ciebie2:

Nie mam na zleceniu roweru a też bym sobie chętnie pojeździł. To zawsze fajnie spędzony czas. 
27 czerwca 2024 17:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry po południu 🌟
Jesteśmy już od kilku godzin u córki pdp. Zostaniemy do soboty. Mam prawie urlop -slońce,basen,leżaki,hamak. Wolne 
Córka przejęła opiekę nad mamą a jej mąż rozpieszcza nas smakołykami.
Bardzo przyda mi się taki relax, zmęczona już jestem ale za tydzień będę domykała walizki.
Przyjemnego jeszcze dnia życzę 
27 czerwca 2024 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
stanislawn

Nie mam na zleceniu roweru a też bym sobie chętnie pojeździł. To zawsze fajnie spędzony czas. 

Stanisławn, ja na ostatnim zleceniu też nie miałam rowera ale teraz jestem w domu to jak mam chęć to jadę. Lubię jezdzić na rowerze,podobnie jak ty.Powiem ci że czasami trzeba się upomnieć o rower może rodzina załatwi lub podopieczny , ja często upominałam się o rower i przeważnie załatwili. Na ostatniej szteli rodzina nie była sprzyjająca opiekunce i mimo moich upominań nie załatwili chociaż stał w piwnicy tylko bez powietrza wystarczyło pąpkę i napąpować.  Upomnij się może coś z tego wyjdzie?,powodzenia 
27 czerwca 2024 22:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry po południu 🌟
Jesteśmy już od kilku godzin u córki pdp. Zostaniemy do soboty. Mam prawie urlop -slońce,basen,leżaki,hamak. Wolne :-)
Córka przejęła opiekę nad mamą a jej mąż rozpieszcza nas smakołykami.
Bardzo przyda mi się taki relax, zmęczona już jestem ale za tydzień będę domykała walizki.
Przyjemnego jeszcze dnia życzę :najlepszego3:

Gusia zazdroszczę ci tego basenu, przy takiej pogodzie to wspaniała rzecz 
27 czerwca 2024 22:43 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Gusia zazdroszczę ci tego basenu,:lol1: przy takiej pogodzie to wspaniała rzecz :-)

Sama sobie zazdroszczę 
28 czerwca 2024 06:11 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry.  Parno ,duszno spać nie mogę. Okna całą noc otwarte i tylko lekki wiaterek wpada. 
Dobrego dnia opiekunkowo. 
28 czerwca 2024 06:55 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo wszystkim miłego dnia 
28 czerwca 2024 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry  witam i życzę dobrego dnia 
28 czerwca 2024 08:36 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Sama sobie zazdroszczę :-)

To podajmy sobie ręce  miłego odpoczynku który ci się należy