Na wyjeździe #29

01 listopada 2015 15:09 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Jest prawda, poniewaz jest ucisk na ciało: pupe lub piersi, proces spalania tkanki, jest większy  :-)

Aby spalić tkankę tłuszczową należy ćwiczyć.Najlepsze są ćwiczenia aerobowe(tlenowe).Samo leżenie nic nie pomoże.
01 listopada 2015 15:41 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Jest prawda, poniewaz jest ucisk na ciało: pupe lub piersi, proces spalania tkanki, jest większy  :-)

W życiu większej głupoty nie czytałam
Bez urazy:)
01 listopada 2015 15:51
Ewelina1

W życiu większej głupoty nie czytałam:-)
Bez urazy:)

01 listopada 2015 15:53 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

W życiu większej głupoty nie czytałam:-)
Bez urazy:)

A ja tak ;))).
01 listopada 2015 15:54 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Jest prawda, poniewaz jest ucisk na ciało: pupe lub piersi, proces spalania tkanki, jest większy  :-)

To zależy od uciskacza :))
01 listopada 2015 15:57 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ja tak ;))).

To ułożymy nasz własny plan "ćwiczeń" i wykopiemy Chodakowską z interesu
01 listopada 2015 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

W życiu większej głupoty nie czytałam:-)
Bez urazy:)

Ja napisałam w formie żartu, ale prawda w tym Wszystkim jest.
01 listopada 2015 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
ma.gister

:lol3:

Mam pytanie. Ty nie jesteś Magister ''Klucha''?
01 listopada 2015 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To zależy od uciskacza :))

Uciskacz, odpowiedni muśi byc ha, haa
01 listopada 2015 16:18 / 4 osobom podoba się ten post
Ewelina1

W życiu większej głupoty nie czytałam:-)
Bez urazy:)

Ty to taki niedowiarek jesteś , jak  nie wiem co ! ....a ja se spróbuję poleżeć na brzuchu i lasencja będę i wszystkie mi zazdraszczać będą ! ....ciekawe tylko po ilu minutach już efekty widać ? bo ja to tak tylko z 10 minut uleżę na brzuchu , bo mnie ugniata za bardzo i dłużej nie dam rady
01 listopada 2015 16:21 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty to taki niedowiarek jesteś , jak  nie wiem co ! ....a ja se spróbuję poleżeć na brzuchu i lasencja będę i wszystkie mi zazdraszczać będą ! ....ciekawe tylko po ilu minutach już efekty widać ? bo ja to tak tylko z 10 minut uleżę na brzuchu , bo mnie ugniata za bardzo i dłużej nie dam rady :-):-):-)

Barbaro, na tzw ''zaawansowaną ciąże'' Nie da rady hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Mowa o małych brzuszkach jest.
01 listopada 2015 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty to taki niedowiarek jesteś , jak  nie wiem co ! ....a ja se spróbuję poleżeć na brzuchu i lasencja będę i wszystkie mi zazdraszczać będą ! ....ciekawe tylko po ilu minutach już efekty widać ? bo ja to tak tylko z 10 minut uleżę na brzuchu , bo mnie ugniata za bardzo i dłużej nie dam rady :-):-):-)

Cindy aus Marzahn też śpi na brzuchu
01 listopada 2015 16:31 / 5 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Cindy aus Marzahn też śpi na brzuchu:-)

E , to aż taka szczupła jak ona to nie chcę być .
01 listopada 2015 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

E , to aż taka szczupła jak ona to nie chcę być . :-):-):-)

No to mówię,że trzeba opracować jakiś plan ćwiczeń,-co by nie przedobrzyć z tym spalaniem
Może dwa na jeden na początek.........tzn.dwie nocki na plecach jedna na brzuchu haha;-)
01 listopada 2015 17:13 / 5 osobom podoba się ten post
Ewelina1

No to mówię,że trzeba opracować jakiś plan ćwiczeń,-co by nie przedobrzyć z tym spalaniem:-)
Może dwa na jeden na początek.........tzn.dwie nocki na plecach jedna na brzuchu haha:-);-)

Chyba się nie da całe życie śpię na brzuchu....i nic....i d....a.....brzuch nie spada ....a to wyżej to pożal się Boże każde po pięc kilo....buuuuuu   wymyślcie coś innegona spalanie tłuszczu