Na wyjeździe #29

31 października 2015 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

No wytracił bym wszystko co mam, to po pierwsze. Tylko te kilka chwil przed byłyby strasznie okrutne. Pewnie ze strachu wcześniej bym zszedł. Dlatego jest tak, że nikt nie zna dnia ani godziny.

Czasem ludzie wiedzą ile im zostało życia.I rozmaicie wykorzystują te ostatnie miesiące.Polecam film " Choć goni nas czas".Doskonały
31 października 2015 22:14
Ona_Lisa

Bo, Taka, upss,  bo,Taki duży jesteś??????:-)

Zawsze wachluje "murzyn". Nie widziałem nigdzie wachlującej kobiety. Wachlowałaś kiedy kogoś? I nie 5 minut. Bo ja tak!
I to bardzo ciężkie zajęcie jest. Nie pytaj gdzie i kogo, bo nie odpowiem.)) 
Pewnie zaraz pojawią się zdjęcia z kobietami z wachlarzem, ale ja kojarzę wyłącznie mężczyzn w tym zajęciu.
31 października 2015 22:14
Marta

Czasem ludzie wiedzą ile im zostało życia.I rozmaicie wykorzystują te ostatnie miesiące.Polecam film " Choć goni nas czas".Doskonały

Dziękuję. Widziałem już ten film.
31 października 2015 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Bywają kobiety z wachlarzami ale zawsze wachlują siebie a nie kogoś.Faktycznie,zastanawiające to jest.
31 października 2015 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Bo, Taka, upss,  bo,Taki duży jesteś??????:-)

Nie. Taki gruby!!!!
31 października 2015 22:17 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Dziękuję. Widziałem już ten film.

Kto nie widział niech obejrzy.Jakoś tak pasuje mi ten film do tego co robimy
31 października 2015 22:20
Marta

Bywają kobiety z wachlarzami ale zawsze wachlują siebie a nie kogoś.Faktycznie,zastanawiające to jest.

Dlatego, że długotrwałe wachlowanie wymaga fizycznej siły. Wyobrażasz sobie kobietę, która macha wachlarzem przez 1,5 godziny?
31 października 2015 22:22
Marta

Kto nie widział niech obejrzy.Jakoś tak pasuje mi ten film do tego co robimy

Tak i dobra obsada z Jackiem Nicholsonem. Film rzeczywiście dobry. 
31 października 2015 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wyobrażam sobie.Bo kogo niby miałaby wachlować? Inna kobietę? Never.
31 października 2015 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Nie wyobrażam sobie.Bo kogo niby miałaby wachlować? Inna kobietę? Never.

A swoją drogą Marta, z Tobą i o wachlowaniu dyskutować można jesienią ))
31 października 2015 22:30 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Nie wyobrażam sobie.Bo kogo niby miałaby wachlować? Inna kobietę? Never.

Kobieta wachlujaca leżącego lub siedzącego wygodnie faceta ))))))))Ratunkuuu!!!!
Idę spać. Dobranoc))
A i jeszcze idę na miasto, może jakaś kobieta zechce mnie powachlować przed snem )))
Ona Lisa, dzięki. Udało Ci się mnie rozśmieszyć.
31 października 2015 22:31
kotka

Mój obecny wyjazd -  telefon w niedziele wyjazd w poniedzialek o 6-tej z rana .Im krótszy czas na pakowanie torby tym krótszy stres.Nie ma czasu na rozbieranie wszystkiego na czynniki pierwsze. I dobrze,że pojechałam . A nawet bardzo dobrze.

Masz rację. Przy takim tempie trzeba ogarnąć na raz tyle spraw, że nawet człowiek nie ma czasu na stres.
31 października 2015 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Masz rację. Przy takim tempie trzeba ogarnąć na raz tyle spraw, że nawet człowiek nie ma czasu na stres.

Na stres nie potrzeba czasu. W pośpiechu mam jeszcze większy nerw, jak napisałaby Andrea, gdyby tu na forum była.
31 października 2015 22:38
Knorr

Kobieta wachlujaca leżącego lub siedzącego wygodnie faceta :-)))))))))Ratunkuuu!!!!
Idę spać. Dobranoc:-)))
A i jeszcze idę na miasto, może jakaś kobieta zechce mnie powachlować przed snem :-))))
Ona Lisa, dzięki. Udało Ci się mnie rozśmieszyć.

Niejeden ,  prawdziwy mężczyzna, chciał by  byc wachlowany przez kobietę, nie mówię tu o wachlowanie na ''pustyni'' Tylko takie przyjemnie , inne  erotyczne wręcz. Ale Ty o mężczyznie piszesz do wachlowania OK,  Piszesz jak kobieta wiesz?  bez odbioru, bo nie wiem kim jesteś tak naprawdę Czy mężczyzna?, czy kobietą?
31 października 2015 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Kobieta wachlujaca leżącego lub siedzącego wygodnie faceta :-)))))))))Ratunkuuu!!!!
Idę spać. Dobranoc:-)))
A i jeszcze idę na miasto, może jakaś kobieta zechce mnie powachlować przed snem :-))))
Ona Lisa, dzięki. Udało Ci się mnie rozśmieszyć.

Wydaje mi śię, że jesteś Amelka, ponieważ Ona pisała tylko póżnym wieczorem
po drugie, pisownia, taka sama,
po trzecie, gdybyś był mężczyzną, był byś dla mnie milszy, gdyż jestem Kobietą.
 Ja nie lubię postaci tzw, fikcyjnych!, szkoda mojego czasu, na Bajki.