Na wyjeździe #29

01 listopada 2015 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Mam pojęcie, Świat jest mały, 

Więc skoro mnie znasz to powinnaś wiedzieć,że nie lubię rzepów czepiających się dooopy:)
Lisa poczytaj dobrą książkę i przestań fantazjować,- i skończ te twoje "nie zadymy" według ciebie.
Każdemu coś wymyślisz a po tym odwrócisz kota ogonem.
Jesteś tu jedną z niewielu osób która działa negatywnie, na mój układ nerwowy.......co jest zupełnie normalne na forum...więc nie obrażaj się.
Sorryy ale takie jest moje zdanie i bardzo cię proszę,żebyś mi nie mówiła jaką jestem osobą okej.
Jeszcze raz miłego wieczoru i z mojej strony to wszystko:)
01 listopada 2015 18:27
ORIM

Niby mały a ja jeszcze nie bylem w Brazyli,Japoni i w Chinach.
Nie kłócić sie dziewczyny !!!

Witaj, bo chodzi o to, że Nie potrafią uszanowac  dziśiejszego dnia: zadumy, smutku, itp.
To jest smutne .Tak Znam Ludzi z naszego forum z mojego Województwa, nie Wszystkich, ale znam.
01 listopada 2015 18:28 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Niby mały a ja jeszcze nie bylem w Brazyli,Japoni i w Chinach.
Nie kłócić sie dziewczyny !!!

Co tam Brazylia czy Chiny.....w Zabrzu byłeś?
Witaj Orim:)
01 listopada 2015 18:28 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Barbaro, idz do Kopydłowa na zabawę, zrób ''zadymę' A nie na forum.

Hola , hola maleńka ! kto tu robi zadymę ? sama zaczynasz jakieś przytyki jak nie do Knorra to do Ewelina a mi wmawiasz jakieś rozróby ? weż się opanuj dziewczyno , bo niedługo nie będzie się można odezwać , zażartować , bo będziesz wmawiała , że wszyscy przeciwko Tobie - wyluzuj trochę ;-)
01 listopada 2015 18:29 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Ja też nie :-) ale fajnie, że Opiekunkowo odwiedziłeś :zupa:

Jutro na wyjazd,a wiec sprawdzam co sie dzieje na forum
01 listopada 2015 18:31
Ewelina1

Więc skoro mnie znasz to powinnaś wiedzieć,że nie lubię rzepów czepiających się dooopy:)
Lisa poczytaj dobrą książkę i przestań fantazjować,- i skończ te twoje "nie zadymy" według ciebie.
Każdemu coś wymyślisz a po tym odwrócisz kota ogonem.
Jesteś tu jedną z niewielu osób która działa negatywnie, na mój układ nerwowy.......co jest zupełnie normalne na forum...więc nie obrażaj się.
Sorryy ale takie jest moje zdanie i bardzo cię proszę,żebyś mi nie mówiła jaką jestem osobą okej.
Jeszcze raz miłego wieczoru i z mojej strony to wszystko:)

Skoro mam działanie negatywnę na Twoją zacną Osobę, to już jest Twój problem wiesz? Radzę, nie czepaj śie mnie i tyle.
A zresztą kogo Ty lubisz.  Ok baw śię dobrze, ale nie moim kosztem, gdyż nie czynię nic złego. Żegnam
01 listopada 2015 18:31 / 4 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Było tak od razu to letę po jeszcze 1 tortek
01 listopada 2015 18:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Co tam Brazylia czy Chiny.....w Zabrzu byłeś?:-)
Witaj Orim:)

w Sosnowcu tez  po kasety magnotofonowe.
Nie kłócic mi sie wiecej prosze.Jutro ruszam do pracy i potrzebuje samych usmiechnietych buzi
01 listopada 2015 18:35
ORIM

w Sosnowcu tez :-) po kasety magnotofonowe.
Nie kłócic mi sie wiecej prosze.Jutro ruszam do pracy i potrzebuje samych usmiechnietych buzi

Matko o Sosnowcu to tyle kawałów ostatnio słyszałam,że aż w szoku byłam:)
Kilka razy tam byłam ale nie pamiętam bo byłam "parę dni" młodsza:)

Proszę nie mylić pojęć Panie Orimie...........to nie kłótnia tylko klarowanie sytuacji
01 listopada 2015 18:36
Barbara niepowtarzalna

Hola , hola maleńka ! kto tu robi zadymę ? sama zaczynasz jakieś przytyki jak nie do Knorra to do Ewelina a mi wmawiasz jakieś rozróby ? weż się opanuj dziewczyno , bo niedługo nie będzie się można odezwać , zażartować , bo będziesz wmawiała , że wszyscy przeciwko Tobie - wyluzuj trochę ;-)

Chcesz pisac z Amelką jako z Knorem, prosze bardzo, ale ja nie mam takiej ochoty, zresztą poczytaj wspisy i przekonaj śię, od czego Ten ''młyn''
śię zaczoł. Ewelina pierwsza napisała odnoście spania na brzuchu,, dotyczącego mojej wypowiedzi  i zrobiło śię  To co jest teraz, ,,,poczytaj, zobaczysz sama.
01 listopada 2015 18:37 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Matko o Sosnowcu to tyle kawałów ostatnio słyszałam,że aż w szoku byłam:)
Kilka razy tam byłam ale nie pamiętam bo byłam "parę dni" młodsza:)

Proszę nie mylić pojęć Panie Orimie...........to nie kłótnia tylko klarowanie sytuacji:-)

Ok to ja zapraszam Was na klarowanie wina 
01 listopada 2015 18:38 / 5 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Chorera no.............a ja taką nadzieję miałam,że tu kiedy męża znajdę:-)

Żeby  sprawiedliwie było musi być zapis w kolejce i  bez przepychanek
01 listopada 2015 18:40 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

Ok to ja zapraszam Was na klarowanie wina:-) 

Ja właśnie klaruję wodę z octem jabłkowym
 
Michalinka ja byłam pierwsza w kolejce
01 listopada 2015 18:46 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

Aż mi wstyd za ten haniebny czyn ;)

Uwazaj,bo jak go jutro spotkasz powie Ci to samo  
01 listopada 2015 18:47 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Ja właśnie klaruję wodę z octem jabłkowym:-)
 
Michalinka ja byłam pierwsza w kolejce:-)

Jak to pierwsza to może jakieś zasady, np starsza albo grubsza bierze pierwsza "/>