Zmienniczki 2

04 listopada 2016 22:01 / 8 osobom podoba się ten post
Knorr

Kto to Aron?

A to już zależy, czy czytasz od przodu czy od tyłu  
04 listopada 2016 22:02 / 5 osobom podoba się ten post
No fajnie !!  Można i po kawie dziwne rzeczy robić. Do 22 z bratem Mojrzesza a potem to z majtkami 
04 listopada 2016 22:02 / 9 osobom podoba się ten post
Nugatka

A to już zależy, czy czytasz od przodu czy od tyłu :lol1: :taniec2:

Ja zawsze od tyłu. Paolo mnie tego nauczył.
04 listopada 2016 22:03 / 3 osobom podoba się ten post
Ellax2

Brat Mojżesza. :lol1:

Jesteś okropna 
04 listopada 2016 22:07 / 6 osobom podoba się ten post
A moze lepiej kankana  i dodatkowo jakąs rurkę skołować Oj bedzie się działo 
04 listopada 2016 22:09 / 6 osobom podoba się ten post
Sobota za pasem jakąś imprezę trzeba nagrać. Może być u Andreyki/Baśki. Właściwie to już się zaczęła - tak niechcący.
04 listopada 2016 22:14 / 4 osobom podoba się ten post
Elfinka u Paolo uszka z barszczem zrobi, da radę, spoko 
04 listopada 2016 22:26 / 5 osobom podoba się ten post
Spokojna głowa, jak jest mąż w domu to obiad jest. :))
Kocham weekendy bo nie trzeba tak gnać przez życie..
13 listopada 2016 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Wyciągam temat. W tyg. zobaczę, czy są inne tematy dotyczące poszukiwania zmienniczki.
13 listopada 2016 22:28 / 2 osobom podoba się ten post
Właśnie zaglądam tu i co widzę ,że koleżanka Cool andrea ma usunięte konto.
Czy coś przeoczyłam ?,no nie wiem .
13 listopada 2016 23:20 / 5 osobom podoba się ten post
ivetta

Właśnie zaglądam tu i co widzę ,że koleżanka Cool andrea ma usunięte konto.
Czy coś przeoczyłam ?,no nie wiem .

No zrobiła nam psikusa i zwiała. Ale wróci, wróci. Musi wrócić. Dajmy jej trochę odsapnąć od forum. Ona nas tak kocha, że wróci. Pomimo wszystkich innych upierdliwości. 
14 listopada 2016 10:45 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

Właśnie zaglądam tu i co widzę ,że koleżanka Cool andrea ma usunięte konto.
Czy coś przeoczyłam ?,no nie wiem .

No właśnie ja też, bardzo szkoda...mam nadzieję, że wròci.
14 listopada 2016 10:48 / 9 osobom podoba się ten post
Mycha

No zrobiła nam psikusa i zwiała. Ale wróci, wróci. Musi wrócić. Dajmy jej trochę odsapnąć od forum. Ona nas tak kocha, że wróci. Pomimo wszystkich innych upierdliwości. 

Jak zwykle nie w temacie, ale te, o których piszemy to z pewnością najlepsze zmienniczki!
Dokładnie, niech inne upierdliwości nie wpływają na nasze sapomoczucie.
Ja wiem, że ja również jestem "upierdliwością", ale nie zawsze z własnej woli.. 
Basia uściskaj Andrejkę od Wszystkich tak mocno, by poczuła, że tu wszyscy tęsknią.
Przy okazji czekam na nowe wpisy "na marginesie", niech nowadanuta wraca do zdrowia.
Mam nadzieję poczytać również o Rzymie i innych historycznych wspaniałościach - Romana hallo!





Wątek o pijącej zmienniczce przeniesiony do tematu: "Pijąca zmienniczka".
http://opiekunki24.pl/forum/temat/2758/wygadaj-sie/pijaca-zmienniczka/page/7

16 stycznia 2017 19:56 / 23 osobom podoba się ten post
Jak wiecie,nie miałam do tej pory zmienniczek/ków bo często zmieniałam sztele,a urlopy brałam krótkie i zastępowała mnie rodzina jeśli miałam wrócić. Teraz mam miejsce chyba stałe i musiałam zatroszczyć się o jakąś normalną zmianę. Orim , sprawdził się w 100 % jako zmiennik,właściwie można powiedzieć,że o takiej zmanie można tylko pomarzyć. Po przyjeżdzie zastałam dom czysty,pdp zadbany,pachnący,zadowlony. Wszystko w takim samym stanie jak zostawiłam,a może nawet w lepszym ,bo Orim naprawił prysznic i zamontował mi zasłonę prysznicową .O tym,że ugotował pyszny obiad już wspominać nie będę,żeby ktoś nie pomyslał,że mu cukruję Nie wchodził rodzinie "do tyłka",nie rozpiescił pdp,niczego nie zmieniał,nawet nie poprzestawiał sprzętów ...,nie mył okien,nie kopał ogródka,robił to co do niego należało i wielkie dzięki mu za to. Jechałam pewna,że zaskoczeń nie będzie i tak tez się stało. Jeśli mogłabym wam życzyć dobrej/go zmienniczki /ka to kogoś takiego jak Orim. Ten post musiałam napisać,bo Orimowi należą się wielkie brawa za to ,jakim jest opiekunem i kolegą.
16 stycznia 2017 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Jak wiecie,nie miałam do tej pory zmienniczek/ków bo często zmieniałam sztele,a urlopy brałam krótkie i zastępowała mnie rodzina jeśli miałam wrócić. Teraz mam miejsce chyba stałe i musiałam zatroszczyć się o jakąś normalną zmianę. Orim , sprawdził się w 100 % jako zmiennik,właściwie można powiedzieć,że o takiej zmanie można tylko pomarzyć. Po przyjeżdzie zastałam dom czysty,pdp zadbany,pachnący,zadowlony. Wszystko w takim samym stanie jak zostawiłam,a może nawet w lepszym ,bo Orim naprawił prysznic i zamontował mi zasłonę prysznicową :-).O tym,że ugotował pyszny obiad już wspominać nie będę,żeby ktoś nie pomyslał,że mu cukruję :lol2: Nie wchodził rodzinie "do tyłka",nie rozpiescił pdp,niczego nie zmieniał,nawet nie poprzestawiał sprzętów ...:-),nie mył okien,nie kopał ogródka,robił to co do niego należało i wielkie dzięki mu za to. Jechałam pewna,że zaskoczeń nie będzie i tak tez się stało. Jeśli mogłabym wam życzyć dobrej/go zmienniczki /ka to kogoś takiego jak Orim. Ten post musiałam napisać,bo Orimowi należą się wielkie brawa za to ,jakim jest opiekunem i kolegą.