Na wyjeździe #29

01 listopada 2015 17:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Cindy aus Marzahn też śpi na brzuchu:-)

Obejrzałem tę Cindy. Piękna kobieta o inteligentnym spojrzeniu.
01 listopada 2015 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Weż no czasem się chociaż o stół oprzyj.........wygodniej i pewniej.....się śpi:-):-)

Masz rację , zawsze to jakieś wsparcie , ale za długo sie nie da , bo " podobnoż " od dlugiego stojania żylaków się można nabawić
01 listopada 2015 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Obejrzałem tę Cindy. Piękna kobieta o inteligentnym spojrzeniu.

Kwestia gustu:)
Ja bardzo ją lubię, a co do inteligencji to Cindy jest bardzo inteligentną kobietą,-jak większość kabaretystów:)
01 listopada 2015 17:35
Ewelina1

Dzięki. No w takim stroju każdy wyglądałby koszmarnie. 
To dowód na to, że Dziewczyny nie zakładajcie takich spodni z meszkiem jak powyżej. Ale bardzo ładna Kobieta. Mi się podoba.No może wystroić jej kazałbym się bardziej nieco. 
01 listopada 2015 17:36 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Masz rację , zawsze to jakieś wsparcie , ale za długo sie nie da , bo " podobnoż " od dlugiego stojania żylaków się można nabawić :-)

To se klęknij i tyle.........tylko żebyś se siniaków na kolanach nie porobiła.........też za długo nie wskazane
01 listopada 2015 17:37 / 7 osobom podoba się ten post
Ewelina1

No i już masz po pysku ! Czy wiesz , że bez mojej zgody nie wolno Ci pokazywać moich zdjęć w miejscach publicznych ( nie mylić z domami ! ) a w ogole to skąd je wzięłaś ? czy z tego albumu , który wysłałam Ci , żebyś sobie pooglądała .......moje fotki ???
01 listopada 2015 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No i już masz po pysku ! Czy wiesz , że bez mojej zgody nie wolno Ci pokazywać moich zdjęć w miejscach publicznych ( nie mylić z domami ! ) a w ogole to skąd je wzięłaś ? czy z tego albumu , który wysłałam Ci , żebyś sobie pooglądała .......moje fotki ??? :-):-):-)

No wiesz co Niepowtarzalna? No nie wyobrażam sobie tego forum bez Ciebie ))
01 listopada 2015 17:40 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No i już masz po pysku ! Czy wiesz , że bez mojej zgody nie wolno Ci pokazywać moich zdjęć w miejscach publicznych ( nie mylić z domami ! ) a w ogole to skąd je wzięłaś ? czy z tego albumu , który wysłałam Ci , żebyś sobie pooglądała .......moje fotki ??? :-):-):-)

Mówiłaś,że nie mogę upubliczniać tych na których jesz............no więc wyszukałam takie,na którym pozujesz
01 listopada 2015 17:42 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

To se klęknij i tyle.........tylko żebyś se siniaków na kolanach nie porobiła.........też za długo nie wskazane:-)

Co kuźwa kleknij ? czego Ty mnie do złego namawiasz ? kiedyś uklęknęłam już przed drzwiami banku i ochroniarz mi wytłumaczył , że mogę na obydwóch wyprostowanych nogach stojać i że to wystarczy ręką pociągnąć i drzwi się same ( prawie ) otworzą ! A ja durnowata uklęknęłam i do klamki za wysoko mi było ......no co ?! malutka jezdem !
01 listopada 2015 17:44 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Wydaje mi śię, że jesteś Amelka, ponieważ Ona pisała tylko póżnym wieczorem
po drugie, pisownia, taka sama,
po trzecie, gdybyś był mężczyzną, był byś dla mnie milszy, gdyż jestem Kobietą.
 Ja nie lubię postaci tzw, fikcyjnych!, szkoda mojego czasu, na Bajki.

No na tym forum raczej męża nie znajdziesz. ))))
Jesli o mnie chodzi, nie ten adres, niestety ))) Wyrusz w plener, bo tu szkoda Twojego czasu )))
01 listopada 2015 17:48
Knorr

No na tym forum raczej męża nie znajdziesz. :-)))))
Jesli o mnie chodzi, nie ten adres, niestety :-)))) Wyrusz w plener, bo tu szkoda Twojego czasu :-))))

Oj nieładnie , pojechałeś po bandzie , nie ma to tamto : gdyż ja też Kobietą jezdem .....kurde 1 musi Kobietą , bo rodziłam .........kiedyś
01 listopada 2015 17:49
Knorr

No na tym forum raczej męża nie znajdziesz. :-)))))
Jesli o mnie chodzi, nie ten adres, niestety :-)))) Wyrusz w plener, bo tu szkoda Twojego czasu :-))))

To już bezczelnośc jest! pisałam, że jesteś Amelką a nie Knorem, Fajnie śię wymigałeaś moim kosztem ha, haa, nie ten adres .
Usunęłam Cię już jakiś czas ze znajomych. :pomponiara:
01 listopada 2015 17:50 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj nieładnie , pojechałeś po bandzie , nie ma to tamto : gdyż ja też Kobietą jezdem .....kurde 1 musi Kobietą , bo rodziłam .........kiedyś :-):-):-)

Lubię grać w otwarte karty. Bardziej podobają mi się Kobietki z charakterkiem. O Ty na przyklad. Oj nie nudzilibysmy się oboje ;-)))
01 listopada 2015 17:51
Ona_Lisa

Wydaje mi śię, że jesteś Amelka, ponieważ Ona pisała tylko póżnym wieczorem
po drugie, pisownia, taka sama,
po trzecie, gdybyś był mężczyzną, był byś dla mnie milszy, gdyż jestem Kobietą.
 Ja nie lubię postaci tzw, fikcyjnych!, szkoda mojego czasu, na Bajki.

To jest post!!!!! ten właściwy. a Ty brednie mi wypisujesz, 
01 listopada 2015 17:51
Ona_Lisa

To już bezczelnośc jest! pisałam, że jesteś Amelką a nie Knorem, Fajnie śię wymigałeaś moim kosztem ha, haa, nie ten adres .
Usunęłam Cię już jakiś czas ze znajomych. :palka::pomponiara:

O patrz, nawet nie zauważyłem )))