Wypieki

07 marca 2016 16:44 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Dziś robilam pierwszy raz,(chlodzilam ok 4 h) polecam, szybko się robi i rozpływa się w ustach.

Pyszności Baśiu
07 marca 2016 16:52 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Dziś robilam pierwszy raz,(chlodzilam ok 4 h) polecam, szybko się robi i rozpływa się w ustach.

Pożarłabym natychmiast 2 porcje!!!!
Basiu podpowiedz jaki ser w D. bylby dobry do tego ciacha.
07 marca 2016 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Dziś robilam pierwszy raz,(chlodzilam ok 4 h) polecam, szybko się robi i rozpływa się w ustach.

Napewno wypróbuje w domciu.
Wygląda wspaniale i napewno jest pyszny.
Ależ Ty kusisz tymi ciastami a ja miałam byc na diecie tutaj.
I znów pożarłam kawał czekolady jak tak dalej pujdzie to trzeba będzie garderobe wymienić.
A ja należę do tych osób co to cechuje je brak silnej woli czyli czytaj nie żrej tyle słodkiego.
Cóż począć , że ja taka łakoma jestem.

07 marca 2016 17:38 / 8 osobom podoba się ten post
No , no ! chwalcie , wychwalajcie a potem spróbujcie " tą zarazę jedną " na szteli zastąpić .....zanim przekroczycie próg to już będziecie na przegranej pozycji
07 marca 2016 17:44 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No , no ! chwalcie , wychwalajcie a potem spróbujcie " tą zarazę jedną " na szteli zastąpić :-).....zanim przekroczycie próg to już będziecie na przegranej pozycji :-):-):-)

Ja to lece od razu ,bo tylko sernik pieke ,ktory opada ,albo jakiegos szarpanca .
Ale w domu ?? W domu to ja pieke makowiec zawijany! ,lub sero - makowiec u mnie tym sie zajadaja .Jakos nie mam zapalu do pieczenia ,wole pierogi klepac  
07 marca 2016 17:50 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja to lece od razu :-),bo tylko sernik pieke ,ktory opada :-(,albo jakiegos szarpanca .
Ale w domu ?? W domu to ja pieke makowiec zawijany! ,lub sero - makowiec u mnie tym sie zajadaja .Jakos nie mam zapalu do pieczenia ,wole pierogi klepac:-) :-) 

cyt. " wolę pierogi klepać ...." kurde , ja tam wolę , żeby mnie klepano " co nieco " a tu bzik ! żadna cholera mnie nie poklepie , pogłaszcze , tylko łapsko podają ....Zimna rodzina , lodowata jak nie wiem co
07 marca 2016 17:55 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

cyt. " wolę pierogi klepać ...." kurde , ja tam wolę , żeby mnie klepano " co nieco " a tu bzik ! żadna cholera mnie nie poklepie , pogłaszcze , tylko łapsko podają ....Zimna rodzina , lodowata jak nie wiem co :-):-):-)

Cos z tym klepaniem jest.U Pusi Cie oklepali,poglaskali? To i zdrowa bylas A tu ? Co chwile Cie cos dopada.
07 marca 2016 18:00 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Cos z tym klepaniem jest.U Pusi Cie oklepali,poglaskali? To i zdrowa bylas :-) A tu ? Co chwile Cie cos dopada.:-(

No ! klepali , głaskali a i ładnie podziękować kopertowo umieli A tutaj dupa blada , podziękują , pochwalą , ale w plery nie pierdykną , że o kopertówce to juz nawet nie wspomnę .....tutaj służba musi wiedzieć gdzie jej miejsce w szeregu
07 marca 2016 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No ! klepali , głaskali a i ładnie podziękować kopertowo umieli :-) A tutaj dupa blada , podziękują , pochwalą , ale w plery nie pierdykną , że o kopertówce to juz nawet nie wspomnę :-) .....tutaj służba musi wiedzieć gdzie jej miejsce w szeregu :-):-):-)

Moge Cie tylko przytulic Basiu 
07 marca 2016 19:35 / 2 osobom podoba się ten post
I tak trzymac.
Jakos nie mam serca tu sie wykazywac,wiec tez ze mnie zolza 
07 marca 2016 20:08 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

I tak trzymac.
Jakos nie mam serca tu sie wykazywac,wiec tez ze mnie zolza:-) 

Ja to jak bym chciała się troszkę wykazać to nie wolno, zabronione.
Bez wyrażnego zezwolenia nie wolno i basta.
07 marca 2016 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Gosiap

Pożarłabym natychmiast 2 porcje!!!!
Basiu podpowiedz jaki ser w D. bylby dobry do tego ciacha.

Gosiu ja tu używam normalnego Quarka.
07 marca 2016 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No , no ! chwalcie , wychwalajcie a potem spróbujcie " tą zarazę jedną " na szteli zastąpić :-).....zanim przekroczycie próg to już będziecie na przegranej pozycji :-):-):-)

Barbarko z tym nie ma problemu,u mnie wymóg jest tylko jeden-opiekunka nie może bać się psów :)
07 marca 2016 22:12 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja to lece od razu :-),bo tylko sernik pieke ,ktory opada :-(,albo jakiegos szarpanca .
Ale w domu ?? W domu to ja pieke makowiec zawijany! ,lub sero - makowiec u mnie tym sie zajadaja .Jakos nie mam zapalu do pieczenia ,wole pierogi klepac:-) :-) 

Makowiec zawijany to bym chętnie zjadła, ale mi narobilas smaka.Ja nie umiem, mistrzynią w tym jest moja Mamuska:)
10 marca 2016 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj z 1/2kg mąki 26 pączków i tylko jeden się został