To oglądam za granicą 1

10 kwietnia 2016 17:01 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

A mnie na weeb umarł Polsat, mimo ze abonament opłaciłam :placz1: i nie moge ogladac ,,twoja twarz brzmi znajomo "

Boze a co to ???? Cos o demencji,urazie po wypadku,amnezji czy prozopagnozja ?????
10 kwietnia 2016 17:02 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

A mnie na weeb umarł Polsat, mimo ze abonament opłaciłam :placz1: i nie moge ogladac ,,twoja twarz brzmi znajomo "

telewizjada.net    nie trzeba placic , ogladam wlasnie 
15 kwietnia 2016 10:55
pomorzanka

telewizjada.net    nie trzeba placic , ogladam wlasnie :-)

Nawet Canal + jest! Dzięki za link!
15 kwietnia 2016 11:02
pomorzanka

telewizjada.net    nie trzeba placic , ogladam wlasnie :-)

O kurczątko!  Ja też dziękuję za linka! 
15 kwietnia 2016 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dla fanów truposzy. Prequel "Fear the walking dead" doczekał się kontynuacji, jest już pierwszy odcinek nowej serii na tvseriesonline.pl.
15 kwietnia 2016 11:18
nie ma za polecam sie :)
17 kwietnia 2016 15:44 / 3 osobom podoba się ten post
Obejrzałam polski film "Karbala" o obronie przez polską jednostkę sił stabilizacyjnych ratusza w Karbali w 2004 r. Jak to w takich filmach, strzelają itd. Można obejrzeć na vod.tv.pl Ale końcówka zwaliła mnie z nóg. Nie interesowałam się tamtymi wydarzeniami. 4 dni walki polskich i bułgarskich żołnierzy nie wyszło na jaw, bo tak pasowało wielkiemu amerykańskiemu bratu. Co to za "wielkość", która musi się kłamstwem posługiwać ?!! Ładny mi sojusznik. Dobrze, że nikt z naszych i Bułgarów nie zginął. Oficjalnie nie było Polaków i Bułgarów w tej walce. Co za hipokryzja. Tak tworzą politykę ci od wielkiego brata.
Ani jeden żołnierz nie został odznaczony po walkach, bo przecież oficjalnie walki nie było. To siły irackie walczyły nie polskie. Dopiero teraz się o tym mówi, teraz się pojedyńcze ordery przyznaje, bo jacyś dziennikarze dotarli do prawdy i opisali ją.  Nie podoba mi sie takie tworzenie wydarzeń. Ale co tu marudzić, pewnie cała masa takich przekłamań jest w naszej i innych historii. 
 
17 kwietnia 2016 17:04 / 2 osobom podoba się ten post
Czytałam książkę Karbala i była tak słaba, że na film nie chciałam iść.
Ostatnio na youtube oglądałam Starą Baśń. Pamiętam, że chyba krytykowana była, ale mnie się podobała.
17 kwietnia 2016 18:48 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

Czytałam książkę Karbala i była tak słaba, że na film nie chciałam iść.
Ostatnio na youtube oglądałam Starą Baśń. Pamiętam, że chyba krytykowana była, ale mnie się podobała.

Ja nie zastanawiałam się czy film jest dobry czy nie. Chciałam zobaczyć obraz czegoś co się naprawdę wydarzyło. To nie jest "Helikopter w ogniu" ale oddaje to co było. W sumie film jest rzetelnie zrobiony. Jak chcesz to znajdź go na vod.tv.pl - bezpłatnie. 
17 kwietnia 2016 19:10
17 kwietnia 2016 19:28
Wczoraj obejrzałam końcówkę filmu "Afonia i pszczoły". Koniecznie muszę cały zobaczyć, szkoda, że nie wiedziałam, że to taki dobry film..
17 kwietnia 2016 19:29
Literatura faktu może być też dobra. A ta nie była.
25 kwietnia 2016 07:53
Zaczęłam oglądać Downtown Abbey na Zalukaj i niestety koniec oglądania.Na czym oglądacie seriale.Benita poleca Kinomana .Jest płatny.A gdzieś za free dają?
25 kwietnia 2016 08:24 / 2 osobom podoba się ten post
Wiosna za oknem
25 kwietnia 2016 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Wiosna za oknem

sliczna