To oglądam za granicą 1

25 kwietnia 2016 21:20
teresadd

Zaczęłam oglądać Downtown Abbey na Zalukaj i niestety koniec oglądania.Na czym oglądacie seriale.Benita poleca Kinomana .Jest płatny.A gdzieś za free dają?

Pytanie wyżej dalej aktualne?
25 kwietnia 2016 21:41
Ile za tego Kinomana się płaci?
25 kwietnia 2016 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
tvseriesinfo.pl i cda.pl
25 kwietnia 2016 22:00 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Ile za tego Kinomana się płaci?

Benita pisała ,że 30-50 zł,ale nie wiem sama.Weszłam tam ,postraszyło wirusem .Zobaczę też co podaje Mirka.
25 kwietnia 2016 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Ile za tego Kinomana się płaci?

Zajrzyj tutaj:
http://premium.kinoman.tv/premium
To zależy, na ile chcesz, np za 44dni = 29,52 zł
25 kwietnia 2016 22:08 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Benita pisała ,że 30-50 zł,ale nie wiem sama.Weszłam tam ,postraszyło wirusem .Zobaczę też co podaje Mirka.

Korzystam z kinomana - z długimi przerwami - od 4 lat. Wydaje się bezpiecznie. 
Śmiga dobrze, nie muli, nie zacina się i wiele interesujących pozycji tam jest.
Kupuję takie opcje 30 dni+14, czyli 44 dni średnio dwa razy do roku.
26 kwietnia 2016 10:02
teresadd

Pytanie wyżej dalej aktualne?

Serialenet wszytkie oglądam Druga szans Singielka i duzo innych  alltube.tv Vod.tvp.pl nigdzie się nie loguje nie zakładam konta :)
29 kwietnia 2016 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
http://www.cda.pl/video/67102637
Coś dla nas opiekunów do obejrzenia Fajny film polecam.
30 kwietnia 2016 09:29 / 1 osobie podoba się ten post
IWA

http://www.cda.pl/video/67102637
Coś dla nas opiekunów do obejrzenia :-) Fajny film polecam.

Iwa, dzięki za przypomnienie tego pięknego filmu, cały ranek spędziłam na oglądaniu.
04 maja 2016 14:15 / 1 osobie podoba się ten post
Polecam serial "100" - klimat trochę zbliżony do "Jurajskiego parku" i "Walking dead". Obejrzałam dopiero dwa odcinki, zaczyna wciągać.
12 maja 2016 21:50 / 4 osobom podoba się ten post
IWA

Dobra szanowne opiekunowo skupcie się dzisiaj. EUROWIZJA więc paluszki w klawiatutę i po zakończeniu ok 15 minut możecie głosować na Monikę. SMS z niemec 99599 w treści 18. Trzymamy kciuki. :tanczy:

Ponawiam apel za Koleżanką z ubiegłego roku.Z tym, że w tym roku w treści sms trzeba wpisać 2. Konkurs drugiego półfinau Eurowizji trwa.Ale jak dotychczas poziom dość wysoki. Pan z Izraela świetny, ale solidarnie głosować będę na Szpaka.Swoją drogą co to za europejski festiwal, jeśli występuje reprezentant z Izraela czy z Australii )))
 
12 maja 2016 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Ponawiam apel za Koleżanką z ubiegłego roku.Z tym, że w tym roku w treści sms trzeba wpisać 2. Konkurs drugiego półfinau Eurowizji trwa.Ale jak dotychczas poziom dość wysoki. Pan z Izraela świetny, ale solidarnie głosować będę na Szpaka.Swoją drogą co to za europejski festiwal, jeśli występuje reprezentant z Izraela czy z Australii :-))))
 

Miałam już wysyłać list gończy za Tobą.
12 maja 2016 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Miałam już wysyłać list gończy za Tobą.:yo:

Dziękuje, to miłe. Słucham teraz 3 gości z Danii. Fajowa pioseneczka nawet. Też mi się podoba. Pozdrowionka dla wszystkich.    Nooo, a Pani Ukrainka fantasty super!!!
 
12 maja 2016 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Dziękuje, to miłe. Słucham teraz 3 gości z Danii. Fajowa pioseneczka nawet. Też mi się podoba. Pozdrowionka dla wszystkich.    Nooo, a Pani Ukrainka fantasty super!!!
 

Chyba nikt nie ogląda Eurowizjii oprócz nas  Ja zagłosuję na Szpaka chociaż jego śpiew mnie nie powalił. Ukrainka była świetna. 
12 maja 2016 22:27
Przed chwilą bardzo pomalowana Pani śpiewała i ostatnia  Belgia teraz. Po tym będzie można głosowaćna naszego Szpaka.