Ratujmy się same - domowe sposoby na zdrowie

23 stycznia 2015 08:22 / 2 osobom podoba się ten post
aneciao

witam ja bralam tabletki przez 5 dni 2x dziennie orgametril...przedluzylam swoja kobiecosc o rok ...a teraz mam z powrotem to samo...wlasnie jestem na wyjezdzie ale zaraz po powrocie musze isc z powrotem do lekarza ...nie wiem czy jest sens tak nasile przedluzac okres plodnosci czy poprostu jakiejs innej metody uzyc,,,,zobaczymy co teraz mi zaproponuje

Chyba jest sens,jak chcesz jeszcze rodzine powiekszyć. Natury nie oszukasz.Trzeba sie godzic z upływającym czasem - nie ma innego wyjścia.
23 stycznia 2015 09:52 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Hej kobietki w czsie lub po menopauzie!
Mam pytanie.Własnie wróciłam od ginekologa.Powodem były zaburzenia cyklu-np.dwa razy/m-c ,potem trzy m-ce nic:(
Zostałam gruntownie przebadana-wszystko OK.Ale.Mam zakładac globuki naprzemiennie z kremen z hormonami.Oczywiscie nie byłabym soba gdzybym nie poczytała co to za ''czort'':)I mi się nie podobają:( Chodzi o Cicatridina-globulki i krem Oekolp.Maja one wywołac miesiaczkę i być może zlikwidować uderzenia goraca,które sa dla mnie b.nieprzyjemne:(
Macie jakieś osobiste doswiadczenia?Warto to brac? Ulotka nia zacheca:(

witam ja bralam tabletki przez 5 dni 2x dziennie orgametril...przedluzylam swoja kobiecosc o rok ...a teraz mam z powrotem to samo...wlasnie jestem na wyjezdzie ale zaraz po powrocie musze isc z powrotem do lekarza ...nie wiem czy jest sens tak nasile przedluzac okres plodnosci czy poprostu jakiejs innej metody uzyc,,,,zobaczymy co teraz mi zaproponuje
23 stycznia 2015 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Dziekuje juz chyba z ta goraca woda sprobuje .

bardzo dobrze sprawdza się też okład z cebuli (może być lekko obgotowana w łupinie )
23 stycznia 2015 15:28 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Dziekuje juz chyba z ta goraca woda sprobuje .

magdzie "zaparzyłać"  paluszek?
23 stycznia 2015 16:06 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko47

magdzie "zaparzyłać"  paluszek?

Tak zaparzylam sie nawet cala ))) bol odszedl w zapomnienie jak poczytalam dzisiejsza lekture )))), ale dziekuje za zainteresowanie 
23 stycznia 2015 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Chyba jest sens,jak chcesz jeszcze rodzine powiekszyć. Natury nie oszukasz.Trzeba sie godzic z upływającym czasem - nie ma innego wyjścia.

tak wlasnie mysle...dolegliwosci jedynie mozemy sobie zmniejszyj ,,jak tu juz wyzej kolezanka pisala sex tanio i przyjemnie,,
24 stycznia 2015 02:55
aneciao

tak wlasnie mysle...dolegliwosci jedynie mozemy sobie zmniejszyj ,,jak tu juz wyzej kolezanka pisala sex tanio i przyjemnie,,

"Starzeć się godnie" nie znaczy w cierpieniu.
Warto poczytać poradniki bardziej fachowe i pogadać ze swoim lekarzem.  
 
 
http://www.poradnikzdrowie.pl/szukaj/HTZ/      
24 stycznia 2015 06:05
agama

Hej kobietki w czsie lub po menopauzie!
Mam pytanie.Własnie wróciłam od ginekologa.Powodem były zaburzenia cyklu-np.dwa razy/m-c ,potem trzy m-ce nic:(
Zostałam gruntownie przebadana-wszystko OK.Ale.Mam zakładac globuki naprzemiennie z kremen z hormonami.Oczywiscie nie byłabym soba gdzybym nie poczytała co to za ''czort'':)I mi się nie podobają:( Chodzi o Cicatridina-globulki i krem Oekolp.Maja one wywołac miesiaczkę i być może zlikwidować uderzenia goraca,które sa dla mnie b.nieprzyjemne:(
Macie jakieś osobiste doswiadczenia?Warto to brac? Ulotka nia zacheca:(

Poczytaj o szałwi:)  "ć"
24 stycznia 2015 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
Dyśka

Poczytaj o szałwi:)  "ć"

osobiscie doradzam duza ostroznasc z tym przedluzaniem ,mnie tak przedluzano na Jasminie i omaly wlos nie umarlam !!!serio dostalam zatoru w plucach i w nogach to uboczne dzialanie leku ,nie musze juz miec okresu wole zyc ,a uderzenie goraca i  tak mi od czasu do czasu wracaja ale juz bez zimmnych potow ,mozna tez wsuwac produkty z soji pomagaja ,a przede wszstkimi pilnowac wagi bo jak chormonki sie burza przed odejsciem na emeryture to nasz mozg zaspokaja sie przez zarcie bez zatrzymania a juz nie potrzebuje tyle do spalania kalori ,ja sie tragicznie roztylam i teraz chudnac to meka 25 kg , gruba to i uderzenia sa trudniejsze do wytrzymania  ja je nazywam tluszczo rzuty ,rzucaja na glege tak ze sie rozbieram na srodku salonu bo mysle ze sie rozgotuj albo wybuchne ,herbatki ziolowe polecam uspakajajace ,ja przechodzilam tez skrajne zmeczenie i totalna bezzsenosc w srodku nocy bralam prysznice i mialam 2 koszule roznej grubosci na zmiane zwlaszcza w lecie  ,polecam rowniz tabletki z czerwongo bratka ,poprawia suchosc ....i nastruj ,poz slon
08 lutego 2015 22:21
Dziewczyny, potrzebuję rady. Odkąd zaczęłam przcę w DE mam problem z suchą skórą rąk. Zakladam, że to wina tutejszej wody. Smaruję różnymi kremami po każdym myciu i w każdej wolnej chwili. Chwilę jest poprawa a za kilkanaście minut znowu suche. W niektrórych miejscach wręcz pęka mi naskórek do krwi. Czy miałyście taki problem? Jak wyleczyć ręce?
08 lutego 2015 22:24
Wstenga, myślę, że to raczej alergia. Może lateks albo coś podobnego? Kiedyś miałam coś takiego, uczulenie na gumę.
Skóra była b. sucha, łuszczyła się i pękała. Musisz zaobserwować, czego nie tolerujesz.
08 lutego 2015 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Dziewczyny, potrzebuję rady. Odkąd zaczęłam przcę w DE mam problem z suchą skórą rąk. Zakladam, że to wina tutejszej wody. Smaruję różnymi kremami po każdym myciu i w każdej wolnej chwili. Chwilę jest poprawa a za kilkanaście minut znowu suche. W niektrórych miejscach wręcz pęka mi naskórek do krwi. Czy miałyście taki problem? Jak wyleczyć ręce?

Jesli wykluczysz alergie, poszukaj w DM, czy czyms podobnym kremu Garnier, to krem regenerujacy do bardzo suchych rak. To nie tylko problem w DE - woda, tu w CH tez jest podobnie, mam wszedzie porozstawiane tubki z kremem i ciagle smaruje. U mnie na bank nie alergia, bo juz w rekawiczkach nie pracuje. A, jeszcze jak wychodzisz, to nawet jak wydaje Ci sie, ze jest cieplo - smaruj rece przed wyjsciem i zakladaj cieple rekawiczki !
08 lutego 2015 22:30
salazar

Wstenga, myślę, że to raczej alergia. Może lateks albo coś podobnego? Kiedyś miałam coś takiego, uczulenie na gumę.
Skóra była b. sucha, łuszczyła się i pękała. Musisz zaobserwować, czego nie tolerujesz.

Nie sądzę, żeby to lateks był. Kiedyś miałam podobne problemy jak pracowałam w firmie produkcyjnej, gdzie temperatura była pow. 40 stopni. Po odejściu z pracy od razu było po problemie. Tam też miałam styczność z "twardą" wodą. I tutaj też wydaje mi się, że o to samo chodzi.
08 lutego 2015 22:33
emilia

Jesli wykluczysz alergie, poszukaj w DM, czy czyms podobnym kremu Garnier, to krem regenerujacy do bardzo suchych rak. To nie tylko problem w DE - woda, tu w CH tez jest podobnie, mam wszedzie porozstawiane tubki z kremem i ciagle smaruje. U mnie na bank nie alergia, bo juz w rekawiczkach nie pracuje. A, jeszcze jak wychodzisz, to nawet jak wydaje Ci sie, ze jest cieplo - smaruj rece przed wyjsciem i zakladaj cieple rekawiczki !

Ten krem znam. Używałam w Polsce jak miałam podobny problem w byłej firmie. Pomogło. Muszę poszukać tutaj. Ręce smaruję kilkanaście razy dziennie i zawsze zakładam rękawiczki bo mam problemy z krązeniem i bardzo szybko ziębną mi ręce i nogi.
Najczęściej pęka mi skóra na palcach w zgięciach. Poprzednio wyleczyłam smarując na noc grubą warstwę i rękawiczki bawełniane na to. Ale tutaj nie mam ich. Wiesz może gdzie takie mogę kupić?
 
08 lutego 2015 22:35 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Ten krem znam. Używałam w Polsce jak miałam podobny problem w byłej firmie. Pomogło. Muszę poszukać tutaj. Ręce smaruję kilkanaście razy dziennie i zawsze zakładam rękawiczki bo mam problemy z krązeniem i bardzo szybko ziębną mi ręce i nogi.
Najczęściej pęka mi skóra na palcach w zgięciach. Poprzednio wyleczyłam smarując na noc grubą warstwę i rękawiczki bawełniane na to. Ale tutaj nie mam ich. Wiesz może gdzie takie mogę kupić?
 

Przykro mi - nie wiem, gdzie takie mozna kupic, ale jak nie masz, to moze lekko zawinieta gaza?