To oglądam za granicą 1

04 kwietnia 2016 16:14 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Hogata - to naprawdę Ty ?? gdzie jesteś, co robisz ??

No tak to JA hogata ,ta czarownica z przed lat  Co porabiam ?A nic takiego ciekawego...Pracuje dalej ,gdzie pracowałam(chyba jestem najstarsza kelnerką w Pl..Nie wiem jak się uchowałam hihihihihi.Dzisiaj tak sobie wleciałam do Was ,poczytać Was,przypomnieć sobie fajne chwile z Wami...bo działo sie tutaj ,oj działo
04 kwietnia 2016 16:16

Już nic więcej nie napiszę nie na temat,przepraszam Moderatora i Was :)


 


Nie ma za co. Wpadaj częściej!

04 kwietnia 2016 16:17 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

:przytula:No tak to JA hogata ,ta czarownica z przed lat:-)  Co porabiam ?A nic takiego ciekawego...Pracuje dalej ,gdzie pracowałam(chyba jestem najstarsza kelnerką w Pl:modlmy sie:..Nie wiem jak się uchowałam hihihihihi.Dzisiaj tak sobie wleciałam do Was ,poczytać Was,przypomnieć sobie fajne chwile z Wami...bo działo sie tutaj ,oj działo:yeah:

To ciężko pracujesz. Tutaj co poniektórzy mówią, że do de na urlop - bo tylko tak da się wypocząć.
Powodzenia, Hogata.
04 kwietnia 2016 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
To samo miałam. Do pewnego czasu serial super mi się oglądało, ale później już nie mogłam go strawić i nie oglądam już. 
Też przyłączam się do pytania o stronę z serialami - niby jakieś mam zapisane, ale to albo w tysiące linków trzeba wchodzić, żeby jeden film obejrzeć, albo kasę chcą, albo jeszcze inna żółtaczka. Moją stronę, gdzie oglądałam też mi zamknęli. 
04 kwietnia 2016 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Polecam Wm dwa seriale, które ostatnio mnie wciągnęły.
1. "Scandal"- to o bardzo interesującej kobiecie , doradcy prezydenta USA, a potem...
2. "Bosch" - detektyw. Fajny kryminalny serial. Inteligentny.

Mnie to trzeba jak krowie na rowie. Gdzie???????
04 kwietnia 2016 18:54
wichurra2

To samo miałam. Do pewnego czasu serial super mi się oglądało, ale później już nie mogłam go strawić i nie oglądam już. 
Też przyłączam się do pytania o stronę z serialami - niby jakieś mam zapisane, ale to albo w tysiące linków trzeba wchodzić, żeby jeden film obejrzeć, albo kasę chcą, albo jeszcze inna żółtaczka. Moją stronę, gdzie oglądałam też mi zamknęli. 

http://www.tvseriesonline.pl/ - dałem linka na stronie wcześniej. Wygodna stronka, wiadomo że czasami trzeba reklamę jakąś wyłączyć. Ale jest dużo linków do każdego odcinka każdego serialu.
04 kwietnia 2016 19:02
opiekun_Janusz

http://www.tvseriesonline.pl/ - dałem linka na stronie wcześniej. Wygodna stronka, wiadomo że czasami trzeba reklamę jakąś wyłączyć. Ale jest dużo linków do każdego odcinka każdego serialu.

No właśnie sobie odpaliłam tą stronę i 2 seriale, które bym obejrzała - Gra o tron i Supernatural - to nie ma wcześniejszych sezonów:(
04 kwietnia 2016 19:24
aniao

Mnie to trzeba jak krowie na rowie. Gdzie???????

ja oglądam na kinoman.tv, ale strona, którą podał Janusz też ma te seriale.
Za kinomana trzeba płacic.
04 kwietnia 2016 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

No właśnie sobie odpaliłam tą stronę i 2 seriale, które bym obejrzała - Gra o tron i Supernatural - to nie ma wcześniejszych sezonów:(

Jak nie ma wcześniejszych sezonów, to zrób tak, że do googla wpisujesz np. "Supernatural s01e01 online pl" i masz pierwszy odcinek sezonu 1: http://www.cda.pl/video/48306165
04 kwietnia 2016 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
Dzięki Janusz:) Rzeczywiście z takim wpisywaniem działa.
Ale tamte seriale to już zapomniałam gdzie skończyłam oglądanie i właśnie natrafiłam na youtube serial Wspaniałe stulecie - nie zniechęca mnie nawet to, że to ulubiony serial mojej babci - podobno pół Polski na jego punkcie oszalało - faceci zaczęli wzorem Sulejmana (czy jak mu tam) zapuszczać brodę. Może i mnie wciągnie.
04 kwietnia 2016 21:35
wichurra2

Dzięki Janusz:) Rzeczywiście z takim wpisywaniem działa.
Ale tamte seriale to już zapomniałam gdzie skończyłam oglądanie i właśnie natrafiłam na youtube serial Wspaniałe stulecie - nie zniechęca mnie nawet to, że to ulubiony serial mojej babci - podobno pół Polski na jego punkcie oszalało - faceci zaczęli wzorem Sulejmana (czy jak mu tam) zapuszczać brodę. Może i mnie wciągnie.

serio ? dobrze ze haremu nie zakladaja 
04 kwietnia 2016 21:41
Tak w Wyborczej pisali w każdym razie:)
07 kwietnia 2016 08:08 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Dzięki Janusz:) Rzeczywiście z takim wpisywaniem działa.
Ale tamte seriale to już zapomniałam gdzie skończyłam oglądanie i właśnie natrafiłam na youtube serial Wspaniałe stulecie - nie zniechęca mnie nawet to, że to ulubiony serial mojej babci - podobno pół Polski na jego punkcie oszalało - faceci zaczęli wzorem Sulejmana (czy jak mu tam) zapuszczać brodę. Może i mnie wciągnie.

Może i ja obejrzę. Szukałam właśnie czegoś takiego dla odmiany.
09 kwietnia 2016 23:04 / 4 osobom podoba się ten post
Moja Pdp ogląda telewizję tylko od godz 20.00 i nic w niej dla siebie nie widzi.Wiem że zwiedzili prawie każdy zakątek świata i wiem że Pdp ieczny to filmował. Ostatnio zapytałam córkę o kasety, przyniosła mi szt, 24  średnio po 4 godz. i tak co wieczór jedziemy sobie na 1.5 godzinno wycieczkę do Norwegii, na Kubę, do Australii. Pdp jest zadowolona ja chętnie też popatrzęi koraliki trzaskam przy okazji.










09 kwietnia 2016 23:15
A mnie na weeb umarł Polsat, mimo ze abonament opłaciłam i nie moge ogladac ,,twoja twarz brzmi znajomo "