Na wyjeździe #29

01 listopada 2015 18:07 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

:-) moze bardzo teskni:-) 

No ale bez przesady,-jednemu wmawia amelkę drugiemu kluchę............jeszcze trochę to będziemy musiały używać jakiś haseł rozpoznawczych bo będą nam wmawiać inne osobowości
01 listopada 2015 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Aż mi wstyd za ten haniebny czyn ;)

Oj tam oj tam.......kupisz cegiełkę na Święta i będziesz miała wybaczone:)
01 listopada 2015 18:09 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

No ale bez przesady,-jednemu wmawia amelkę drugiemu kluchę............jeszcze trochę to będziemy musiały używać jakiś haseł rozpoznawczych bo będą nam wmawiać inne osobowości:-)

Ewelina , czy Ty to czasem nie jesteś Ivanilka ? albo Binorek ?.....cos dawno się nie odzywają ......musi podłożyły się pod kogoś innego ;-)
01 listopada 2015 18:10 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Chyba że żony szukasz, o co to to tak :-))))) Same pracowite, charakter widoczny jak na dłoni, dobre kobiety o łagodnym i wesołym  usposobieniu.
No ja nie chciałbym, żeby mnie moja żona po domu kopała, czy pokrzykiwała na mnie z przerwami. 

Też nie chcę takiej żony
01 listopada 2015 18:10
Ewelina1

No ale bez przesady,-jednemu wmawia amelkę drugiemu kluchę............jeszcze trochę to będziemy musiały używać jakiś haseł rozpoznawczych bo będą nam wmawiać inne osobowości:-)

Ewelina, ja znam Ludzi z Zabrza, czego dowodem jesteś. Jak masz coś do mnie zaczepna, zła kobieto. To pisz do mnie.
Umiem czytac ''miedzy wierszami''  Piszesz jak by mnie tu nie było, Już od roku czepiasz śię mnie !
01 listopada 2015 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ewelina, ja znam Ludzi z Zabrza, czego dowodem jesteś. Jak masz coś do mnie zaczepna, zła kobieto. To pisz do mnie.
Umiem czytac ''miedzy wierszami''  Piszesz jak by mnie tu nie było, Już od roku czepiasz śię mnie !

Jak będę pisać do ciebie,to będę pisać do ciebie.....możesz być tego pewna.
A teraz dziękuję za uwagę bo nie mam ochoty bić piany i są tu ciekawsi ludzie.
Miłego wieczoru.
01 listopada 2015 18:12 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Jak będę pisać do ciebie,to będę pisać do ciebie.....możesz być tego pewna.
A teraz dziękuję za uwagę bo nie mam ochoty bić piany i są tu ciekawsi ludzie.
Miłego wieczoru.

Ty jestes naprawde ciekawa Osoba.
01 listopada 2015 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ewelina , czy Ty to czasem nie jesteś Ivanilka ? albo Binorek ?.....cos dawno się nie odzywają ......musi podłożyły się pod kogoś innego ;-):-):-)

:spadaj: 
01 listopada 2015 18:15 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ewelina, ja znam Ludzi z Zabrza, czego dowodem jesteś. Jak masz coś do mnie zaczepna, zła kobieto. To pisz do mnie.
Umiem czytac ''miedzy wierszami''  Piszesz jak by mnie tu nie było, Już od roku czepiasz śię mnie !

Ty , Lisa , ale to teraz zabrzmiało prawie jak : " znam ludzi z Pruszkowa albo z Wołomina "
01 listopada 2015 18:15
Ona_Lisa

Ty jestes naprawde ciekawa Osoba.

Nawet nie masz pojęcia jak bardzo.
01 listopada 2015 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty , Lisa , ale to teraz zabrzmiało prawie jak : " znam ludzi z Pruszkowa albo z Wołomina " :-):-):-)

Też ich znam
01 listopada 2015 18:16
Ewelina1

Nawet nie masz pojęcia jak bardzo.

Mam pojęcie, Świat jest mały, 
01 listopada 2015 18:18
Barbara niepowtarzalna

Ty , Lisa , ale to teraz zabrzmiało prawie jak : " znam ludzi z Pruszkowa albo z Wołomina " :-):-):-)

Barbaro, idz do Kopydłowa na zabawę, zrób ''zadymę' A nie na forum.
01 listopada 2015 18:21 / 10 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Mam pojęcie, Świat jest mały, 

Niby mały a ja jeszcze nie bylem w Brazyli,Japoni i w Chinach.
Nie kłócić sie dziewczyny !!!
01 listopada 2015 18:24 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Niby mały a ja jeszcze nie bylem w Brazyli,Japoni i w Chinach.
Nie kłócić sie dziewczyny !!!

Ja też nie ale fajnie, że Opiekunkowo odwiedziłeś