Powitajki przy kawie 77

07 czerwca 2024 07:39 / 5 osobom podoba się ten post
07 czerwca 2024 08:30 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Spokojnego dnia opiekunkowo. 
07 czerwca 2024 09:22 / 4 osobom podoba się ten post

 
Witam i życzę miłego dnia 
07 czerwca 2024 09:58 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,zapowiada się kolejny,słoneczny dzień ☀️
Wczoraj długi spacer z pdp,spotkanie ze znajomymi,sympatycznie,miło i smacznie. Poznałam nowe zakątki i fajny lokal wśród zieleni. Zrobiłyśmy ok 6 km. Seniorka przeszczęśliwa. Tyle że zjadłyśmy kolację ok 17tej więc po powrocie do domu,o 20tej ,o zwyczajnej dla Niej porze jedzenia,znów była głodna . Dobrze że miałam pozostałości z poprzedniego dnia,dała radę zjeść jeszcze normalną obiadokolację. Teraz jeszcze śpi,pewnie nadmiar świeżego powietrza tak na Nią zadziałał 
Pieknego,dobrego dnia życzę 
07 czerwca 2024 10:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 jaja i ziemniaki kupione na ryneczku . 
Teraz pojechałam rowerkiem do apteki i zaraz mleko na tydzień . 
Słońce ☀️ grzeje , o 12 ploty 
07 czerwca 2024 10:44 / 4 osobom podoba się ten post
Szybkie dzien dobry i zmykam, bo jestem odrobinkę zajęta :)
Miłego dzionka :)
07 czerwca 2024 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Szybkie dzien dobry i zmykam, bo jestem odrobinkę zajęta :)
Miłego dzionka :)

Miło,że znalazłaś chwilę w tej zajętości,żeby się z nami przywitać.
Dobrego dnia i zmykaj do zajęć ☀️
07 czerwca 2024 16:51 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w dobry piątek 
 
Zapraszam na popołudniowa herbatkę .
07 czerwca 2024 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dzięki mleczko za herbatkę, miałam robić kawę ale najpierw zrobię herbatkę rumiankową Trzeba zachować umiar w piciu kawy. Ja dalej leniuchuję i załatwiam sprawy. Miłego popołudnia, wieczoru i nocy wam życzę.
07 czerwca 2024 19:21 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry ,zapowiada się kolejny,słoneczny dzień ☀️
Wczoraj długi spacer z pdp,spotkanie ze znajomymi,sympatycznie,miło i smacznie. Poznałam nowe zakątki i fajny lokal wśród zieleni. Zrobiłyśmy ok 6 km. Seniorka przeszczęśliwa. Tyle że zjadłyśmy kolację ok 17tej więc po powrocie do domu,o 20tej ,o zwyczajnej dla Niej porze jedzenia,znów była głodna :-). Dobrze że miałam pozostałości z poprzedniego dnia,dała radę zjeść jeszcze normalną obiadokolację. Teraz jeszcze śpi,pewnie nadmiar świeżego powietrza tak na Nią zadziałał :lol1:
Pieknego,dobrego dnia życzę :angel3:

Ja też lubię podjadać wieczorem Staram się ograniczyć wtedy do paluszków, ewentualnie krakersów ale czasami silna wola przepada i czipsa też zjem.
07 czerwca 2024 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Też tak robiłam z tą różnicą , że często odkładałam na półkę to co podopieczna kładła do wózka 
.Nie chciałam rezygnować z robienia jej wielkiej przyjemności. Wolę ugodowo w pracy w domu mogę poszefic :-)

Nie znałam tej metody z odkładaniem na półkę !
07 czerwca 2024 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

Ja też lubię podjadać wieczorem:-) Staram się ograniczyć wtedy do paluszków, ewentualnie krakersów ale czasami silna wola przepada i czipsa też zjem.

To ja się dołączę że lubię podjadać wieczorem ,ale my tutaj kolację mamy ok 17,15-17,40 to nic dziwnego że chce się jeść.Staram się jeść jogurta ale zdaży się że i te moje rumowe cukierki 
08 czerwca 2024 07:05 / 2 osobom podoba się ten post
Witam się z Wami w sobotę życząc miłego j spokojnego dzionka 
08 czerwca 2024 07:22 / 2 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim w sobote
08 czerwca 2024 07:23 / 1 osobie podoba się ten post
Dzień dobry. Słońce ☀️ już swieci ale tutaj takie zadupie, że nie ma gdzie iść i te sklepy daleko wiec wolę siedzieć w domu lub ogrodzie. Spokojnej soboty opiekunkowo.