Dowcipy i anegdoty #4

05 maja 2016 13:04
Kobietka

To faktycznie, jak nie ma "chemii", to dajmy spokój sąsiadowi :-)

Sasiad ma 92 lata  Nie lubie go dotykac. Znaczy nie probowalam ale czuje,ze nie lubie  Zreszta nie wiem czy dotyk wiedzmy nie spowodowalby u niego zejscia z tego swiata. O nie!! Moglby sie mscic i straszyc mnie,chociaz juz jestem wystraszona 
05 maja 2016 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Ty,to nie jest jezyk. To perwersyjnie czerwony ozor jest  Az sie boje pomyslec po co nim tak merda ta morda zoltawa? 
05 maja 2016 13:37 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Sasiad ma 92 lata :-) Nie lubie go dotykac. Znaczy nie probowalam ale czuje,ze nie lubie :-) Zreszta nie wiem czy dotyk wiedzmy nie spowodowalby u niego zejscia z tego swiata. O nie!! Moglby sie mscic i straszyc mnie,chociaz juz jestem wystraszona :lol2:

Tak, nie rób niczego na co nie masz ochoty
Nie bój się, to nas niech się boją :
05 maja 2016 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Tak, nie rób niczego na co nie masz ochoty :-)
Nie bój się, to nas niech się boją ::diabel2:

To na co mam ochote tez zrobic nie moge. Irytujace ;)
A tego,ze sie mnie boja niektore osoby to ja wiem dokladnie. Taka karma Wiedzmo kolorowa 
05 maja 2016 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

To na co mam ochote tez zrobic nie moge. Irytujace ;)
A tego,ze sie mnie boja niektore osoby to ja wiem dokladnie. Taka karma Wiedzmo kolorowa :-)

Ja też nie mogę, o kilku co się boją wiem, a o kilku pewnie nie wiem, ale to nie ten wątek :pomponiara:
05 maja 2016 13:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Ja też nie mogę, o kilku co się boją wiem, a o kilku pewnie nie wiem, ale to nie ten wątek :pomponiara:

Cicho badz!! Milcz kobieto! Przeciez sie wyda i nie bedziemy mialy swoich babskich tajemnic 
05 maja 2016 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Cicho badz!! Milcz kobieto! Przeciez sie wyda i nie bedziemy mialy swoich babskich tajemnic :-)

Tajemnic to nam nie zabraknie, spoko Ale ok, zamilczam 
05 maja 2016 14:20 / 2 osobom podoba się ten post
Dobra,najwazniejsze,zeby sie smiac,tak se mysle,ze niezle tu nasmiecilysmy. Modi sie zezlosci i nas kijem stad pogoni A mietla szwankuje,nie wiem czy uda mi sie zwiac zanim zacznie obdzielac czerwonymi znaczkami ;)))) Chociaz...w sumie nasz spam tez mozna pod kategorie anegdot podciagnac,prawda?
05 maja 2016 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Dobra,najwazniejsze,zeby sie smiac,tak se mysle,ze niezle tu nasmiecilysmy. Modi sie zezlosci i nas kijem stad pogoni :-) A mietla szwankuje,nie wiem czy uda mi sie zwiac zanim zacznie obdzielac czerwonymi znaczkami ;)))) Chociaz...w sumie nasz spam tez mozna pod kategorie anegdot podciagnac,prawda?

Oczywiście, że anegdota ! Modi ? Cóż, najwyżej dostaniemy pierwsze ostrzeżenie, czyli pogrozi nam.....mieczem świetlnym
Ok, muszę potem poszukać takiego wątku- "śmietnik" chyba się nazywał.Tam można bez obaw figlować - w granicach przywoitości oczywiście. Nieprzyzwoicie to chyba na tym "+18".....
05 maja 2016 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Oczywiście, że anegdota ! Modi ? Cóż, najwyżej dostaniemy pierwsze ostrzeżenie, czyli pogrozi nam.....mieczem świetlnym :lol3:
Ok, muszę potem poszukać takiego wątku- "śmietnik" chyba się nazywał.Tam można bez obaw figlować - w granicach przywoitości oczywiście. Nieprzyzwoicie to chyba na tym "+18".....:zawstydzony:

Ja zawsze swintusze przyzwoicie  Z nieprzyzwoitych rzeczy to fakersa wystawiam jak sie zdenerwuje 
05 maja 2016 15:43 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja zawsze swintusze przyzwoicie :-) Z nieprzyzwoitych rzeczy to fakersa wystawiam jak sie zdenerwuje :-)

Ja nie świntuszę. Raczej nie. I jestem grzeczna. Kiedy trzeba
05 maja 2016 15:45 / 4 osobom podoba się ten post
Podjeżdża facet na CPN zatankować swoje nowe Porsche. Podchodzi ktoś z obsługi, patrzy a w aucie siedzi piękna blondynka i struś. Zdziwiony pyta: a po co pan wozi tego strusia? A wie pan, to przez przypadek. Złowiłem złotą rybkę i powiedziała, że spełni mi trzy życzenia.
Pierwsze życzenie: chcę nowe porsche! Rybka spełniła.
Drugie życzenie: chcę mieć przepiękną blondynkę, spełniła i to!
Trzecie życzenie: powiedziałem rybce, że chce mieć w końcu dużego ptaka a ta mi strusia dała i odpłynęła!
05 maja 2016 16:13 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Ja nie świntuszę. Raczej nie. I jestem grzeczna. Kiedy trzeba :niebo pieklo:

A ja nie jestem grzeczna! W zyciu! Umarlabym z nudow...Daj spokoj Wiedzmo jedna Ty ;> Musze Ciebie rozkrecic troche albo inne cos 
05 maja 2016 16:21 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

A ja nie jestem grzeczna! W zyciu! Umarlabym z nudow...Daj spokoj Wiedzmo jedna Ty ;> Musze Ciebie rozkrecic troche albo inne cos :lol2:

KIEDY TRZEBA !!!
05 maja 2016 16:29 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

KIEDY TRZEBA !!!

Trzeba trzebic niewytrzebione. Gupia Ty  Odpalaj mietle i sruu do mnie.  Ale migusiem ;)))