Wypieki

06 listopada 2015 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Jak w każdą sobotę,jutro będę piec ciasto i nie wiem które wybrać marchewkowe,orzechowe...??
06 listopada 2015 15:11
Marta

Jak w każdą sobotę,jutro będę piec ciasto i nie wiem które wybrać:-) marchewkowe,orzechowe...??

No Marta, ale sie rozkrecilas,zrob marchewkowe i napisz jak smakuje,ja jeszcze nigdy nie pieklam to moze w niedziele skorzystam z przepisu:)
06 listopada 2015 15:13 / 2 osobom podoba się ten post
Też właśnie nie piekłam marchewkowego.Marchewkę to tylko w obiadowych daniach widzę! Ale zaufam Nadziei że dobre
06 listopada 2015 15:27
Marta

Też właśnie nie piekłam marchewkowego.Marchewkę to tylko w obiadowych daniach widzę! Ale zaufam Nadziei że dobre:-)

Mozna polac lukrem,lub czekolada
06 listopada 2015 15:38
A marchewka drobno starta? Na tych mniejszych oczkach w tarce?
06 listopada 2015 15:41
Marta

A marchewka drobno starta? Na tych mniejszych oczkach w tarce?

Na wiekszych oczkach,z 6 wiekszych marchewek
06 listopada 2015 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
A ja dzis robilam faworki i oponki
06 listopada 2015 18:13
nadzieja

To prosze;;;;4 jajka;160 gram cukru;3 szklanki maki,1 szkl,oleju,lyzeczka sody oczyszczonej plus proszek do pieczenia,6 marchewek;Marchewke zetrzec na tarce,Jajka utrzec z cukrem na biala mase,wciaz ucierajac dodajemy make z proszkiem i soda,i wlewamy olej,na koniec wzucic marchewke wymieszac;Piec od 45 do 50 minut w 180 st,Podajemy z kawusia,SMACZNEGO:-)

Proszku do pieczenia tez lyzeczka? Wybacz, ale mi to trzeba jak krowie na miedzy
06 listopada 2015 18:22 / 1 osobie podoba się ten post
moncherie

Proszku do pieczenia tez lyzeczka? Wybacz, ale mi to trzeba jak krowie na miedzy:-):-):-)

Tez lyzeczke proszku
07 listopada 2015 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
Zrobiłam tą "D..pę Pawiana" nazwy nie pojmuje bo za nic mi nie przypomina w/w części ciała.Smakuje bardzo nie jest słodkie , dałam 2 jogurty wiśniowe, 2 galaretki wiśniowe, biszkopt nasączony cytryną i lody ciepłe
07 listopada 2015 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Zrobiłam tą "D..pę Pawiana" nazwy nie pojmuje bo za nic mi nie przypomina w/w części ciała.Smakuje bardzo nie jest słodkie , dałam 2 jogurty wiśniowe, 2 galaretki wiśniowe, biszkopt nasączony cytryną i lody ciepłe:fastfood:

gdzie znajde przepis na ten kuper pawiana
07 listopada 2015 21:25
brydzia

gdzie znajde przepis na ten kuper pawiana

Ja już dawno miałam,a na You Tube ma dobre przepisy "Kasia w małej kuchni i ten kuper też ma tylko z serkami waniliowymi.
07 listopada 2015 21:27
michasia

Ja już dawno miałam,a na You Tube ma dobre przepisy "Kasia w małej kuchni i ten kuper też ma tylko z serkami waniliowymi.:yeah:

dzieki bardzo
07 listopada 2015 21:46
brydzia

dzieki bardzo

12 listopada 2015 10:52
michasia

Zrobiłam tą "D..pę Pawiana" nazwy nie pojmuje bo za nic mi nie przypomina w/w części ciała.Smakuje bardzo nie jest słodkie , dałam 2 jogurty wiśniowe, 2 galaretki wiśniowe, biszkopt nasączony cytryną i lody ciepłe:fastfood:

Basiu super to ciasto,chyba zrobie na swoje urodziny,musze znalezc ten przepis:)