Jak minął dzień 14

13 września 2023 21:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A mnie deszcz złapał na wychodnym. Najpierw myślałam że nieodpowiednio się ubrałam,bo letni,"dziurawy " sweterek i w słońcu było mi gorąco,ale w jednej chwili się zachmurzyło i zaczęło mocno padać. Spodziewałam się deszczu,więc parasolkę miałam ze sobą. Ochłodziło się więc sweterek był akurat. Niby 20-22 st,a zimno jakoś. Jutro ma być pogodnie i słonecznie. Ale jesień już puka do drzwi,trzeba się przyzwyczajać.

Ja sobie wzięłam tutaj ze sobą z Pl moja stara p deszczowa pelerynę zna napy z kapturem. Jest szeroka i długa więc nawet i na kurtkę się zmieści a składa się do wielkości parasolki więc i do torebeczki się zmieści. 
13 września 2023 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Luke


 
:nerwowy1::nerwowy2::nerwowy:
 
:smiech3:
 
Fotka od koleżanki. Dziś, Borowik amerykański. 
A ja jeszcze w pracy ?
Może się przejadę do Ogrodu Angielskiego albo do Hirschgarten ?

Ja właśnie je zbieram w Łebie, potem do noc przerabiam. Już mam pomału ich dosyć, a jeszcze  mi prawie tydzień został tego "wypoczynku"...
14 września 2023 20:13 / 4 osobom podoba się ten post
Byłam w Sanktuarium Czarnej Madonny w Alttoting.Wrażenia niesamowite.
14 września 2023 21:10 / 4 osobom podoba się ten post
Rozgadane to nasze forum tak,że nawet mnie pisać się odechciewa . Co zajrzę,to cisza. Fajnie że chociaż Maluda podzieliła się fotką z wycieczki . Niby ludzie na Forum ci sami co wcześniej,a jakby inni. Wydawało mi się,że Forum to miejsce do wymiany myśli,poużalania się albo pochwalenia,do rozmów ,a tu najczęściej "dzień dobry","dobranoc" i info o pogodzie. Szkoda,że tak się dzieje. 
14 września 2023 22:01 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Rozgadane to nasze forum tak,że nawet mnie pisać się odechciewa :-(. Co zajrzę,to cisza. Fajnie że chociaż Maluda podzieliła się fotką z wycieczki:-) . Niby ludzie na Forum ci sami co wcześniej,a jakby inni. Wydawało mi się,że Forum to miejsce do wymiany myśli,poużalania się albo pochwalenia,do rozmów ,a tu najczęściej "dzień dobry","dobranoc" i info o pogodzie:-(. Szkoda,że tak się dzieje. 

I tutaj się z Tobą zgadzam Gusiu.To forum umiera albo staje się nudne.Gdzie te śmichy chichy do późna,opisywanie roznych sytuacji,porady u.s.w.Ni ma.
14 września 2023 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
Tylko trzy mi się wkleiły.
14 września 2023 22:27 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

I tutaj się z Tobą zgadzam Gusiu.To forum umiera albo staje się nudne.Gdzie te śmichy chichy do późna,opisywanie roznych sytuacji,porady u.s.w.Ni ma.

Ano,ni ma. Konieczna reanimacja 
15 września 2023 20:55 / 6 osobom podoba się ten post
Nie będę pisać w odliczajkach, tu napiszę parę słów... Cieszę się, że Gusia znów trafiła na fajne miejsce, że jest znów w swoich klimatach.
Niemniej ja bym się tam nie odnalazł. Owszem, lubię towarzystwo znajomych czy rodziny podopiecznych. Wspólne jakieś obiady w mieście czy wyjazdy sprawiały mi zawsze frajdę, nigdy nie odmawiałem. Ale nie przesiadywałem nigdy długo ze znajomymi czy rodziną. Oni też chcieli ze sobą porozmawiać, ja z kolei chciałem też dać odpocząć językowi. Często wolę spędzać czas w samotności, nie interesują mnie zbytnio jakieś spotkania z grup z fb. Tutaj mam luz, Helmut dobrze się sam sobą zajmuje. Kupiłem mu sudoku, które lubi rozwiązywać. Od czasu do czasu zajrzę do niego i spytam się, czy czegoś nie potrzebuje itd. A miejsce mi się podoba. Wszędzie blisko, dużo ludzi różnej narodowości. Wszyscy normalnie funkcjonują w społeczeństwie. Laba i jeszcze raz laba. Więc raz jeszcze tu wracam, o czym wspominałem.
Tak więc, każdy z nas jest inny, jedni wolą spokojniejsze sztele, inni takie, żeby coś się na nich działo. 
15 września 2023 21:47 / 4 osobom podoba się ten post
No i jutro minie tydzień pod tym adresem...Wspominałam już wczoraj, że córka Seniorki spytala mi się,czy tu wrócę...Szczerze-nie wiem.Z jednej strony to dobra opcja,bo dzień pracy niezbyt długii,ale kasa nie powala a ja mam wiele spraw, które muszę szybko ogarnąć finansowo.Wczoraj też przyznano mi rentę rodzinną po Piotrze... Jeszcze nie mogę się z tym oswoić,to dopiero trzy tygodnie.Co mnie cieszy,to blizszy kontakt ostatnio z moimi dziećmi.Dopiero teraz widzę, jak bardzo pochłonieta bylam tylko moim małzenstwem.Czasu nie cofne,ale patrzę z nadzieją w przyszłość.Zeby tylko zdrowie dopisywalo jak najdłużej,zeby nie być nikomu ciezarem.Po powrocie czeka mnie batalia z dziećmi Piotra o mieszkanie,auto.Pierwsze kroki skieruję do radcy prawnego...No i dzisiaj umówiłam sobie termin na rezonans magnetyczny kręgosłupa, trzeba się ratować, dopóki można.Wyjazd do pracy tydzień po pogrzebie był najlepszą decyzją.Sorki za te osobiste wynurzenia przed snem.Obejrzałam fajny ,historyczny film,pogadałam z siostrą i jest mi lepiej.A czy tu wrócę?
15 września 2023 21:59 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

No i jutro minie tydzień pod tym adresem...Wspominałam już wczoraj, że córka Seniorki spytala mi się,czy tu wrócę...Szczerze-nie wiem.Z jednej strony to dobra opcja,bo dzień pracy niezbyt długii,ale kasa nie powala a ja mam wiele spraw, które muszę szybko ogarnąć finansowo.Wczoraj też przyznano mi rentę rodzinną po Piotrze... Jeszcze nie mogę się z tym oswoić,to dopiero trzy tygodnie.Co mnie cieszy,to blizszy kontakt ostatnio z moimi dziećmi.Dopiero teraz widzę, jak bardzo pochłonieta bylam tylko moim małzenstwem.Czasu nie cofne,ale patrzę z nadzieją w przyszłość.Zeby tylko zdrowie dopisywalo jak najdłużej,zeby nie być nikomu ciezarem.Po powrocie czeka mnie batalia z dziećmi Piotra o mieszkanie,auto.Pierwsze kroki skieruję do radcy prawnego...No i dzisiaj umówiłam sobie termin na rezonans magnetyczny kręgosłupa, trzeba się ratować, dopóki można.Wyjazd do pracy tydzień po pogrzebie był najlepszą decyzją.Sorki za te osobiste wynurzenia przed snem.Obejrzałam fajny ,historyczny film,pogadałam z siostrą i jest mi lepiej.A czy tu wrócę?

A dożywocia do mieszkania nie masz? Jeśli tak to co się boisz? 
A auto ? Potrzebne Ci . ? Prawka nie masz a jak stoi to się bardziej pasuje niż jak się jeździ a utrzymanie auta kosztuje. 
15 września 2023 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A dożywocia do mieszkania nie masz? Jeśli tak to co się boisz? 
A auto ? Potrzebne Ci . ? Prawka nie masz a jak stoi to się bardziej pasuje niż jak się jeździ a utrzymanie auta kosztuje. 

Mam prawo do połowy mieszkania a auto mi lotto,bo i tak nie mam prawka.Chcę je sprzedac, jak się uda i pieniądze na zadłuzenia.Mam testament obopolny spisany z Piotrem.W razie czego machnę nim przed nosem.
15 września 2023 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Mam prawo do połowy mieszkania a auto mi lotto,bo i tak nie mam prawka.Chcę je sprzedac, jak się uda i pieniądze na zadłuzenia.Mam testament obopolny spisany z Piotrem.W razie czego machnę nim przed nosem.

No to co się boisz? Chyba że dzieci nie wiedzą i to ich może gorzko zaboleć jeśli ojciec im nic nie powiedział. 
15 września 2023 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No to co się boisz? Chyba że dzieci nie wiedzą i to ich może gorzko zaboleć jeśli ojciec im nic nie powiedział. 

Właśnie, że nie wiedzą...
15 września 2023 22:12 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Właśnie, że nie wiedzą...

To mogą czekać Cię ciężkie chwile ..  życzę wytrwałości 
16 września 2023 16:23 / 3 osobom podoba się ten post
a no mija.. 
Piękna pogoda, w centrum tłum ludzi, w większości w strojach bawarskich...wszak dziś zainaugurowano tutaj Oktoberfest 2023
U mnie spokój, o 17 zmiana windelka, kolacja i wolne do 20. Bo przeważnie siedzi do tej godziny w kuchni. Dziś z miasta przywiozłem Helmutowi drugie Sudoku, więc ma co robić.